folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Bağlatıcaz Ama..

İnternet Bağlatıcaz Ama..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhawkmilan
    blackhawkmilan's avatar
    Erkek

arkadaşlar ankara maltepede oturan 4 öğrenciyiz. geçen sene uydunet 10 mbps kullandık sınırsız fakat memnun kalamdik bu sene değiştiricez. maltepe eski yrleşim yrei oldugundan fiber kablo geçmiyor altyapıdan. hangi firmayı ve kampanyasını öneririsniz. hız ve sınırsız olması bizim için önemli 100 liranında çok üstüne cıkmamak istiyoruz. interneti cok kullanan insanlar değiliz sadece akşamları giriyoruz. online oyun oynayanlar var onlar mağdur olmasın :=)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman tek çare ttnet hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ttnet 

el mahkum

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhawkmilan
    blackhawkmilan's avatar
    Erkek

ttnet bulasma diyorlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    blackhawkmilan bunu yazdı

arkadaşlar ankara maltepede oturan 4 öğrenciyiz. geçen sene uydunet 10 mbps kullandık sınırsız fakat memnun kalamdik bu sene değiştiricez. maltepe eski yrleşim yrei oldugundan fiber kablo geçmiyor altyapıdan. hangi firmayı ve kampanyasını öneririsniz. hız ve sınırsız olması bizim için önemli 100 liranında çok üstüne cıkmamak istiyoruz. interneti cok kullanan insanlar değiliz sadece akşamları giriyoruz. online oyun oynayanlar var onlar mağdur olmasın :=)

ideal ev arkadaşı örneği. bunların yemek yapmayı bilenleri de var ama bana denk gelmiyor :|

öncelik superonline olsun. altyapıları yetersizse ttnet tercih edin derim.

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Yok hocam sonuna kadar ttnet. Fiber olsa koy superonline geç dicem ama bakır kabloysa sakın ttnetten başkasına bulaşma, uğraştırıyorlar. çünkü hepsi ttnet üzerinden servis sağladığı için, ttnet ibnelik yapıyor hepsine. 

Ben çektim biliyorum 2 buçuk ay sonra bağlandı internetim. Superonline ile ttnetin kavgasının bitmesi 2 ay sürdü akü.

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    caner011 bunu yazdı

Yok hocam sonuna kadar ttnet. Fiber olsa koy superonline geç dicem ama bakır kabloysa sakın ttnetten başkasına bulaşma, uğraştırıyorlar. çünkü hepsi ttnet üzerinden servis sağladığı için, ttnet ibnelik yapıyor hepsine. 

Ben çektim biliyorum 2 buçuk ay sonra bağlandı internetim. Superonline ile ttnetin kavgasının bitmesi 2 ay sürdü akü.

Bence tamamen şans arkadaşlar..

Ben 12 ay ttnet kullandım ilk 3 ayı işkence gibiydi. hatta hikayemi anlatmazsam olmaz. 0,6mbit inernet veriyor bana yanlış anlamayın upload değil download. sonra altyapı şöyle altyapı böyle diyorlar. baba naptı kastı AKK yı geçtim mesaj geldi AKK yı geçtiğiniz için hızınız 3 mbite düşürüldü diye. kontrol ettim hakkaten 3 mbit :) böyle bir şaka mı var aq. neyse bu böyle 3 ay sürdü ve sonunda 7 mbit almaya başladım..

neyse 12 ayın sonunda dsmarta geçtim abartısız söylüyorum 3 günde tüm işlemler tamamlandı. hatta şöyle diyim hiç internetsiz kalmadım. bir pazar günüydü internet kesildi anladım ki dsmart aktif oldu cebe mesaj geldi. dsmartın verdiği modemi taktım kaldığım yerden 7 mbit ile internete devam..

Yani anlayacağınız bu iş bence tamamen şans işi. 

Diyorsunuz ki ttnet superonline a dsmarta ibnelik yapıyor. evet başta mantıklı geliyor ama dsmart superonline gibi firmalar bedavaya kullanmıyor bu altyapıyı sonuçta parasını veriyor ve bir anlaşması var. kan alırlar adamdan.. :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    caner011 bunu yazdı

Bence tamamen şans arkadaşlar..

Ben 12 ay ttnet kullandım ilk 3 ayı işkence gibiydi. hatta hikayemi anlatmazsam olmaz. 0,6mbit inernet veriyor bana yanlış anlamayın upload değil download. sonra altyapı şöyle altyapı böyle diyorlar. baba naptı kastı AKK yı geçtim mesaj geldi AKK yı geçtiğiniz için hızınız 3 mbite düşürüldü diye. kontrol ettim hakkaten 3 mbit :) böyle bir şaka mı var aq. neyse bu böyle 3 ay sürdü ve sonunda 7 mbit almaya başladım..

neyse 12 ayın sonunda dsmarta geçtim abartısız söylüyorum 3 günde tüm işlemler tamamlandı. hatta şöyle diyim hiç internetsiz kalmadım. bir pazar günüydü internet kesildi anladım ki dsmart aktif oldu cebe mesaj geldi. dsmartın verdiği modemi taktım kaldığım yerden 7 mbit ile internete devam..

Yani anlayacağınız bu iş bence tamamen şans işi. 

Diyorsunuz ki ttnet superonline a dsmarta ibnelik yapıyor. evet başta mantıklı geliyor ama dsmart superonline gibi firmalar bedavaya kullanmıyor bu altyapıyı sonuçta parasını veriyor ve bir anlaşması var. kan alırlar adamdan.. :)

Afedersınız bu ıbneler bınemeyeceklerı esegın onune ot koymaz hepsının amk

Yav he he
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada hangi firmadan internet alacaksanız sakın onların aldığı modemi almayın.Bende ttnet huawei marka modem var adamlar nasıl yazılım atmışlarsa MTU ayarı değiştirmeyi engellemişler adil kullanım aşılmasın diye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Afedersınız bu ıbneler bınemeyeceklerı esegın onune ot koymaz hepsının amk

Doğru söze ne hacet :) Bunun farkındalığıyla zar attım ve dsmart ı tercih ettim :) hatta üye kaydı alan kadına da bir sorunumuz olduğunda çağrı merkezine de ulaşamıycaz ama sizin telefonunuzu alabilir miyim bile dedim :) tabii vermedi :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    lepusmorris bunu yazdı
    blackhawkmilan bunu yazdı

ideal ev arkadaşı örneği. bunların yemek yapmayı bilenleri de var ama bana denk gelmiyor :|

öncelik superonline olsun. altyapıları yetersizse ttnet tercih edin derim.

ideal ev arkadaşı benim olum :D ama artık yoğum kanks :D bensiz takılın :P

Edit : Konuyla ilgilide ttnet tek çözüm hocam sana. fiber yoksa hiçbir firmada mecbursun. 16mbps kullanın rahat olur. 75gb kota vardı sanırım akn.

interfector tarafından 11/Eyl/14 21:50 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 1513 Toplam Mesaj: 14