İnternet De Dolasamiyorum!!??

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JaCKaL
  JaCKaL's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Haziran/2002
  Erkek
  arkadaslar selam, internet explorer ve firefox kullaniorum ikisindende adres satirina ne yazssam hicbir sayfa acilmiyor, modemde mi bi sorun var diorum 192.168.2.1 yaziorum öle dönüp duruyo sayfa bembeyaz hic birsey yok.. ama kösede torrent 200KB ile indiriyo :S kafayi yiyecegim yardimci olursaniz cok sevinirim...

  choosing my confessions...
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nikoteen
  Nikoteen's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Temmuz/2005
  Erkek
  hocam tecrübelerime dayanarak söylüyorum ; eğer belli bir site (site grubu) değilde hiç bi site açılmayıp öylece kala kalıyorsa bu modemin çok çlaışmasından oluyor.Teknik bir izah getiremem olaya zaten sadece tahmin ama aynı olay bende de oluyor sürekli. modemin elektriğini kes (res atma) yani adaptörü bi çıkart 1-2dk beklet tak yine olmazsa yaz başka çarler bakınalım.çok uyuz bir durumdur bilirim :)

  Canlının canlıya üstünlüğü yoktur ! Vegan olmak bir fedakarlık değil adalet ahlakı gerekliliğidir.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  NovalgiN
  NovalgiN's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Ağustos/2002
  Erkek
  kullandığın antivirüs programından olabilir. Nortonda sıkça rastlanıyordu. Kaldırıp nete girmeyi denemelisin.

  Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JaCKaL
  JaCKaL's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Haziran/2002
  Erkek
  nod32 kullaniyorum, modemi kapa olayini denedim hocam gene ayni..

  choosing my confessions...
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nikoteen
  Nikoteen's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Temmuz/2005
  Erkek
  o halde tarayıcılarının hafızasını temizle hazır elin değmişken temprory internet files'i de temizle eğer youtube tarzı online vide sitelerinde çok takılıyorsan yada benim gibi bi dünya internet sitesi geziyorsan her gün kesin bundan dolayıdır diyebilirim.

  edit:hiç proxy için ayar çektin mi browserlarına yahut proxy kullanımı için program yükledin mi pc'ye ? ne diye soruyorsam bunları :D eğer yapmışsan o ayarlar o şekilde kalmış olabilir.Ya sen unutmuşsundur yada program o şekle donusutrmustur.browserların ayarlarınabi bak proxy sekmesi kurcalanmışsa deafult ayarlara getir işte herşeyi birde o zaman bilgi ver bakalım aklımıza daha neler gelecek..

  Canlının canlıya üstünlüğü yoktur ! Vegan olmak bir fedakarlık değil adalet ahlakı gerekliliğidir.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  HanDSomE
  HanDSomE's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Şubat/2005
  Erkek

  JaCKaL bunu yazdı:
  -----------------------------
  nod32 kullaniyorum, modemi kapa olayini denedim hocam gene ayni..
  -----------------------------

  hoca şu anda hangi makineden bağlanıyorsun peki ? Eğer kendi makinem değil diyorsan. Başka bir makineyi benim modemime bağladım gene aynı sorun var diyorsan senin modemden kaynaklanıyor. Eğer başka bir pc takma şansın varsa laptop vs onu tak modemine sorun pc'demi modemdemi ozaman emin olursun

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  K4R4B4S4N
  K4R4B4S4N's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Eylül/2005
  Erkek

  arkadaş bendede aynı sorun başladı bi kaç haftadır herşey normal gösteriyor fakat  bazen donuyor ve internete girmiyor sinir bir durum.

  ttneti aradım modem fişi çek tak muhabbetinden sonra http://212.252.168.225/ ip adresine  yönlendirildim :) ve  turkcell açıldı benim aklıma gelen bu sorun telekom dns kaynaklı(tahmin).

   

 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  tbtgezgini
  tbtgezgini's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Haziran/2007
  Erkek
  200 kbmı baglantın kaç:D

  ...
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Roronoa
  Kreyzi
  Kreyzi's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2007
  Erkek
  bencede ttnet'den kaynaklanıyor bendede oluor arada

  Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RitmFarbRacourci
  RitmFarbRacourci's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mart/2008
  Erkek
  cok downloaddan midir nedir bazen benim modemde de boyle sorunlar oluyor. rapid (premium) dan dsoya iniyor gozukuyor ama inmiyor :/// cok deli bir durum ya.. bence ttnetten. cun ne modeme reset atiyorum nede elektirigini kesiyorum yarim saat veya 45 dk sonra kendine geiyor alet. modem alcaktim vazgectim gittigi yere kadar.. anca ondan sonra alicam bi modem daha :))

  I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JaCKaL
  JaCKaL's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Haziran/2002
  Erkek

  open dns kullaniyorum youtube falan girmek icin ondan kaynakli olabilir mi acaba? bu arada dikkat ettim torrent calistirmaya basladigim zaman bu durum oluyor.. internet explorerda sitelerin hic birine giremiyorum hatta MODEM in 192.168.2.1 arayüzüne bile giremiyorum.. öyle bekliyor..

  baglantim 2048 lik..


  choosing my confessions...
Toplam Hit: 2675 Toplam Mesaj: 13