folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnternet Erişimini Paylaşan Abonelere 10 Bin TL Ceza

İnternet Erişimini Paylaşan Abonelere 10 Bin TL Ceza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Neti paylaştığımı nasıl tespit edip işlem yapacaklar? Tamamen saçmalık.

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

açık 1 :D sözleşmemde wifi sifrenizi paylaşmanız yasaktır diyor mu...aaa bakim demiyor yaa...

açık 2 tespit  nasıl olacak ? din don biz geldik netinizi kontrol edecez.bi sn diger komsuyu kapatalım..eet bakabilirsiniz.yada burda baska bi komsu var.eet abim leptobu aşaya komşuya götürdü ordan bişiye bakıyorlar :D her bilgisayara özel net verecek halleri yok ya..benim evimde 50 tane bilgisayar varsa ne olacak hacı :D

bunlar mı mal biz mi çok zekiyiz ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

Hem Boktan baglantı veriyorlar  hemde şifrelerin paylasımı yasakmıs amk 

Boş insan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    up

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

Keyfine baksın onlar kime ne cezası keseceklermiş ? üçkağıtçılara bak hele sen. hiçbir yasal dayanakları yok milleti kekliyorlar. tck nın hangi maddesinden yargılayacaklarmış beni ? ha sözleşme imzalattılar aykırı davrandığım için en fazla hattımı keserler mahkemeye filan vermekle uğraşmazlar. hadi diyelim uğraştılar türkiyedeki yargı sistemini biliyorsunuz. 3-6 ay arası dosya bekler. sonra bi kere savcılığa çağırırlar. ondan sonra da görevsizlik kararı verirler dava düşer. burası türkiye arkadaş kime ne masalı anlatıyorlar  ? adliyelerde dosyaları yerlere koyuyorlar. cinayet mi dersiniz hırsızlık mı dersiniz her bişey var dosyalarda. adamlar bunla ilgilenmeyecek de neymiş efendim adam internetini paylaşmış diye beni hapse mi atacaklar. veya benim davamla mı uğraşacaklar. Onlar da biliyor babalar gibi türkiyede en az 1-2 milyon insan vardır internetini paylaşan. ne yapacaklar sıkıysa hepsine ayrı ayrı ceza kessinler bakalım ne oluyor.

burnumun dibinde sultangazi de haraççıda millet cayır cayır kaçak elektrik kullanıyor bişey olmuyor da insanı zorla söylettirecekler. bizim saf milletimizi kandırsınlar bakalım. ne kadar caydırabilirsek kardır düşüncesi güdüyor çakallar.

lig tv de kaçak sözde ama herkeste dreambox var maşallah :D

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

o zaman avm lerin wireless leri de kaçak olmuyormu :D

alt kattaki ev bize ait kardeşim ya da yan binadaki daire benim oturduğum bina babamın evi size ne oluyor ?

yahu millet bu kadar koyun yerine konulmaz ki ? en basitinden türkiyede internet paylaştığı için ceza kesilen tek bir kişi yok

ispatlasınlar belgelesinler ben cezasını ödemeye razıyım :D

bunlar çok mu uyanık yoksa biz çok mu safız :D

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

burdan hassiktir ordan diyorum.. 

sen kimsin benim parasını vergisini misli misli ödediğim internet hizmetini kısıtlamaya çalışıyorsun

götü yiyorsa gelsin kessin cezayı..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

götleri yiyorsa gelsinler.

adamın götünden şırıngayla kan alırlar kamil!

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek

Yakında derlerki herkes paylaşarak kullanıyor.Bu paylaşarak kullanmayı azaltmak için kotayı 4 gbden 2gbye çekerler :(.1 megabitte 4 kişi kullanıyor o zaman düşürelim 256 kb ye hadi kullansınlar derler yakında :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ssemih
    ssemih's avatar
    Erkek

Her türlü güvenlik sağlandı da bi o kaldıydı... Şimdi bişey derdim ama...

Birşeyler ilk aşkımı hatırlatsa da son aşkım sendin asla anlamasan da...
Toplam Hit: 6268 Toplam Mesaj: 44