folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İos 10 İphone JB Siz Youtube Plus Full Oyunlar Uygulamalar Hack Ve Fazlası.

İos 10 İphone JB Siz Youtube Plus Full Oyunlar Uygulamalar Hack Ve Fazlası.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

NOT PROGRAM ARŞİVİ GÜNCELLENDİ LÜTFEN POSTLARI TAKİP EDİNİZ YENİ PROGRAMLAR EKLENDİ

Youtube++ Spotify ++ Deezer ++ ve diğerleri için.

2. Whatsapp ı açma desteği geldi 

Not : Tüm resimler picload a yüklüdür göremeyenler DNS değiştirsin.

Yıllardır androidden bıkmamı sağlayan en büyük şey room , root gibi şeyleyle uğraşmaktı androidde. ilk başlarda eğlenceli gelsede ulan makına düzgün çalışsa ben zaten romla uğraşmak zorunda kalmasam?

diye apple a geçtim ve o günden beri en doğru yolda olduğumu hissediyorum yok güncelleme bekle yok aplikasyon uyumsuz yok çöktü derdi yok. Oyüzdende telefonuma hiç bir zaman JB yapmadım yapmayı da düşünmüyorum zaten her işimi görüyor makıne. Ancak bazı uygulamalar varki hem oynamak kullanmak istiyorsunuz hemde para vermek istemiyorsunuz işte o zaman JB de yapmadan bir seçeneğiniz daha var.

Harici Hackli Market Yüklemek.

Öncelikle aşağıdaki linkten market uygulamamızı iphone cihazımıza indirip kuruyoruz. 

http://www.tutuapp.vip/index.php?r=overseaTutu/mobileTutu&lang=

Regular Yani free seçeneğini seçiyoruz. 

photo_2017-01-25_21-17-01.jpg (720×1280)

Yeni market uygulamamız telefonumuza iniyor , ayarlardan uygulamayı imzalıyoruz yani izin veriyoruz. Artık uygulamayı açıp istediğiniz farklı uygulamaları marketten indirip kurabilirsiniz.

Nedir TuTu Helper nedir ,?  Ücretli marketten kaldırılmış veya editlenerek hacklenmiş içine sınırsız para , sınırsız nitro gibi özellikler eklenmiş uygulamaların barındıgı bir markettir. Bu sayede normalde markette olmayan veya normalde ücretli olan uygulamaları indirebilir telefonunuza kurabilirsiniz.  Uygulamaların açıkalamalarında bazı bilgiler mevcuttur lütfen yüklemeden önce okuyunuz örnek youtube++ uygulamasında uygulama açılırken reklam gösterimi yapabileceğini , subway surf oyununda sınırsız para ve key yüklü oldugunu ancak uygulamayı kurduktan sonra güncelleme yaparsanız bunları kaybedebileceğiniz belirtilmiştir. Oyüzden yok kurdum bu çalışmadı yok kurdum bu şöyle oldu üf püf demeyiniz. Uygulama appstore de limit olan 100mb dan büyük uygulamaların marketten indirilememesini de ortadan kaldırır. Daha büyük dosyaya sahip oyunları da 3g/4g üzerinden çekebilirsiniz. 

Bazı örnek oyunlar

img_1368-25-01-17-09-03.jpg (720×1280)

img_1371-25-01-17-09-03.png (540×960)

img_1378-25-01-17-09-03.png (540×960)

Tavsiye edeceğim 2 uygulama var 1.si Youtube++ 

Youtube ++ sayesinde youtube ekranı kapattıgınızda yada arka plana aldıgınızdada çalışmaya devam eder ve sizi üzmez. 

2.si vidyo , bu uygulama sayesinde ekran video kaydı alabilir videoları paylaşabilir veya bilgisayara atabilirsiniz.

30.01.2017 

Diğer önemli uygulamalar

ReelDirector 2 -  video düzenleme uygulaması

Quick Fit 7 minute work out - video destekli spor uygulaması 7 dk lık setler.

Tweetbot 4++ - twitter bot

Saavn ++  - müzik dinleme uygulaması 

Tuneln Radio Pro - Tuneln radyo uygulaması pro versiyon.

AeroTV - tv izleme uygulaması

Live Wire - Spor kanalları izleme uygulaması 

PanxeR tarafından 02/Nis/17 01:07 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

İyi eğlenceler. 

Edit İstek Üzerine Daha Fazla Yararlı Program ( içinde çok daha fazlası var hocalar ) 

Spotify++ ( Premium Özelliklerini Bedava Açar , mevcutta spotify yüklüyse silin tekrar yükleyin bunu çalışmaz ise spotfy++ yı silip yine tekrar kurun )

photo_2017-01-26_00-10-54.jpg (720×1280)

Instegram++  , Beğendiğiniz hatunların resimlerini indiremiyormusunuz ? Artık indirebileceksiniz , Instegrama foto download özelliği ekler ve birkaç güzel özellik daha.

photo_2017-01-26_00-11-18.jpg (720×1280)

iscanner , ücretli programlardaki özellikleri ücretsiz açar  pdf oluşturma düzenleme reklamsız olarak gönderme arşiv oluşturma ( biz iş yerinde çok kullanıyoruz )

photo_2017-01-26_00-11-08.jpg (720×1280)

PanxeR tarafından 25/Oca/17 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Çok iyi ya iphone a dönesim geldi ciddi ciddi 

buralar eskiden dutluktu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

Çok iyi ya iphone a dönesim geldi ciddi ciddi 

tutuapp_v2.2.10.apk

http://www.tutuapp.com/app/android/tutuapp_v2.2.10.apk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

En son tongbu vardı kullandığım o da hata vermeye başlayınca silmiştim sonra mavi simgeli birtane uygulama vardı ismini unuttum birkaç ay kullandım o da boka sarınca bu işe girmedim.

bunu beğendim. TEŞEKKÜRLER

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

iyi yapmişsin bende kullaniyorum aynısı güzel program bide şu xclear mi nedir oda beleş çok öneren oluyor

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

Youtube++ için bile yüklenir. Teşekkürler.

Veni, vidi, vici
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Çok büyük açık veriyorsunuz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Çok büyük açık veriyorsunuz.

Neden?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

@PanxeR reis bir de şu 1 Iphone 2 Whatsapp olayını söylersen çok iyi olacak :D

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

@PanxeR reis bir de şu 1 Iphone 2 Whatsapp olayını söylersen çok iyi olacak :D

http://parallel-app.com/

ios a kurmak zor bi

unnamed1.jpg (506×900)

Features of Parallel Space App Apk on iOS(iphone/iPad)/Android/Windows Phones & BlackBerry

http://windowspcguide.com/parallel-space-app-android-apk-ios-iphone-ipad/