folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Internet Hızı İçin Almam Gereken Cihaz ?

Internet Hızı İçin Almam Gereken Cihaz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Bugun asus rt ac 1200 v2 aldım modemden kabloyu yeni cihaza takıp ağ oluşturdum fakat hiç performans yok cihazin yaninda 20 mb ancak alıyorum kendi modemim daha cok hız veriyor sebebi ne olabilir ?

Modemin arayuzunden kablosuzu pasife aldim

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Aynı problemi bende yaşıyordum. Sonra şunu tespit ettim, bu internet sağlayıcıların senin evine gelipte taktıkları modemim wifi yi bok gibi. Ancak dibinden performans veriyor. Sen uzaklaştığın anda tırt.

Buna da çözümü şu şekilde buldum, TP Link Deco M4 aldım 2 tane eve. Modemim wireless ını kapattım, yayını deco ile verdim. İnternet şu anda fişek.

https://www.tahribat.com/forum/ekteki-resime-gore-wifi-extender-251592

Castaway tarafından 07/Eki/22 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Aynı problemi bende yaşıyordum. Sonra şunu tespit ettim, bu internet sağlayıcıların senin evine gelipte taktıkları modemim wifi yi bok gibi. Ancak dibinden performans veriyor. Sen uzaklaştığın anda tırt.

Buna da çözümü şu şekilde buldum, TP Link Deco M4 aldım 2 tane eve. Modemim wireless ını kapattım, yayını deco ile verdim. İnternet şu anda fişek.

https://www.tahribat.com/forum/ekteki-resime-gore-wifi-extender-251592

Hocam bende asus aldim İşte ama evdeki dandik modemden daha az hız veriyor anlamadim ?

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Destek olabilecek varmi ? Router yanında 2.4 ile 70 mb alıyorum diger odaya geçiyorum 10 mb alıyorum 

Toplam Hit: 972 Toplam Mesaj: 15
wifi