İngilizce Eğitim Maratonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Şu "GoldenDict"  sözlük uygulamasının, kırılmış bir sürümü yok mu? ÇevrimDışı, pdf'den metin okurken, "PopUp pencere'siyle"  çok güzel oluyor.  Ya da "ColorDict"?

QTranslate

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

QTranslate

Tşkler. Evet, bu program da güzel, özellikle Ses,Metin,Foto recognition yapay zekâsı.

Lâkin, benim önerdiklerimde (belki de android sürümünden dolayı farklılıklar vardır, bilemiyorum), okuduğum yabancı metin'de açılan PopUp Pencere,  merak ettiğim kelimenin bulunduğu satırın (ekranındaki konumuna göre aşağıdaysa) Üst'ünde veya (yukarıdaysa) Alt'ında açılıyor. Yani, Cümlenin Akışını takip edebiliyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Oca/20 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

lingusta kullanabilirsin, işini görür.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Sıfır dil ile ingiltereye geldim yerleşik yaşama alışmaya çalışıyorum. 7 ayımdayım yavaş yavaş gelişiyorum kursa yeni yazıldım. Şu ingilizce çok önemli benim için insanlarla konuşmayı seviyorum. Burda birde publarda kızlarla çok rahat konuşabiliyorsun bana gerçekten iletişim için lazım ama çok hızlı ilerlemiyor şerefiz dil. Ne yapsam etsem ilerlemiyor. Yoğun çalışma tempomdan dile zamanda fazla ayıramıyorum. Bu konuda umarım güzel bişiler çıkarda etkleşim olur.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Sıfır dil ile ingiltereye geldim yerleşik yaşama alışmaya çalışıyorum. 7 ayımdayım yavaş yavaş gelişiyorum kursa yeni yazıldım. Şu ingilizce çok önemli benim için insanlarla konuşmayı seviyorum. Burda birde publarda kızlarla çok rahat konuşabiliyorsun bana gerçekten iletişim için lazım ama çok hızlı ilerlemiyor şerefiz dil. Ne yapsam etsem ilerlemiyor. Yoğun çalışma tempomdan dile zamanda fazla ayıramıyorum. Bu konuda umarım güzel bişiler çıkarda etkleşim olur.

Sendeki cesaretten istiyorum hocam umarım başarılı olursun 

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

Sendeki cesaretten istiyorum hocam umarım başarılı olursun 

Gözünü karartıp sıfırdan başlayabilcek isen yaparsın hocam, ben herşeyi bırakıp sıfırdan başladım hayata. Keşke dilim olsa daha iyi olurdu ama hırs ettim hepsini yapacağım. Sende dene gözünde büyütme, şunu öğrendim avruaplılar ülke değiştirip yaşıyorlar çok rahatlar meslek edinip o mesleği tüm dünyada kullanabiliyorlar. Bizde ise bu yok.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 2532 Toplam Mesaj: 17
ingilizce eğitim