folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternetteki Garip Yavaşlık

İnternetteki Garip Yavaşlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

Değerler böyleyken torrentten bişiler indirirken 1Mb/s bunda sorun yok fakat geriye kalan herşey sıkıntı! 

1) 720 p veya 480p farketmeksizin 1 dk'lik kısmı için 3 dk dolmasını bekliyorsun. Halbuki internet download manager ile indirmeye kalksan o videoyu 400 - 600 kb/s ile indiriyor. Sebebini 3 gündür çözemedim. Var mı bir fikriniz?

2) Az önce belirttiğim download hızlarının yanısıra eğer bir download manager kullanmadan indirirsem aynı dosyayı, indirme hızı 150 kb/s 'yi geçmiyor. 

Sistemimde virüs olacağını pek sanmıyorum. Cep telefonları ve tabletle de aynı sorunu yaşıyorum. TP Link modem vardı değiştirip ttnet'in verdiği modemi taktım da bi nebze olsun düzelip bu hale geldi. Önceden daha beterdi. Tarayıcım Yandex.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

işletim sisteminin kurulu olduğu diskte ne kadar yer var, bilgisayarı çok açık tutuyor musun ?

Flash playerdan izliyorsan cache temizle ya da bilgisayarı yeniden başlat, depolama ayarlarını yükselt.

Diskte yer azsa cache yapamaz oda yavaşlatır. Kablosuz modemse sinyal seviyeni kontrol et.

Bunların ardından hala emin değilsen sonuçlardan, vpnli(kaliteli) ve vpnsiz dene, normalde vpnli her türlü kayıp oluyor fakat vpnle daha hızlı gezdiğim olduğu var bazen dediğin gibi ibnelikler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

İnternetteki Garip Yavşaklık

Anladım nedense :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

aynen bende öyle anladım asdfsadfas 

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Darkfeo bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

50 kere okudum ama hala "İnternetteki Garip Yavşaklık" diye anlıyorum tuhaf cidden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Al benden de o kadar :-D

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

ben de oyle okudum o kadar eminim ki tekrar baktım gene yavsaklık okudum sen trollüyorsun sandım ama değilmiş hahahaha 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı

işletim sisteminin kurulu olduğu diskte ne kadar yer var, bilgisayarı çok açık tutuyor musun ?

Flash playerdan izliyorsan cache temizle ya da bilgisayarı yeniden başlat, depolama ayarlarını yükselt.

Diskte yer azsa cache yapamaz oda yavaşlatır. Kablosuz modemse sinyal seviyeni kontrol et.

Bunların ardından hala emin değilsen sonuçlardan, vpnli(kaliteli) ve vpnsiz dene, normalde vpnli her türlü kayıp oluyor fakat vpnle daha hızlı gezdiğim olduğu var bazen dediğin gibi ibnelikler.

baba C'de 110 Gb boş yer var. Çalıştığım için akşamları açabiliyorum günde 3-4 saatlik bir kullanım söz konusu. Ayrıca yaklaşık 2 hafta önce taşındım şuan bulunduğum eve. Önceki evde yukardaki speedtest değerlerinde download hızı 6 küsür Mb/s iken gayet temiz iş görüyordu. Taşındıktan sonra başladı bu problemler. Sadece laptopta değil telefon ve tabletlerde de aynı sorunlar mevcut. Modem ise odamın kapısının yanında yani full çekiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    Darkfeo bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

50 kere okudum ama hala "İnternetteki Garip Yavşaklık" diye anlıyorum tuhaf cidden

İyi güldüm akşam akşam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Aksam ictigim nargile dokundu galiba. 

Ben hala yavsaklik diye okuyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

dünden beri yavşaklık diye okuyorum doktora görüncem