folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Dolandırıcıları

İnstagram Dolandırıcıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Uzun süredir bu reklamlardan bıktım sadece 15 dakika storylere bakarken çıkan reklamlar bunlar hayır iddia bilmem futboldan anlamam hatta neden bir takım 13 kişi anlamıyorum o derece ama hep iddia reklamları çıkıyor  takip ettiğim sayfada yok bıktım şikayet etmekten

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Acaba potansiyel keriz gibimi duruyorum amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bende hep (götlerinden) sertifikalı online eğitim reklamları çıkıyor. Takriben hepsi 2500+liradan karantinaya özel 1200liraya düşmüş ama 1200liraya kapatabileceğimiz eğitimler :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Instagram++ kullanıyorum kafam rahat. Ne sponsorlu reklam ne de sponsorlu hikaye görüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Instagram++ kullanıyorum kafam rahat. Ne sponsorlu reklam ne de sponsorlu hikaye görüyorum.

hocam bu uygulama artı eksi yönü nasıl güvenilir mi 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

İşin garip yanı da nedense tokatcilar daha önce tokatlanmis borçlanmış dertli adamları hedef alıyor, bir tokat da bunlar vuruyor :)

Demek ki insanların borcu derdi olmayınca sağlam kafayla tokatlanamiyorlar.

Tabii bir de devletin başı boş olunca, vatandaş kendi başının caresine bakmak zorunda kalınca boka konmuş sinek gibi bunlara buralar cennet oluyor.

Daha önce bir sahtekar aradı yemedim numarasını. Hemen aradım 155'i bir vatandaş olarak vatandaşlık görevini yerine getirmek namına şikayet ettim. Telefona cevap veren polis de savcılığa gidip şikayetçi olmamı söyledi. İyi de suç işlenmedi ki, ben adam hakkında nasıl suç duyurusunda bulunayım. Duyuruda bulunsam adam da benim hakkımda davacı olur iftir atıyorum diye, gel de ispatla. Sonra da dedim amk böyle işin, siktiret amk. Bu ülke adam olacak olsa kendi vatandasina sahip çıkar, ben mi kurtaracagim ülkeyi. Herkes siksin birbirini, vatandaş bundan memnun zaten

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aynen devam ediyor pezevenkler 

Valla bunlara para kaptıranlara helal olsun, hepsini şikayet etmekten yoruldum amk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Dolandırıcıları dolandırmayı hep istemişimdir. 

Yapmayalım mı, birşeyler 💣

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam 2 farklı nedenle reklamlar sizin önünüze çıkıyor.

1) Telefon numaran ellerinde vardır datayı reklam verirken yüklemiş olabilirler. ( antivir-US hocanın dediği hep tokat yiyenlerin önüne çıkma olayı buradan geliyor daha önce tokatlanmış olanların, tokatlanmaya meyilli olanların datalarını topluyorlar büyük ihtimalle, telefon numaralarını yüklüyorlar business managera).

2) Anahtar kelimelere göre de şekilleniyor reklamlar. Facebook, İnstagram' a reklam verirken detaylandırma ekranında anahtar kelime giriyorlar. Örnek veriyorum baklavacısın hedef kitlene  tatlı, künefe, pasta gibi terimleri arayanları alırsın çünkü onları aratan büyük ihtimalle senin baklavalarınlada ilgilenecektir. Dikkat ettiyseniz yemekle ilgili terimler arattırdığınızda önünüze bununla ilgili reklamlar çıkmaya başlar. Sende büyük ihtimalle bunların anahtar kelimelerine uygun sözcükler aratıyorsun veya mesajlaşmalarında geçiyor hocam. (Borç, kredi, kredi kartı, para kazanma vs vs)

e2 tarafından 12/Nis/20 03:16 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

resimlerin, metinlerin birçoğu reklam politikasına aykırı güncelleme gelir aaaa özür dileriz der instagram 2 3 aya.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Üniversite yıllarında idda kovalardım. Biriki ukash sitesinden kod almıstım.O zamanlardan beri bet mesajları geliyor.Call centralda bi karı ayda bir arardı halimi hatrımı sorardı :) 

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
Toplam Hit: 3180 Toplam Mesaj: 19
instagram dolandırıcı