folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsan Sinirden Kafasındakı Saçları Yakarmı ?

İnsan Sinirden Kafasındakı Saçları Yakarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocalar Saat Kaç Olmuş Müşterinin Biri Kızı İçin Bizden Aldığı Bilgisiyara Oyun Yukletmek İstiyor. Fakat Kız Ne Biliyim Kızlar İçin Oyun Gerekıyor 8-9 Yaşlarında Bir Kız Barbıdır Ivır Dır Zıvırdır Kız Giydirmedir. Ev Süsleme Olsun Bunlardan Bi 30 Tane Filan Lazım Ama Google Amcadan Aramaya Kalktığında Kral Oyun Misalı Flas Oyun İçeren Siteler Çıkıyor.

Bana Gerekli Olan İse, İndirmeli Olsun Kuruyim Pc ye Açsın Oynasın Mk.

Elinizde Veya Bildiğiniz Varsa 30-35 Tane Filan Link Verip Paylaşırsanız Çok Sevinirim.

Not : Başlıkığın Açıklaması = Sinirden Sigara Yaktım Yaktığım Sigaranın Ateşi Düştü Az Bişi Yanar Halde Çakmağı Elime Aldım Ateşledim Derken Gaz Bir Çıktı Füze Gibi Sigaranın Kalan Ateşindende Saçlarım Kaşlarım Ne Kadar Tüylü Bölge Varsa Kırmızı Alarm Şeklinde Yangı Kafam Skldi Beynim Nevrim Dönüyor Yardım Edin Murıdlerr .

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

the sims yükle

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocam o salak oyunların oynandığı en kullanışlı siteyi bul sitenini adresinin kısayollarını masaüsyüne at oradan oynasın.Salak bi komşumuz vardı salak kızınaaynı zımbırtıları yüklettirmek için ısrar etti bende aynı böyle yaptım

gıcık olurum agam küçük kız çocuğu gördükçe dellenirim fıldır fıldır dolanmıolarmı geçresim geliyo

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:
    -----------------------------

the sims yükle

Hoca Şakamısın. 30-35 Adet Dedim Sımsı Yuklıyım Bide Kullanmasını Öğretıyım Tam Gelelım Yrrklra.

flas Olsada Sorun Deil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Hocam o salak oyunların oynandığı en kullanışlı siteyi bul sitenini adresinin kısayollarını masaüsyüne at oradan oynasın.Salak bi komşumuz vardı salak kızınaaynı zımbırtıları yüklettirmek için ısrar etti bende aynı böyle yaptım

gıcık olurum agam küçük kız çocuğu gördükçe dellenirim fıldır fıldır dolanmıolarmı geçresim geliyo

Hocam Net Yok Avuç İçini Sktığımının Bilgisayarında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

firefox 'un download helper eklentisiyle flash oyundan topla oyunları  .swf olarak klasöre koy ver kıza açılanlar açılır açılmayanlarada onlar internet gerektiriyo felan dersin..

(:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

BlacKShelD bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

the sims yükle

Hoca Şakamısın. 30-35 Adet Dedim Sımsı Yuklıyım Bide Kullanmasını Öğretıyım Tam Gelelım Yrrklra.

flas Olsada Sorun Deil

Şaka olan ben değilim komşunun bunu istemesi, benim söylemem değil. Ayrıca 35 tane birden nereden bulayım bir tanesini ben söyledim işte. Yükleyip yüklememek sana kalmış birşey.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

http://www.indirkardes.com/bak.php?query=k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%20k%C4%B1z%20oyunlar%C4%B1

dostum buldum biraz da bilmem aradığın bu mudur calışır mı sen bi indir bak istersen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

buyur hocam istemediğin kadar. sağtıkla farklı kaydet. kolay gelsin. http://www.freeaddictinggames.com/games/

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek

Hic uğraşma kardesş torrentbox.com istediğini indirebilirsin barbimi city mi :)) ne istiyorsan var kolay gelsin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

dur şimdi sana 50 adet flash birbirinden güzel oyun upload edeyim indir tıkla oyna aklın başına qelsin :W 

saçlarınıda dert etme kökü sende çıkar az sabret :W

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 1856 Toplam Mesaj: 13