folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternetin Ölüm Tarihi: 22 Ağustos 2011

İnternetin Ölüm Tarihi: 22 Ağustos 2011

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

rezillik diz boyu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

ntvde şu an bununla ilgili program var.

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntv

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

V for Vandeta'nın İngilteresindeyiz sanki, yasaklar, kısıtlanan özgürlükler, korku devleti...

Bu kâbusun sonunu bile bile yaşamak koyuyor adama...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

ntvdeki programı izledim. Kısacası herkese geçmiş olsun. 4 tip paket var. İlk 3ünde sadece belli sitelere girilebiliyor. Son paket standart. Birsürü filtre sözcüğü var. Sitenin içinde geçse bile yasaklanabilecekmiş. Filtreler nedeniyle net yavaşlar deniyor. Yasaların alayına aykırı bir uygulamaymış. Ülke genelini bağlayan konuların resmi gazetede yayınlanma zorunluluğu varmış. Ancak yayınlanmamış ve yayınlanmayacakmış. Oysa bugün adamlar abdullahla görüşmeye gittiler.

Ne yapılacaksa artık yapılacak. Girdikten sonra açılmaz.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mukan bunu yazdı:
    -----------------------------

ntvdeki programı izledim. Kısacası herkese geçmiş olsun. 4 tip paket var. İlk 3ünde sadece belli sitelere girilebiliyor. Son paket standart. Birsürü filtre sözcüğü var. Sitenin içinde geçse bile yasaklanabilecekmiş. Filtreler nedeniyle net yavaşlar deniyor. Yasaların alayına aykırı bir uygulamaymış. Ülke genelini bağlayan konuların resmi gazetede yayınlanma zorunluluğu varmış. Ancak yayınlanmamış ve yayınlanmayacakmış. Oysa bugün adamlar abdullahla görüşmeye gittiler.

Ne yapılacaksa artık yapılacak. Girdikten sonra açılmaz.

Kadın sonlara doğru izleyici maillerini okudu ya. Dinlemişsindir. Bu ülkede ne kadar çok salak insan olduğunu anladım artık. Millet kendi hayatını garanti altına almak için başkasının hayat tarzı üzerinde hesap yapma yetkisini kendisinde nasıl buluyor anlamış değilim. Gerçi adam zaten gerekli cevapları hemen verdi.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

badem bıyığınızı sikiyim sizin bu seçimler götünüze gergedan bacağı gibi girsinde çıkmasın.

çok uzakta uzak denizlerde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

Bence işin teması "22 Ağustos'ta filtre varsa, 12 Haziran'da seçim var." olmalı.. Bu kadar internet kullanıcısının oyunu kaybetmeye göze alamazlar. O kadar dalaverelerle uğraşırken özellikle.. Bu tema altında facebook grubu, twitter trend topici, blog gönderileri oluşturulmalı. Sanal imza hareketiyle işe başlanmalı. Gözle görünür biçimde imza topladıktan sonra meydanlarda, okullarda, mahallemizde bilgilendirme amaçlı afiş dağıtımı ve gerçek imza toplama hareketine geçilmeli. Bugün baktığımızda "Seninki Kaç Cm?" diyerek işe başlayan Greenpeace'in küçük balık avı yasasını yeniden düzenlemeye götürdüğünü biliyoruz. Buna benzer ilgi çekici bir kampanyada katılım sayısını arttıracaktır. Tabi bunun dışında daha çok kişiye ulaşmak için okullarda yemekhaneler, kütüphaneler, duyuru panoları bu konuyla ilgili çalışmalarla doldurulmalı. İnternet cafelere, bilgisayar satışı ve tamiri yapan dükkanlara, kabul edildiği taktirde teknosa gibi mağazalara bu oluşumla ilgili afişler bırakmakta faydalı olacaktır. Ve son olarak da sesimizi herkese duyurmak için gazete, dergi ve televizyonda yer bulmamız gerek. İnci Sözlük'ün adayı Ahmet Abi çıkıyorsa eğer TV'ye bu tarz bi oluşumun çıkmaması için hiç bir gerekçe yok diye düşünüyorum.

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

sau_nightmare bunu yazdı:

badem bıyığınızı sikiyim sizin....

Katılmamak içten değil... Bu yuzsuzler krem sanar ıyıce yayar :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

FOXXLY bunu yazdı:

usa lokasyon vps ime uzak masaüstü ile girdiğimde beni nasıl engelliyecekler ?

ben canak anten dikicem fulldub. artik ordan cikariz gel sende ortak ol =)

Sakasi bi yana ben yakinda gidiyorum nasil olsa buralardan. istedigim seyleri elde etmek icin bir yerleri bombalatacaklar bana (v for vendetta)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

bırakın tartışmayı a.q! ne yapacağız, ne yapabiliriz onu düşünün.

bir yeniğ konu açılsın, oraya geçelim artık...

fuck the system!
Toplam Hit: 11343 Toplam Mesaj: 72