folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İnternetten Kitap Alınabilecek Siteler?

İnternetten Kitap Alınabilecek Siteler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Dentist bunu yazdı

Tüm öneriler için teşekkür ederim.

Kitapyurdundan 3 kitap sipariş ettim uygun fiyatlar gerçekten. Bakalım bir sıkıntı çıkacak mı

çıkmaz yıllradır alıyorum sadece şöyle birşey daha var

2 günde göndereceğiz dediklerini 1 haftada geliyor

sipariş hazırlanıyor deniyor

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Dentist bunu yazdı

Tüm öneriler için teşekkür ederim.

Kitapyurdundan 3 kitap sipariş ettim uygun fiyatlar gerçekten. Bakalım bir sıkıntı çıkacak mı

çıkmaz yıllradır alıyorum sadece şöyle birşey daha var

2 günde göndereceğiz dediklerini 1 haftada geliyor

sipariş hazırlanıyor deniyor

abla farkettim onu 10 günde falan anca gelir tahminen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

D&R'dan uzak dur.. stokta olmayan kitapları uygun fiyata koyuyolar sonrada paranı geri almak için uğraşmaya başlıyosun.. 120 tl kaptırdık o siteye geri alamadık..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nisanci53
    nisanci53's avatar
    Erkek

kitapyurdu,hepsiburada,nadir kitap önerebilirim bir çök kez alişveriş yaptim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

atılan yorumları okumadan aktif olarak kullandığım ve sorunlarıyla tüm siteler;

idefix.com > kargo konusunda sıkıntı yaşatabiliyorlar aldığım bazı kitaplarda ezilme gördüm fakat değişim talep ettiğimde fazlasıyla oyaladılar.

kitapyurdu.com > kargo konusunda sıkıntı yaşanmasa da gelen kitapların büyük çoğunluğunda ezilme gördüm değişim talebinde bulundum ve yine oyalandım.

kitapambari.com > ötüken yayıncılığın kullandığı firmadır. kargolarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım aldığım kitaplarda ezilme bükülme vb. herhangi bir hasar yaşamadım.

nadirkitap.com > daha çok sahaf türü kitapları bulundururlar. sahaftan sahafa farklılık göstermektedir kargo ve kitap durumları. fazlaca kitap aldım herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. 3 yıldız verilen kitaplar bile sıfırdan farksızdı. sahafların kitap yanında gönderdiği hediyeler de ayrıca güzel oluyor.

Sıralama yap dersen;

1- kitapambari.com
    2- idefix.com
    3- kitapyurdu.com

sahafiye kitaplar için ise en geniş kapsamlı kaynak; nadirkitap.com

Allah Türktür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

En ucuz idefix genel olarak, internetten alacaksam idefixten alırım. Bir defa sıkıntı yaşadım onda da siparişte çok kitap vardı ve yılbaşına denk gelmişti, kitapların teminiydi falan uzun sürmüştü ve bir kitap yokmuş onu iptal edip ücretini direk iade geçmişlerdi.

Arada hepsiburadada kodlab kitaplarında büyük indirim oluyor. Hepsiburada da sıkıntısızdır.

Bir de nadirkitap.com var, sıfır ya da ikinci el kitapları bulabiliyorum, fiyatlar değişken ama baskısını bulamadığım kitaplar için iyi, burda sahafları gezmeden buluyorsun. Ve en son bulamadığım bir kitabı orda buldum, sahafın adı yazdığı için sahaf adından google mapsle dükkanın yerini bulup gidip elden aldım direk, böyle bir güzelliği var =)

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

idefix ve pandora'yı kullanırım uzun zamandır. ikisiyle de birer kez sıkıntı yaşadım hemen çözdüler. fiyat açısından idefix'i tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

D&R

Kitapyurdu

Idefix

Hepsiburada

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

internetten kitap netkitap

yıllar yıllar önce (yaklaşık 13 sene) hiç bir yerde bulamadığım ensflasyon muhasebesi kitabını almıştım

yaşlanmışım lan

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

kitapyurdu iyidir. Eski sitedir.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 1981 Toplam Mesaj: 24