folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Takipçi Kıyaslama

İnstagram Takipçi Kıyaslama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

İnstagram'da takip ettiğimiz halde bizi takip etmeyenleri tespit eden bir script arıyorum :) 

Sadece kendim kullanacağım, hizmete açmak vs. vs. gibi amaçlarım yok.

Uygulama gerekirse, kendim kullanacağım için yine yetkileri vs. alırım.

Elinde böyle bir script olan var mı? Havuz falan hiçbir şey istmiyorum.

Scriptin sadece bu kontrolü yapıp bana takip edildiği halde takip etmeyenler listesi çıkartmasını istiyorum. :)

Unfollow butonu olursa bir de, tadından yenmez... 

Th3Ultra tarafından 15/Kas/17 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

unfollowers for instagram

bu uyguklamayı kullanıyorum.

sen takip ettiğin halde seni takip etmeyenleri gösteriyor. tek butonla 20 şer 20 şer unfollow yapabiliyor

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ios için instrack ve followers adında uygulamarı kullanmıştım zamanında playstore da da vardır illa ki tek sıkıntım uygulama içinde insta ya login istiyor acaba sonra başımızı ağrıtır mı

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocam scripti varsa daha makbule geçer. :)

Hazır uygulamalar var da, onları kullanmak istemiyorum.

Th3Ultra tarafından 15/Kas/17 11:49 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Followers bozuldu giriş yapamıyorum :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

İnstafly var tüm isteklerini yapıyor.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocalar merhaba,

İnstagram'da takip ettiğimiz halde bizi takip etmeyenleri tespit eden bir script arıyorum :) 

Scriptin sadece bu kontrolü yapıp bana takip edildiği halde takip etmeyenler listesi çıkartmasını istiyorum. :)

Bir zamanlar bende çok aramıştım. Bulduklarımın apisi patlamıştı zamanında. Şimdi sizin konuyu görünce, umarım paylaşan çıkarda yararlanmak isterim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocalar merhaba,

Bir zamanlar bende çok aramıştım. Bulduklarımın apisi patlamıştı zamanında. Şimdi sizin konuyu görünce, umarım paylaşan çıkarda yararlanmak isterim.

Hocam esasında bir tane yaptım. Gayet güzel de çalışıyor isteğimize göre, API falan da yok ama fazla manuel oldu, üzerinde biraz oynamak gerekiyor :) 

İnstagram profilini açıp, "Takipçiler" ve "Takip Edilenler" listesini açıp liste bitene kadar iniyorsun. Tüm takipçilerin geldiği zaman karşına, o sayfayı indiriyorsun. 

Takipçilerinin listelendiği kısım "fb-root" idi sanırım o divin adı. O kısmı alıp PHP ile veya başka bir metin editörü ile Regular Expression yaparak HTML kodlarından temizleyip kullanıcı adı;adı-soyadi şeklinde salt metin haline getiriyorsun.

Bu salt metni .csv'ye göre biçimlendirip veritabanına import ederek, temizlik yapıyorsun döngü ile. 

Eğer following'de olan adam followers'ta yoksa, listede kalsın. Eğer varsa followers'tan sil falan. 

Karşılıklı takip ise siliniyor veritabanından, kalan kitle senin takip ettiğin ama seni takip etmeyeni veriyor. 

Bugün çalıştırdım çok kez, test ettim. Çalışıyor iyi hoş ama dediğim gibi manuel işlem çok fazla :) "Ne anladım scriptten amk" diyorsun bir süre sonra :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocalar merhaba,

Hocam esasında bir tane yaptım. Gayet güzel de çalışıyor isteğimize göre, API falan da yok ama fazla manuel oldu, üzerinde biraz oynamak gerekiyor :) 

İnstagram profilini açıp, "Takipçiler" ve "Takip Edilenler" listesini açıp liste bitene kadar iniyorsun. Tüm takipçilerin geldiği zaman karşına, o sayfayı indiriyorsun. 

Takipçilerinin listelendiği kısım "fb-root" idi sanırım o divin adı. O kısmı alıp PHP ile veya başka bir metin editörü ile Regular Expression yaparak HTML kodlarından temizleyip kullanıcı adı;adı-soyadi şeklinde salt metin haline getiriyorsun.

Bu salt metni .csv'ye göre biçimlendirip veritabanına import ederek, temizlik yapıyorsun döngü ile. 

Eğer following'de olan adam followers'ta yoksa, listede kalsın. Eğer varsa followers'tan sil falan. 

Karşılıklı takip ise siliniyor veritabanından, kalan kitle senin takip ettiğin ama seni takip etmeyeni veriyor. 

Bugün çalıştırdım çok kez, test ettim. Çalışıyor iyi hoş ama dediğim gibi manuel işlem çok fazla :) "Ne anladım scriptten amk" diyorsun bir süre sonra :D 

Hocam vallahi keşke anlayabilsem de yardımcı olabilsem diyorum :))  Mutlaka vardır hazırlayan, tbt'de çıkar diye ümit ediyorum. Benim bilgim edebiyattan öteye gidemiyor :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Takipçiler+ var bir de

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Takipçiler+ var bir de

Başkan hazır kullanmak istemiyorum :) 

Toplam Hit: 3070 Toplam Mesaj: 17
script instagram