folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternet Üzerinden Para Kazanmak [Sermaye İçin]

İnternet Üzerinden Para Kazanmak [Sermaye İçin]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Siz ne derseniz deyin. PARA İNTERNETTE :)

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

up bakalım millet ne diyecek.

bizim hoca intertetten  para hikaye demişti. inanmamıştım ama doğru galiba.

faydalı bir site kurdun günlük trafik çok fazla olacak her giren tıklayacak falan çok uzun iş.

bir şey ürettiysen satış yaparsın mesela.

net haklı. 

şimdi internette para kazanmak için amelelik işleri var bir sürü ve becerebilirsen.yok makale yazıcan. ya arkadaş adam sana tema veriyor 2-3 satır yazıyorsun devamı yok öyle basit gibi gözüksede kolay değil sonra hadi yazıyorsun istediği kadar adamın adam beğenmiyor. paranı vermiyor. 

yok yorum yapıcan. e hadi ondada var para ama harcadığın enerjiye değiyor mu? şimdi bir kaç tane istisna var r10 da ama sadece bir kaç kişi öyle iyi kazanıyor. hadi bende yorum yaparım demeyle girilmiyor öyle işin içine.

hadi web sitesi açalım desek. önce bir sürü teknik problemlerle uğraşıcaz, hadi hallettik onları -temadır,hostingdir, domaindir- sonrasında siteyle düzenli olarak hergün uğraşmadıkça ki uğraşsan bile bir yıl sonra anca düzlüğe çıkarsın.. sürekli içerik kasıp yine tabiri caizse amelelik yapabilecek olan var mı. ondada kazandığın para yetmiyor. örnek:teknoseyir - adamlar kullanıcılardan para topluycak devam edebilmek için

youtubedan hadi kazanabilirsin mesela bi oyuncu geçen açıkladı yılda 4 milyon $ gibi bişe kazanıyomuş.ama dünyada bir akıllı siz değilsiniz bende çok denedim organik içeriği yemiyor. 50 izlenmede kalıyor. 4 milyon kazanan adamın bir videosu 10m izleniyor. ondada numaralar yapmadıkça çok geç hoş o numaralarlada ne kadar youtube u kandırabilirsin.

reklam izle kazan siteleri var. hepsini gördük hiç bi boka yaradıkları yok 5 gün tıklıyorum 1 kuruş veriyor.

bunun dışında en temizi bir programlama dili öğrenip internetteki işleri yapmak.

haa tabi ben çok farklıyım adamlar benim sesimi duydumu videoyu kapatamazlar bana kitlenirler diyorsanız veya benim siteme girince facebook gibi çıkamazlar diyorsanız sizde bir istisnasınızdır. öyleyse durmayın yolunuz açık olsun.

.... demin dota da 2 maç 20dk da bitti yenildik acayip sinirliyim. bu tbt deki en atarlı yorumum sanırım :) 

en temizi yazılım veya tasarım işleridir hocam yaptıgın kadar ederini alırsın olur biter örnek biz arkadaşla tema yapıp satıyoruz allaha şükür gayet iyi kazanç var istediğimiz zaman kazanabilcek kadar,adsense kazançları içinde çok sabır ve sektörü iyi bilmen gerekiyor tam zamanında siteyi elden çıkarman gerekiyor eninde sonunda patlıyor.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 2519 Toplam Mesaj: 23