folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Turk Aktif Ve Bot Takipci Kampanyasi(Ölene Kadar Guncel)

Instagram Turk Aktif Ve Bot Takipci Kampanyasi(Ölene Kadar Guncel)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Sorunsuz alışveriş yaptık arkadaşla tavsiye ederim..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Hayirli satislar oncelikle hocam.

Baltalamak vs. olarak dusunme kesinlikle konuyu gormusken altina destek atayim dedim; arkadasin datasinin yetersiz kaldigi taleplerinizde ben de 40-50k ya kadar destek verebilirim ayni fiyattan takipci kasan muridlerimizin haberi ola :)

What are you doing???
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkankayaa
    volkankayaa's avatar
    Erkek

Sorunsuz ve hızlı olarak satışımızı yaptık. Eline sağlık hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Sorunsuz ve çok hızlı alışveriş yaptık. Çıkın çıkın gelin. Ref li mürid kesinlikle güvenebilirsiniz. 5 dakika içerisinde coştu instagramım. Gelen takipçilerin çoğu begeni de yapıyo 😁 işte bunu sevdim.

bamboocha tarafından 14/Kas/17 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Baltalamak vs. olarak dusunme kesinlikle konuyu gormusken altina destek atayim dedim; arkadasin datasinin yetersiz kaldigi taleplerinizde ben de 40-50k ya kadar destek verebilirim ayni fiyattan takipci kasan muridlerimizin haberi ola :)

Pm attim hocam bu o cocuktan donus olmadi 2 defa isimiz oldu ikisinde de ulasmadik .sana pm attim donusu bekliyorum

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Kentaki bunu yazdı

Pm attim hocam bu o cocuktan donus olmadi 2 defa isimiz oldu ikisinde de ulasmadik .sana pm attim donusu bekliyorum

Dönüşler sağlandı hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Hocam bu türk aktifi tam olarak anlayamıyorum nasıl çekiyorsunuz daha önce r10dan twitter için türk aktif aldık 1000 kişilik sıfır etkileşim oldu. 1 ay sonrada 600 e kadar düştü. Beğenmeyen çıkıyor diye düşünüyordum ama 1000 kişiden 20 tane bile beğenen çıkmıyor mu diye sorguluyorum. Konusu değil ama işin üstadı olduğunuz için soruyorum ve kesinlikle baltalama niyetim yok ?

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Aktif mi hala ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hocam 3k takipçi lazım türk ve aktif geri dönüş yapabilir misin, bu vesileyle de konunu uplayalım @orheyn 

TxT tarafından 28/Oca/18 21:46 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Haci ilgi yok attigi takipciler yabanci ve bot mesaja saatler sonra donus yapiyo piyasada 15 tl olan ise ben o kadar para icin is yapmam 25 tlden basliyo diyo git disardan yap pisman olma