folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İngilizce Öğrenmek

İngilizce Öğrenmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

merhaba müritler ben programlama konusunda doğru-düzgün türkçe kaynak olmamasından dolayı ingilizce öğrenmeye karar verdim.

şuanda elementary seviyede biliyorum diyebilirim. ingilizce öğrenmem için ne önerirsiniz? grammer kitabı almayı düşündüm ama bi de size sorayım dedim.

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

gambrige- english in use 2 kitap süper ötesi resimli falan calısırken sıkmazda

kelime için. bnl adında ali billuroglunun kitabı. tek kelimeyle muhteşem.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

sanırım kitaplar bunlar. ilk kitap ingilizce ama seviyesi ne. yani bu seviyede ingilizceyi ingilizce olarak öğrenebilir miyim?

http://www.cambridge.org/elt/elt_projectpage.asp?id=2500613

http://kitap.mordut.com/bnl-2079---billuroglu--neufeld-list-once-bu-kelimelerle-402793_prd

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

ilk kitap 2 cild bide onun kırmızısı war en alt seviyeden baslar bu iki kitabı ilkten baslayıp devam edersen ve kelimeleri

bnlden takviye edersen hiç zzorlanmassın.  zaten grammer kitabında resimlerle de takviye yapılmıs ama cocukca deil.

cok işine yarar. bunlar bu ikisi komple ingilizceyi ögretr. konusma haric. kitapla konusabilirsen onuda ögretir :)

edit: bunların yanında ingilizce alt yazılı ingilizce filmler izle ingilizce sitelre takıl chat falan. cok etkisi olur

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hocam forumda bol miktarda eğitim setleri var, birebir sınıf ortamında kaliteli videolar. Bir ara benim paylaştığım set de vardı, ara forumda açılan bu tarz konular var...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    hoca gir bir yerlerde ingilizce chat yap ben genclıgımde yapardım ve gelısmemde gercekten cok yardımcı oldu.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

hocam önerilen kaynaklardan çalışmayı bırakma ve de mutlaka ama mutlaka ingilizce orjinal seslendirmeli ama türkçe altyazılı filmler izlemeye başla.

seriye bağla hergün izlemeye çalış. çok faydasını göreceksin. başlarda hiçbirşey anlamıyorum desen de sonradan fark edeceksin ki devamlı aynı kalıplar kullanılıyor.

filmi de zevkle izleyeceğin için aklında yer etme konusunda şüphe olmasın. tavsiyem bu yönde...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    rosetta stone en guzel program ingilizce ogrenmen icin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Esi benzeri yok   iki  yildan fazla oldu hala calisiyorum. Konusturur..

http://www.livemocha.com

Chicagoan TRTC34
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

i think, you should to memorized words. you can find lots of wordlist one the internet.. but another way is watching movie, first one with sub. so then without sub. :) believe in me its working.. anyway dude, i think good way is which you think ;) if you need help, send pm to me, i can help you... see you disciple :)

edit: another way is reading lyric while you're listening music :) after you will see that..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    hepinize teşekkür ederim. önerilerinizi dikkate alıcam. bu rosetta stone setleri ücretli galiba bu internette bulabilirmiyiz.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 2985 Toplam Mesaj: 18