folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İnternet Kullanarak Televizyon Seyredenler

İnternet Kullanarak Televizyon Seyredenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

merhabalar, digitürk ten bugün itibariyle ayrıldık, düz televizyon yeter diye ancak apartmandaki antenin lbn si doluymuş aile apartmanı oldfğundan biraz mırın kırın ettiler büyüğünü çok  çıkışlısını  sen alrsın giderken bırakırsın felan dediler ben  de turkcel superonline taahit ü olduğu için TV plus baktım bir de kablo net.

Ekşide herzamanki gibi bir hayvanın organınıdan sokup çıkartmışlar, bir de buraya sormak istedim kullanan var mı? yoksa kendin çanak bağlat mı dersiniz.  

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablonet sadece TV hizmeti satmıyor. İnternet ile bir bütün halinde satıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

İmkan varsa kablonetten şaşmayacaksın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Kendi balkonuna çanak koymayı da düşünebilirsin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben de az önce digiturkten ayrıldım.. Bu kadar saçma bir teknik servis sistemi olamaz..

Ben çok tv izlemiyorum zaten ev ahali izliyor da digi plusu kayıt özelliğinden seviyorlardı ben de onun yerine mi box almayı düşünüyorum istedikleri diziyi açar netten izlerler ancak bu mi boxta uydu alıcı durumu var mı normal tv için onu merak ediyorum konuyu da baltalamadan sorayım dedim ?

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1 yıldır Turkcell tv plus kullanıyoruz internet stabil olduğu sürece çok güzel bir nimet mesela mastercheff i açıyorum diyelim başlayalı 1 saat olmuş geri sarıyorum reklama girince ileri sarıp reklamı atlıyorum kanal yeterliliği çok iyi 2 aydır yeni sinema kanalları da eklendi fakat uyduyu da yedek olarak tutmak lazım internette sıkıntı olursa problem çünkü

Kablonet hakkında bilgim yok. Valide digiturk kullanıyor 10 yıldır inş iptal edicez onu da

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

merhabalar, digitürk ten bugün itibariyle ayrıldık, düz televizyon yeter diye ancak apartmandaki antenin lbn si doluymuş aile apartmanı oldfğundan biraz mırın kırın ettiler büyüğünü çok  çıkışlısını  sen alrsın giderken bırakırsın felan dediler ben  de turkcel superonline taahit ü olduğu için TV plus baktım bir de kablo net.

Ekşide herzamanki gibi bir hayvanın organınıdan sokup çıkartmışlar, bir de buraya sormak istedim kullanan var mı? yoksa kendin çanak bağlat mı dersiniz.  

https://www.hepsiburada.com/atlanta-10x8-sonlu-multiswitch-santral-p-EVATL1008K

bunu al yukardaki swichden bi kabloyu bunun girişine bagla daga sonra kendine ve kime dagıtmak istiyorsan dagıt ama catıdaki kaskatlı swichse olur bu dediğim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Maç izlemiyorsanız zaten Digiturk'e para vermek aşırı saçma. Eskiden internet bu kadar hızlı değildi diye film kanalları için alıyordu millet. Ama artık istenen filmi izlemek bir tık uzağınızda. 

mkyb tarafından 08/Eki/19 03:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tv izleyen kaldımı diye düşünürken ....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

edit:yanlış yer :)

Hellaven tarafından 08/Eki/19 09:35 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

teşekkürler yazdıklarınız içinTaahüt gözümüzü korkuttuğu için tv plusdan vazgeçtik taşınırsak sıkıntı oluyomuş orda desteklemezse felan, çanak taktıracağız artık

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1841 Toplam Mesaj: 17
kablonet tv+