İos 10 Bu Akşam Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

baya stabil ve iyi. bekledigimden daha iyi.

sadece orta tusu cok fazla kullandırtmaya baslayacak. touch id'den dolayı. o biraz can sıkabilir onun dısında begendim ben ya, hızlanıyor.

iphone 6 ve 6s kullanıcısıyım.

https://www.youtube.com/watch?v=kjHK9SB4eOg

Force Touch'ı iyi yedirmiş Apple sisteme. Windows'taki sağ tık gibi olmazsa olmaz bi şey olmuş. 6S'ler ilk çıktığında bi işe yaramıyordu ancak ios 10 ile söylüyorum ki bu force touch tutar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

baya stabil ve iyi. bekledigimden daha iyi.

sadece orta tusu cok fazla kullandırtmaya baslayacak. touch id'den dolayı. o biraz can sıkabilir onun dısında begendim ben ya, hızlanıyor.

iphone 6 ve 6s kullanıcısıyım.

En güzel tarafı ( 6 kullanıyorum ) Ekranları iyi kullanmışlar yani nasıl diyim 

Sola çektiğin de uygulamaların hoş kısa yolları var, ve beni en büyük cezbeden olan 

Mesajlaşma olayı 

Whatsap kullanmak hayatımda hiç bu kadar zevkli olmadı 

İmessage veya nomal sms, Gelen mesajı gene tuşları açmadan cevapla yapıyordun ama 

Msn'de ki gibi ufak bir konuşma penceresi açılıyor daha tatlı cevaplıyorsun 

Hiç girmeden sabah akşam yazışabiliyorum bu beni çok sardı, şarjdan vs'den istifade ediyorum 

Biraz tuş olayına alışamadım, normalde açmak istediğim de şefire girerim 
    Ellerim de kronik olarak terleme olduğundan parmak izi okutmak bana haram gbi 

Ekranı sağ çeker şifre panelini açardım 
    Şimdi o yok, sola çektiğim de ikinci bildiri kısa yollar açılıyor, veya sağ çekersem direk kamera açılyor 
    Mike mike bana, orta tuşa tıklatıp parola gir yaptırıyor oda eyvallah artık :) 

Kamera olayı da güzel, sola çektiğim anda açılam kamerayı home tuşuyla kapattığımda
    Arka planda kalmıyor, tuş kilidini açıp baktığım da, kamera kapanmış oluyor direk kapatıyor yani 
    Bu diğer sürümde sorundu, eğer tuş kilidi açmadan kamerayı açarsam hom tuşuna basarsam arka planda 
    Kalıyordu bu kez öyle olmuyor, Bende en azından böyleydi çözemedim benim için iyi oldu 

Alt bildirim, kısa yol paneli de değişmiş, müzik paneli de eklenmiş 
    Spofity falan çok işlevsellik görecek gibi, denemedim ama dilerim o panel ona entegrelidir 
    ( Apple müziğe aitte olabilir ) 

Garip ama, telde sms-imassege-whatsappta ifadelerin biraz rengi değişmiş gibi 
    Farklıaşmışlar yani, ama göze batmıyor, 

( Kaba taslak yazıyorum inglizcesi veya adıyla değil affola ) 

Biraz daha renklendirmişler yani, 
    Daha bir tatlı olmuş, telden mesajlaşamayan sinir olan biriyim 
    Whatsapp web kullanırım hep, şimdi gocunmuyorum gayet iyi 
    Kullandırtıyor hızlı cevap  durumu, 

Fotolar değişt,, pek alışamadım biraz büyük yaptılar albüm görüntülerini 
    O hoş gelmedi ama picasso prog. gibi, yüz tanıma var, fotolarda ki kişileri
    Tanıyor, onlara bilgi ve rehper vs ekleyebiliyorsunuz, Aynı zaman da 
    Yerler gibi bir bölüm var orada harita var, hangi ilde ülke de foto çekilmişsiniz 
    Gösteriyor çok gezenler için hoş bir şey, ben hala aynı semtteyim 
    Bir de kendisinden slayet yapıyor en iyi fofolarınızı vs seçim kolajlıyor hoş olmuş 

DAha vardır da cezbedenler aklımda 
    Şimdilik bu kadar selametle 

Bu bir parodidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

iphone se den bildiriyorum yükleyin on numara olmuş 

Edit touchid çok hızlanmış hemen tanıyor

mataramasuko tarafından 16/Eyl/16 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

5s'ine kuran var mı? Nedir yorumu merak ettim. 

5s lerimin 2sinede yükledim.

telefon hızlandı. ios8 den gelen, arama geldiğinde açıyoduk ama alet daha 2 saniye daha titremeye devam etme muhabbeti gitti bende.

uygulamalar daha hızlı açıyor gibi geldi bana.

imessage a yeni bi kaç özellik gelmiş.

bildirim alanı benimde hoşuma gitti.

orta tuşa tıklayarak açıyoz. sağa kaydırma çıbığını kaldırmışlar.

saat menüsünün zemini siyah olmuş. o hoşuma gitmedi göz youryor.

aklıma gelenler bunlar.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

T-Mobile 6 - 6 Plus ve  SE kullanıcıları yükemesin diye uyarı yapmış. Bağlantı sorunları yaşanıyormuş.

http://shiftdelete.net/ios-10-yuklemeyin-uyarisi-geldi-75346

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek

5S kullanıcısıyım yükledim bir sorun yok eskiye nazaran daha hızlı denebilir.

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

benim hoşuma gitti hızına hız katmaya geldik dercesine diyicem ama zaten telefon takır takır çalışıyprdu milisaniye hızlandıysada artık bilemiycem :D

ps; 6s kullanıyorum

touch olayını cidden 10da daha iyi oturtmuşlar 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

İp6s Plus da baya bir akıyor ios 10. Mesajda ki Efekt mefek olayları mms olarak ücretlendiriliyor bilginiz olsun.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Raise to wake sizdede çok şarj yiyor mu ? 

Toplam Hit: 4584 Toplam Mesaj: 44
iphone iphone ios 10 apple güncelleme