folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Ezikliği

İnstagram Ezikliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    Asi bunu yazdı

Sosyal hesapların çoğunun belli süre sonra boku çıkıyor hepsi karı kız herif ayarlama platformuna dönüyor 

Face i kapatacagim ama kulüp faliyetlerini ordan takip ettiğin için kapatamıyorum 

Instagram da bozdu 

twitter ödüllük bunların yanında 

İnternet hayatımıza girdiğinden beri bu işlerin bokluğunu çekiyoruz. İnsanlar artık sadece beğenilmek istiyor, takdir edilmek istiyor, iltifat istiyor. Her şeyin alternatifi var internette, sevgilisinden sıkılan kadın 10 saniye içinden sevgilisi gibi 100 erkek bulabiliyor. Her gün kadınlara ortalama yüzlerce iltifat, cinsel içerikli mesajlar geliyor. Şimdi akıl var mantık var bu şartlar altında yeni nesil niye doyumsuz olmasın ki ? Maymun iştahlı olmamak için bir sebepleri yok. Bir ara canlı yayında sevişme muhabbetleri modaydı, aklı başında bir insan böyle bir saçmalığa kalkışır mı ? Cinsel hayatın olabilir bu beni ilgilendirmez ama geri zekalı gibi davranmanın da mantığı yok. Yeni nesilden hiçbir şey beklemiyorum açıkçası ben, gümbür gümbür sığır sürüsü geliyor.

Bu arada bu yazdıklarım sana değil @Asi twitter diğerlerinden daha berbat bir hal almaya başladı onu söylemek için alıntıladım cevabını

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

ben meme sayfalarını takip ediyorum tek kullanım amacım mizah.

bende meme sayfalarını takip ediyorum ama mizah amaçlı değil. 😈

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla instagrama üye olduktan hemen sonra telefonumu kaydetmedim diye üyeliğimi askıya aldığından beridir girmiyorum, sistem egoist bir sistem.. ben merkezci, ve güvenlik diyerek güvensizlik ile işlemeye çalışan ne idüğü belirsiz bir sistem..  Kızgınım İnstagrama..

Edit: Pardon kızınca önümü göremiyorum, kızgın olduğum İnstagram değil yahu, Twitter miş...! Konu İnstagrammış be.

ShockMan tarafından 21/Tem/18 07:14 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Internet bu nesilleri bozdu minvalinde konusulmus, ona katilmiyorum. Eski nesiller de ayniydi. Sadece internet olmadigi icin gorgusuzluklerini siz gormuyordunuz o kadar. Yoksa bu neslin cocuklari saksida yetismedi, mesela onlarin da anneleri "gun" yapiyor ve bircogu dugunde takilan butun takilari kollarina gecirip sangir sungur patates salatasi servis ediyordu. Sadece olay telefonun ucunda olmadigi icin sizin haberiniz yoktu. Aslinda dogada da hayat boyle isliyor. Guvercinler de ciftlesmek istediklerine kanatlarini kuyruklarini kabartarak dans ederek, kendilerini oldugundan daha buyuk gostererek yaklasiyor. Secilmek icin ozelliklerini ve digerlerinden farkini kendi turunun toplumu icinde sergilemek ve digerleriyle yarismak, kapismak gerekiyor. 

Telefon numarasi yerine instagram ya da facebook vermek mantikli cunku sizi tenzih ediyorum ama bizim erkeklerin malliginin limiti yok, telefon numarasi dagildigi zaman sabahin besinde insani sinirlendirebilecek bir sey. Sosyal medya oyle degil, basarsin engeli biter gider.

Ayrica milletin guzel gorunen hayatinin sizi neden uyuz ettigini de anlamadim, rahatsiz oluyorsaniz kiskaniyorsaniz yapmacik buluyorsaniz takip etmeyin. Bakmayinca yok hukmundeler siz kendi isteginizle sokuyorsunuz o tipleri hayatiniza. 

Twitteri olmayan, facebookun sifresini unutup kurtarmaya usenen, instagramda sadece 80 takipcisi olan onlar da es dost olan izmarit bildirdi.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    saku bunu yazdı

Yalnız konudaki birçok kişi instagram'ı değil de kendi çevresinden şikayet ediyor haberi yok. :D Benim feed'imde bahsettiğiniz olaylardan 1 tanesi yok. İnstagram üzerimizden para kazanmaya çalışan sıradan bi uygulamadır. Tü kaka dediğiniz şeyler sizin çevrenizdeki insanlar :D 

bu doğru tespit :D

Ne güzel demiş ”Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.” (Karl Marx)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

İnstagram gezgin modasının hakim olduğu bir yer. Yurtdışında gençler arasında trend bu. Para birimleri değerli olduğu için gittiği ülke zaten kendi ülkesinde gezmek gibi oluyor. İnstagramı gösteriş yapılıyor diye eleştirmemek lazım. Fotoğraf paylaşım sitesinde renksiz sönük bir hayat mı paylaşacak millet. Ama bu ilgi açlığı sorgulanması gereken bişey.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

Ben Fotoğraf çekiyorum, ve fotoğraflarımı paylaşacağım en güzel platform instagram, Ayrıca Facebook ve diğer sosyal medya platformları gibi gereksiz kalabalık yok sadece fotoğraf ve video var.

www.instagram.com/msy.kim

msy tarafından 27/Tem/18 08:46 tarihinde düzenlenmiştir

http://msy.kim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Ayrica milletin guzel gorunen hayatinin sizi neden uyuz ettigini de anlamadim, rahatsiz oluyorsaniz kiskaniyorsaniz yapmacik buluyorsaniz takip etmeyin. Bakmayinca yok hukmundeler siz kendi isteginizle sokuyorsunuz o tipleri hayatiniza. 

Twitteri olmayan, facebookun sifresini unutup kurtarmaya usenen, instagramda sadece 80 takipcisi olan onlar da es dost olan izmarit bildirdi.

Toplum bilimcimiz konuştu :)) 

bende hiçbiri yok. Telefonda resim bile çekmiyorum. Kafam rahat. Zaten benden rahatı gevşektir.

Nova Vida !
Toplam Hit: 5587 Toplam Mesaj: 37
instagram ezikliği