folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternette Nispeten Gizlilik İçin Öneriler

İnternette Nispeten Gizlilik İçin Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

S.a herkeze ateistlere merhaba :D 

Nispetende olsa yani ucuz yollarla derme çatma bir şekildede olsa kredikartı boşaltmıyacaksak bizim profilimizi oluşturamamalarını sağlayacak bir yol bilen varmı ? profil oluşturma olayı şu yani ben böyle düşünüyorum girdiğimiz sitelere göre şu adam şunlara yönelimdedir illegal işleri sever uyuşturucu kullanır gibi bir profil çıkartılmasın istiyorum girdiğimiz siteleri tespit edip 

VPN diyorlar hotspot diye bir vpn var bunu kullandığımız zamanda eğer dns olarak google veya türktelekomunkini kullanıyorsak bizi snifliyorlarmış bu doğrumu ? yani vpn kullan + dns yi değiştirmek bir çözüm sağlar mı

Tor kullanın demeyin daha çekilebilir problemler istiyorum :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

werwer

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam sırf ben buna özel 2 tane konu açtım, ki böyle sorularla dolu en az 10 konu var sitede. Millet sayfalarca tartıştı ve öneriler verdi. Böyle arama yapmadan konu açarsan tez zamanda ab müzakerelerine başlarsın hocam :)

torpedo_XL tarafından 10/Haz/13 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam sırf ben buna özel 2 tane konu açtım, ki böyle sorularla dolu en az 10 konu var sitede. Millet sayfalarca tartıştı ve öneriler verdi. Böyle arama yapmadan konu açarsan tez zamanda ab müzakerelerine başlarsın hocam :)

Alla alla ? okuduk ve beğenmedik senin konunu demekki o yüzdende yenisini açtım içersinde bir soru mevcut ve tor kullanmadığımı belirttim dns den snif yapılabilir mi log tutulabilir mi dedik ve sen kendi konuna bakmadım diye bana ab ye kadar ban yersin vs diye tatava yapıyorsun biliyorsan konuş bilmiyorsan sus bilader

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Alla alla ? okuduk ve beğenmedik senin konunu demekki o yüzdende yenisini açtım içersinde bir soru mevcut ve tor kullanmadığımı belirttim dns den snif yapılabilir mi log tutulabilir mi dedik ve sen kendi konuna bakmadım diye bana ab ye kadar ban yersin vs diye tatava yapıyorsun biliyorsan konuş bilmiyorsan sus bilader

Giderli şarkılar :)

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Çömez gördüklerine anında bir laf sokma cabasına giriyorsunuz vaz geçin bu kötü alışkanlığınızdan :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Wine bunu yazdı

Çömez gördüklerine anında bir laf sokma cabasına giriyorsunuz vaz geçin bu kötü alışkanlığınızdan :D

Zamaninda bizede oyle yaptilar alisirsin :)

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Herkez bilirkişi modunda çömez arkadaşa taktik falan vermeye çalışmış. Görende bibok biliyo zannedicek. Konuda herangi bi gariplik göremedim, ab ye falan gidersin demişsinde ab ye gidecek birisi varsa oda sen olursun hocam konuyu siktin şuan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

çömez olman seni search.asp 'den de muaf kılmıyor ki

gizlilik yazman yeterliydi. bu konuda yüksek hitli ve faydalı tartışmaların/kavgaların döndüğü bir kaç konu olacaktı.

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

çömez olman seni search.asp 'den de muaf kılmıyor ki

gizlilik yazman yeterliydi. bu konuda yüksek hitli ve faydalı tartışmaların/kavgaların döndüğü bir kaç konu olacaktı.

Haklısın hocam o konulara yazmak yerine daha çabuk cevap gelir diye buradan sordum ama buradanda bir cevap alamadım neyse :D herkes sağolsun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı
    Wine bunu yazdı

Zamaninda bizede oyle yaptilar alisirsin :)

ahaha karikatür gibi olmuş cevap :)

....
Toplam Hit: 1463 Toplam Mesaj: 13