İnternal Server Error ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    Hocalar iki gündür fıtık olmuş durumdayım direk soruna geçeyim.haber ekleme sayfamda içerik kısmı kısa olunca ekliyor uzun olunca eklemiyor.diceksiniz icerik kısmının türünü not yap yaptım.localde denedim aynı haberi eklemedi ama sözdizimi hatası olduğu için temizleme fonksiyonunu kullandım aynı haberi eklemeye çalıştım localde haberi ekledi başka uzun bi haber ekledim yine ekledi.aynı dosyaları hosta attım aynı haberi hostta eklemeye çalışınca internal sörvır eror veriyor.sorun ne olabilir ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    yok mu hocalar anlayan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek
    Server win mi linuxmu ?
    linux ise .htaccess dosyasına bir göz gezdirmeni önerebilirim daha önce htaccessteki hatalardan kaynaklandığına şahit olmuştum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    hoca server win.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    hocam win serverda htaccess ne gezer ya :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek

linux serverde aynı hataya neden olan genel cozum --> http://www.eksiportal.com/internal-server-error-yardmm-t16853.html

win server içinde aynı hataya neden olan genel cozum --> http://www.aspsitem.com/Forum.asp?forum=oku&msgid=12698&yanilik=9

Biraz bakındım nette bunları buldum google'a danışmayı dene ;)

Kolay gelsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

adamın galba asp si var ?

Hoca flood falan yapabilirler..

edit:

Hoca justportalda duyuru gördüm orasını burasını editleyip kendi siteleri gibi kullananları kınıyoruz die..

Hocam baya karıştır portalı tavsiyem aspsitem.com a bi bakmandır.:D çok karışık kodları var.Ayrıca bir modül dizayn et her sayfaya karıştır kodu.Daha sonra eğer copiraytı silerse site çalışmasın çok zor değil bu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    Plesk'ten Web Dizinleri-Hata Sayfaları'na gel ordan hata rapor kodları 500 olanların hata sayfasını default yap daha sonra hata veren sayfa yı bidaha aç hata kodunu buraya yaz onu üzerinden yardımcı olalım

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

adamın galba asp si var ?

Hoca flood falan yapabilirler..

edit:

Hoca justportalda duyuru gördüm orasını burasını editleyip kendi siteleri gibi kullananları kınıyoruz die..

Hocam baya karıştır portalı tavsiyem aspsitem.com a bi bakmandır.:D çok karışık kodları var.Ayrıca bir modül dizayn et her sayfaya karıştır kodu.Daha sonra eğer copiraytı silerse site çalışmasın çok zor değil bu.

-----------------------------

hocam sanırım serverda bi ipnelik vardı ama aynı anda benim serverda olan bir site tıkır tıkır çalışıyordu.Yönetim panelinden flood yapmaları biraz zor olsa gerek :D

ikinci dediğin olay sinirlerimi cok bozdu şerefsiz beni eklemişti msn e önceden senin portalı geliştircem ayağına sonra yan çizdi şerro diyo işte yasirportaldan almışsın ccportaldan almışsın falandır filandır dedim bsg şerefsiz adam ol öyle gel şimdi portal çıkarmış benim portalı geliştiriyo bende şans eseri gördüm hoca copyright ı kitleme konusuna kafayı fena takmış durumdayım kitlemeden yeni sürümü çıkarmıcam zaten isterse bir sene geçsin a.q. insanlara bedava veriyosun beğenmiyo parayla satıyosun bedava veren yok oluyo.

copyright ı falan epey karıştırdım stringlere atadım değişkenlere bağladım bağlamadığım yer kalmadı ama ipne vbscript encode etmiyor fazla @ komutu kullandın diyor.heralde fazla kullanıyoruz ki öyle diyor vardır bi sebebi.

edit : hocalar kendiliğinden düzeldi dediğim gibi serverda bi ipnelik vardı heralde.wallaces önerin için saol hacım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

:D

abi ben site yaptım altından girip üstünden çıktım hala tbt gibi olmuş diyorlar yapacak birşey yok..Sürekli takıldıın, sevidğin siteleri ister istemez kopyalıyorsun herhalde..

Hoca o yüzden portalı dağıtma taraftarı değilim pek.ÖZellikleri olan portal yapıp milleti çekeceksin ondan sonra dağıtacaksın ki aa x yaptı o portalı diyecekler.. ;)

tahribat şimdi portal yazıp çıkarsa kim diye bilir benyaptım diye ?

edit:

bende oturup anket, online üyeler, beni hatırla modüllerini eklicemde :D zor geliyor kod kısmı kafa iyiken oturup yapmam lazım.

Stres atıyorum fakat hatalar bazen bi sıralanıyor belki tek karakterden dolayı hata olmuş fakat sinirlerimi bozuyor.Yinede portal yazmak süper birşey..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

normal olanda bu zaten hoca kim beğendiği sitenin aynısını yapmak istemezki haliyle ister istemez benzer.o dediğin konuyada gelince sonuna kadar haklısın.

edit : hoca beni hatırlayı yaparsan bizlede paylaşta bizde yapalım aynen kafa dağınıkken sağlam yapamıyo insan ufak tefek hatalar sinir bozuyor. 

Toplam Hit: 1512 Toplam Mesaj: 13