folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder İnternete Bağlı İken Whatsapptan Mesaj Almak İstemiyorum. Tavsiyeniz Nedir?

İnternete Bağlı İken Whatsapptan Mesaj Almak İstemiyorum. Tavsiyeniz Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Ne akşamım kaldı ne haftasonum. Artık whatsapptan cidden bunaldım. iPhone 6S kullanıyorum. İnternete bağlıyken whatsappı mesaj almaya nasıl kapatırım? 

İşim gereği whatsappı kullanmak zorundayım, o yüzden tamamen sil gibi bir öneri işimi çözmez. ama tamamen çevrimdışı yapmak istiyorum. Mesaj gönderen kişide iletildiğine dair o iki tık görünmesin. Okundu alana kadar zır zır zır arıyorlar vır vır vır mesaj atıyorlar. İllallah kardeşim ya! Ben de almayım mesaj falan. Müsait olunca girer okurum.

Önerisi olan müritlere şimdiden teşekkürler.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çözüm WhatsApp+

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çözüm WhatsApp+

Fişek gibi özellik Enable DND Mode diyorsun mesaj falan gelmiyor :)

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

android'de whatsapp veri kullanımını kısıtla dediğin zaman mesajlar tek tıkta kalıyor yeni mesajınız olabilir uyarısı geliyor sadece ios'da böyle bişey varsa denenebilir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.quora.com/How-do-I-turn-off-background-data-for-WhatsApp-in-iPhone-7

abi whatsapp için arkaplan verisini kapatınca çözülmesi lazım. whatsappı açtığında şakır şakır gelir mesajlar bir anda.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ayarlar - Hücresele gir hocam.

WPnin yanındaki tiki değiştir bitti.

tekrar burdan açarsın istediğinde. biriken mesajlar gelir.

bazıları gelmiyor ama mesaj alınması bekleniyor diyor kalıyor öyle ara sıra.

ben de sadece wp çalıştıran bi tel istiyorum tuşlu akılsız köpek gibi şarjı giden. bulamadım hala.

sırf iş için WP kullancam diye akıllı telefonda herşeyi yüklüyom özellikle instagram çıok vaktimi alıyor :S :confused:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

"Ayarlar > Whatsapp > Hücresel Veri" kapatın

ancak wifi üzerinden bağlanınca tüm mesajlar gelir.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Ayarlar - Hücresele gir hocam.

WPnin yanındaki tiki değiştir bitti.

tekrar burdan açarsın istediğinde. biriken mesajlar gelir.

bazıları gelmiyor ama mesaj alınması bekleniyor diyor kalıyor öyle ara sıra.

ben de sadece wp çalıştıran bi tel istiyorum tuşlu akılsız köpek gibi şarjı giden. bulamadım hala.

sırf iş için WP kullancam diye akıllı telefonda herşeyi yüklüyom özellikle instagram çıok vaktimi alıyor :S :confused:

Nokia 8110 4G LTE versiyonunu alıp modlanmış rom yüklüyorsun, oluyor sana yarım akıllı telefon + whatsapp.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Hocam yanıtlar için teşekkürler. Hücresel dışında, wifi’ye bağlandığımda aynı sorun başlıyor. Bıktırdı iyice. Hücreseli kapatmak da iyi bir çözüm ama buna kalıcı bir çözüm bulabilsem keşke.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam önemsiz gördüğünüz grupları/kişileri sessize alıyor musunuz?

LynXMaSTeR tarafından 15/Nis/19 10:33 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

https://www.quora.com/How-do-I-turn-off-background-data-for-WhatsApp-in-iPhone-7

abi whatsapp için arkaplan verisini kapatınca çözülmesi lazım. whatsappı açtığında şakır şakır gelir mesajlar bir anda.

Bu Arka Plan Veri'si Android'de de var. diğer Uygulamalar için de geçerli mi? 

Mesela bende MxPlayer var video oynatıcı olarak, bunun Asla plan veri'sini Ayarlardan bir nerede kestikten sonra Mobil internet açıkken ve dahili indirdiğim bir videoyu izlerken Reklamlar yine çıkıyor, ve bir de ArkaPlanVeri'sini tekrar açın diye mesaj veriyor. Ama video oynatılıyor. 

Diğer sorum ise; Android'de de Herbir uygulamaya göre uygulamanın, Mobil Veri kullanımını kısıtlayabiliyor muyuz? yada ben bulamadım böyle bir ayar varsa.

Android sürüm, Nougat.

RitmFarbRacourci tarafından 15/Nis/19 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1967 Toplam Mesaj: 17
whatsapp