folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İnstagram Fotoğrafçılığı

İnstagram Fotoğrafçılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Konya fotoğrafında biraz daha uzun pozlasan çok daha iyi sonuç alabilirmişsin. Ayrıca dslra geçmişsin güzel bir kavşak vb bir yerde bulb modu+tripod ikilisiyle güzel kareler yakalayabilirsin.  Geniş açı ve 50mm bir lens de işini görür fazlasıyla. 50mm lens ucuz onunla başlayabilirsin aşırı derecekde fark yaratır fotoğraf çekerken.

Telefonuna uzaktan kontrol uygulamasını indir nikonun. Bu sayede kumandaya gerek olmadan telefondan kontrol edebilirsin. Timelapse, bulb, uzun pozlama rahatlıkla yaparsın uygulamayla.  Nikon makine kullanan biri olarak aklına takılan birşey varsa buradan veya pmden at yardımcı olurum.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

hocam android için önerebileceğin kamera uygulaması var mı? fotolar hoşuma gitti de belki bilirsin diye sordum.

hocam youtube da amcaoğlu diye bir kanal var. 
    adam haftada bir sanırım telefon kamera uygulaması öneriyor ücretli - ücretsiz . 
    onun önerdiklerini denedim ben iphone da fena değiller. 
    sende android için önerdiklerini inceleyebilirsin.. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Konya fotoğrafında biraz daha uzun pozlasan çok daha iyi sonuç alabilirmişsin. Ayrıca dslra geçmişsin güzel bir kavşak vb bir yerde bulb modu+tripod ikilisiyle güzel kareler yakalayabilirsin.  Geniş açı ve 50mm bir lens de işini görür fazlasıyla. 50mm lens ucuz onunla başlayabilirsin aşırı derecekde fark yaratır fotoğraf çekerken.

Telefonuna uzaktan kontrol uygulamasını indir nikonun. Bu sayede kumandaya gerek olmadan telefondan kontrol edebilirsin. Timelapse, bulb, uzun pozlama rahatlıkla yaparsın uygulamayla.  Nikon makine kullanan biri olarak aklına takılan birşey varsa buradan veya pmden at yardımcı olurum.

makinada dahili wifi adaptörü yok hocam. almam gerekiyor . onun için bir kumanda almayı düşünüyorum. 
    kumandam olmadığı için 30 saniyeden fazla pozlama yapamadım henüz. 
    yorumun için teşekkürler.. aklıma takılan olursa sorarım .. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam wifi adaptörüne gerek yok.  Akıllı telefonların kumanda özellikleri olduğundan dslr makinelerde de kullanabiliyorsun.

Ben android de https://play.google.com/store/apps/details?id=de.dslrremote  bunu kullanıyorum. Makinenin shutterını kumanda moduna alman yeterli. Sendeki makinede çöp kutusu butonunun üstündeki butondan ayarlayabilirsin modu. Quick response mod yazıyor olması lazım.

Öyle ekstra wifi aparatı ya da kumanda aparatı almana gerek yok.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Hocam wifi adaptörüne gerek yok.  Akıllı telefonların kumanda özellikleri olduğundan dslr makinelerde de kullanabiliyorsun.

Ben android de https://play.google.com/store/apps/details?id=de.dslrremote  bunu kullanıyorum. Makinenin shutterını kumanda moduna alman yeterli. Sendeki makinede çöp kutusu butonunun üstündeki butondan ayarlayabilirsin modu. Quick response mod yazıyor olması lazım.

iphone için uygulama var mı hocam ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

iphone için uygulama var mı hocam ? 

iphone ile denemediğim kalmadı @RaAmLis hocam . 
    nasıl çözecem bu işi ben ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

www.mustafacebecioglu.com

wp mi var burda xss den yönlendirme çakmışlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

meram bağlarının fotosu çok iyiymiş :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı... 

Gibi bir şey yazmışsın malesef katılamıyorum,çünki 20k üzeri cihazlar gerçekten çok kötü ellerde dahi iyi şeyler çekiyor..

The Beginning and The End.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

TRT bendeki ışığı fark etti dostlar :D 
    Mutlu oldum da şuraya koyayım dedim :) 

https://www.facebook.com/trtavaz/photos/a.184371604964382.44409.116778795056997/1007751159293085/?type=3&theater 

Toplam Hit: 5552 Toplam Mesaj: 37
fotoğrafçılık instagram