folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?İndex.Com.Tr İle Entegreli E-Ticaret Sistemi 1800 Tl Sizce Nasıl?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hakkinen
  Hakkinen's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Aralık/2007
  Erkek

  Aloryan bunu yazdı:
  -----------------------------

  bende olsam almam 1500 liralık pc 450lira kampanya yapıyorsun iyi hoşta okadarda olmaz yani 900 yap 800 yap dahada inme bunda bi ipnelik var diyip yanaşmamaları cok dogal


  -----------------------------

  hacım bayisi olduğumuz firma ayda bir sadece 1 saatliğine kampanya yapıyor.  2000 liralık laptopu atıyorum 900 liraya indiriyor bi saatliğine ve 1 saatte tükeniyor ürün bayialer kapışıyor. bizde alıyoruz hemen. ilk baş 1800 yapıyoruz alan olmuyor. 1500 yapıyoruz alan olmuyor. 1200 yapıyoruz tek tük bi kaç kişi alıyor. yani hemen %70 %80 indirim yapmıyoruz. Bilgisayar piyasası küçük işletmeler için bitti. dükkanlar teker teker batıyor. Büyük firmalarla rekabet edemiyoruz her alanda. Sadece hizmet olarak onlarla rekabet edebiliyoruz. Ben bu siteyi GÜVEN sağlamak için SAYGINLIK kazanmak için yaptırmak istiyorum. iyi bi site olsun istiyorum. ve kararımı verdim. yaptıracam. bugün iletişime geceem tekrar.


  Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  K4R4B4S4N
  K4R4B4S4N's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Eylül/2005
  Erkek

  hocam script yazdıracaksan fiyat uygun tabi neticaret gibi her yere entegreli script yazacaksa hemde çok uygun.Fakat e-ticaret olayını çok düşün, araştır derim yaptığın yatırımlara emeğine yazık olmasın, çok yakın tanıdıklarım bu işe girdiler arkalarında albayrak varken onlar bile beceremedi :) niyeyse hiç görüldüğü gibi olmuyor.


  imza dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  dead_march
  dead_march's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 15/Mart/2008
  Erkek

  bence çok makul hocam yaptır


  bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 2336 Toplam Mesaj: 24