folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsanlar Neden Cam Kenarına Oturmak İster?

İnsanlar Neden Cam Kenarına Oturmak İster?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganbaharozu
    doganbaharozu's avatar
    Erkek
    ya her seferinde cam kenarı almak için uğraşıyorum cogu zaman dolu oluo 54 numarada olsa cam kenarı dıye tutturuyorum.otobuse bınınnce de yanımdakı benden once bınmısse kesın  benım duragımda oluyor kımı gorunce mecbur yer verıyor olayı anlayıp ama kımı zaman bı sure sessız bakısma ve uyarma gerekıyor.uyarmanın sonunda adamın sankı kendı yerıymıs gıbı bılet kontrol etmesı de cabası. en kotusude yanına yaslı bı amcanın denk gelmesı hele bırde uyumaya baslamıssa kolıdora talımetmengerekıyor.ya nedir bu insanlardaki cam kenarı sevdası..sizce??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Dostum valla hem dışarısını seyretme azmi, hemde iç tarafta olma azmi insanları cam kenarına itiyor (:

Ben herzaman 3 numarada yer ayırtmaya çalışıyorum koridor tarafı ve en ön (:

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Koridor tarafı hem boşultur hemde karşında yabancı biri olur koridordan da devamlı birileri geçer.İnsan tabiyatı gereği güvende olmak ister.Fazla yabancı güvensizlik kat sayısının artması,kordiorda ki boşluk hissiyatı dayanıcak saklanıcak sığınıcak bir yerin olmayışı ile güçsüz hissetmenin nedenidir.Farkındalığımızı bilinç sağladığı için,bu gerçeklikte bilinçaltı ürünü olduğundan neden cam kenarına oturduğumuzun sebebine can sıkıntısı vs deriz.Her gün aynı yoldan geçsek dahi yine cam kenrına oturmaya meyillizdir.Tam güvenli cenin pozisyonu alamayan insanın camı dışarıya karşı sığınacağı kendi alanı yaratıcağı bir yer miş gibi görme iç güdüsüdür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------
    Koridor tarafı hem boşultur hemde karşında yabancı biri olur koridordan da devamlı birileri geçer.İnsan tabiyatı gereği güvende olmak ister.Fazla yabancı güvensizlik kat sayısının artması,kordiorda ki boşluk hissiyatı dayanıcak saklanıcak sığınıcak bir yerin olmayışı ile güçsüz hissetmenin nedenidir.Farkındalığımızı bilinç sağladığı için,bu gerçeklikte bilinçaltı ürünü olduğundan neden cam kenarına oturduğumuzun sebebine can sıkıntısı vs deriz.Her gün aynı yoldan geçsek dahi yine cam kenrına oturmaya meyillizdir.Tam güvenli cenin pozisyonu alamayan insanın camı dışarıya karşı sığınacağı kendi alanı yaratıcağı bir yer miş gibi görme iç güdüsüdür.
    Bu konuya verilebilecek en iyi cevap.Sonuna kadar katılıyorum.

Cam kenarı fln olmayınca minibüslerde(uzun yol için uçak tercihimdir.)kendimi boşlukta ve bi garip hissediyorum.Ama cam kenarı olunca daha rahat daha bi güvende ve açıkta olmadığımı düşünür ve rahatlarım.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Koridor iyidir,sal bacağı koridora,geniş geniş oh$$

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Benim hiç böyle bir kaygım olmadı, Koridor tarafı ve Cam tarafı Farketmez, Oturur Öfleye Pöfleye Yolculuğun bitmesini beklerim, Kedi gibi Uyurum genelde. Yolculuk Çabuk biter Umuduyla..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek

doganbaharozu bunu yazdı:
    ya her seferinde cam kenarı almak için uğraşıyorum cogu zaman dolu oluo 54 numarada olsa cam kenarı dıye tutturuyorum.otobuse bınınnce de yanımdakı benden once bınmısse kesın  benım duragımda oluyor kımı gorunce mecbur yer verıyor olayı anlayıp ama kımı zaman bı sure sessız bakısma ve uyarma gerekıyor.uyarmanın sonunda adamın sankı kendı yerıymıs gıbı bılet kontrol etmesı de cabası. en kotusude yanına yaslı bı amcanın denk gelmesı hele bırde uyumaya baslamıssa kolıdora talımetmengerekıyor.ya nedir bu insanlardaki cam kenarı sevdası..sizce??

valla aynen oyle ben ozellıkle cam kenarı ıstıyorum eger yoksa sonrakı sefere bılet alıyorum cunku cam kenarında uyumak benım ıcın daha kolay rahatsız edende olmuyor kafayıda cama koyuyorum yastık felan ama bende ne zaman otobuse bınsen kesın eleman benden once oturmus cam kenarına gecmıs ben yerıme gecebılırım dıyınce de ne var orda otursan gıbı kelımeler kuruyorlar dalasın gelıyor  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    antalya yada izmir arabası değilse cam kenarı isteyip kafayı cama yaslayıp uyurum ben :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4snake
    4snake's avatar
    Erkek
    ben uyumak için tercih ediyorum aga camı kafayı dayıyon cama sonra zıbar aq

Kavanoz dipli dünya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:
    Koridor iyidir,sal bacağı koridora,geniş geniş oh$$

Aynen ya.. Yanındaki adam uyuyakaldıysa kaldırma derdi yok, bacak rahat. Zaten uzun yollarda uyuynuyor görülcek bişey yok :)

since 2005 // tbt
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek
    en arka sag cam kenarı eger doluysa o otobuse bınmem :)

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
Toplam Hit: 5361 Toplam Mesaj: 50