folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternette PKK Virüsüne Dikkat

İnternette PKK Virüsüne Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek

BİR süredir internette tehlikeli bir virüs dolaşıyor. PKK’nın Türkiye ve Avrupa ülkelerinde eğitim almaları için maddi destekte bulunan bir grup Kürt hackerın geliştirdiği bir virüs tüm bilgisayarları tehdit ediyor. Uzmanlar, ‘Terörü lanetliyoruz. Herkesi Birlik olmaya çağırıyoruz’ maili ve laneththeteror@hotmail.com adresine karşı uyarıyor.

İnternet sitelerinde ve msn adreslerine gönderilen maillerde, ‘Tanıdığınız veya tanımadığınız birinden size’, ‘Terörü Lanetliyoruz. Herkesi Birlik Olmaya Çağırıyoruz’ konulu bir mail gelirse sakın açmayın. Çünkü içinde bulunan .pps (Powerpoint) sunusu olan mailde dosya açıldığı zaman tamamen zararsız ve milliyetçi gibi görünen bir Powerpoint sunusu eşliğinde sözde terör karşıtı resimler ve yazılar çıkıyor. En sonun da ise, bunun PKK tarafından yapıldığını ve tamamen aldatmaca olduğunu içeren Türkiye karşıtı Kürdistan yanlısı bir resimle (bölünmüş Türkiye ve Kürdistan haritası) bütün sisteminizin çöktüğünü, bilgisayarınızdan bütün verilerin silindiğini söylüyor. Ve artık çok geç kaldınız bütün verileriniz siliniyor. Silinmeden önce de açıldığı ilk anda msn listenizdeki tüm arkadaşlarınıza maili yolluyor. Yine aynı şekilde msn listenize laneththeteror@hotmail.com eklenmek isterse sakın kabul etmeyin. Bu da yine aynı kişilerin kullandığı mail adresi ve eklediğiniz anda bütün adres defteriniz kürt hackerların eline geçiyor. Siz kabul etmeseniz de virüslü bir dosyayı bilgisayarınıza yolluyor uyarısı yapılıyor.

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    "Terörü lanetliyoruz. Herkesi Birlik olmaya çağırıyoruz" nedense hiç sasırmadım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    kaynak var mı?

!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=55971

senin söylediğinde biraz geliştirilmişi galiba :)kürt hacker değil pkklı hacker diyin.pkklılar kürt değildir bölücüdür.her kürt pkklı değildir.her pkklıda kürt değildir.iyice karıştı :)sözlerim sana değil birader

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek

ahanda kaynak.

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&Kategori=turkiye&ArticleID=502815&Date=07.03.2008

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    pekeke li heykır :D isminde meymenet yokki virüsünde olsun...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

Pkk nın yazacağı virüs anca bukadar olur :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    formatliyo mu pcyi nasıl siliyo butun verileri ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

Pkk nın yazacağı virüs anca bukadar olur :)

PKK ' dan heçker cıkıyormuydu ya :)

Ben onları embesil sanardım  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    Ya bu pkklı heckerler bseyden anlamıo gecen netdevilz indirdi bunları zuha:D

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek

:D sadece onlara gülüyor ve süvüyorum

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
Toplam Hit: 1988 Toplam Mesaj: 12