folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Hızı Düşük Değil Ama Video Donuyor

İnternet Hızı Düşük Değil Ama Video Donuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

PUHU da dünde ben sorun yaşadım devamlı çözünürlük değiştiriyor amk 

Hocam senin netspeed değil mi ? Bölgesel değil genel bir sorun anladığım kadarıyla. Türk Telekom ya gerçekten bir altyapı çalışması yapıyor ya da yeni gelen yasayla belki yeni bir sistem kuruluyor olabilir.

Aynı sorunları bende yaşıyorum. Diğer streaming servislerinde zaten sorun yaşıyordum(mail.ru,yandex, odlanski) Şimdi Youtube bile etkilenmiş. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    FiL3MAN bunu yazdı

aynen nerden geçtim ben buna ya videolar düşük kalite çoğu zaman açmıyor dönüp duruyor hız testi yapınca yüksek ama gözümüzü boyuyor bi boka yaramaz türknet 

netspeed e geçeyim dedim 3 ay dolmadan olmaz dediler türkneti 3 ay çekcez artık

Ne cektim ben. Aksam olunca kepenkleri kapatip gidiyorlardi.  Aylarca 12 den sonra internetimiz yok gibiydi.

Onlarca kez ariza kaydi biraktim aradim aradim aradim . Yetmedi yazdim yazdim yazdim.

Ttnete gecerken turknet uyuzluk yapip numarani vermiyormuş. Bir nevi intikam mi aliyor ne .Bizde 40 yildir ayni numarayi kullaniyoruz. İsmimiz gibi oldu .

Memura, gerekirse para verelim numarayi alin dedik. Cok ugrastim.ama aldim demisti.

İptal ederken dikkat edin. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

24.54 ölçümde çıkan hız fakat video seri akmıyor donuyor veya görüntü kalitesini düşürüyor insanların yüzü bile anlaşılmıyor =) 

Şerefsizler benimde cillop gibi internetimin anasını ağlattılar. 73mbps aldığım hızım şuanda 3. günde ve 17mbps'ın üstüne çıkmıyor... Destek kaydı oluşturdum, saçma saçma şeyler yazıyorlar da bakalım ne olacak :D

Turknet ve iptv satıcım (Karizma59) aynı sıkıntı bildirdiğimde bizde sorun yok sorun sende kapat aç bütün fişleri çek tak şarteli indir kaldır çeşmeleri aç kapat diyorlar ama sorun çözülmüyor =)

ankastreden eve gelen telefon hattını değiştir buara baya geliyor böyle işler.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 13734 Toplam Mesaj: 34
internet hızı hız testi ping video turknet