folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder İmdat Tüm Kullanıcı Hesaplarımız Artık Tehlikede

İmdat Tüm Kullanıcı Hesaplarımız Artık Tehlikede

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba ben gecen gun http://www.sifre-sifre.com/ adlı sitenin reklamlarına taklıdı gozum ve 198 konturume acımadan test ettim ve msn adresimi girdim resmen bir keriz oldugumu kanıtlamıs oldum ve mesajla gelen şifreye cewap verdim ve inanılmaz ama gercek benim şifrem aylin1984'mus bu yuzden musteri, hizmetlerini aradım ve kısa bir tartısmadan sonra dahada keriz oldugumu kanıtlamıs oldum :)

Musteri temsilcisinin dedigi suydu sen şifreni degiştirmişsindir tekrar dene dedi ve ben bir keriz olarak tekrar denedim bu meshur şifreciyi!

Ve nemi oldu olan ikinci 198 konturume oldu sizde deneyin memnun kalacagınıza eminim :)

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek
    Yok canım yapmamışsındır bunu...

Keep Going !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    hahhha :) adam köşeyi dönüyor işte sayende :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

o kadarda saçmalıyo olamazsın eğer gerçekse bunlar sen keriz değilsin ben sana söliyim :|

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    laa hala akıllanmadınız mı bu piçlere para kazandırmak , bi yönden bakarsan gercekten keriz'mişsin :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

işyerindeki şefte deniyodu abü dedim napıosun. cidden inanmadın dimi buna falan. inanmış meğer :D neyse anlattım zar zor vazgeçirdim

edit: bunları denetleyen engelleyen hiç bi kurum kuruluş yokmu? 

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHeR
    BeSHeR's avatar
    Erkek
    Arkadaslar konuyu su sekilde anlatmak istiyorum bende denedim ama konturum yoktu program cok basit calısıyor ctrl tusuna basılı tutup sifreyi gonderince direk tum kullanıcı hesaplarınn kontrolu elinize gecior :D

Korkma,Ama sunu bilki Bir gün öleceksin,Bunu anlayıp KabuLLenene Kadar anLamsız bir hiçsin...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    potansiyel mallık dürtüsü :)))

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Benim denediğim gibi mailler deneyin. :D :D:D  

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hacı kızma ama buna kerizlik denmez neyse... :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

arkadaşım giden kontorlerini hatta fazlasını bulursun öncelikle buraya bi whois cek bilgileri al eger hic bilgi yoksa bile üzülme arkaasından tüketici hakları denen biyer var oraya başvur bilgi falan varsa ver 1 ay içinde geri dönerler mukalat mahkeme falan derken 1 ayda ordan 2 aya kontorlerin para karsiligi elinde eger biz ilgilenmiyoruz bunla derlerse savcılıga ufak bi dilekçene bakar

istanbulda oturuyorsan benim bildigim tüketici hakları bürosu kadıköy belediyesinin içinde var 

Toplam Hit: 14180 Toplam Mesaj: 18