folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İos 14 Kestirme Paylaşımı (Tüm Sosyal Medyalardan Sorunsuz Video İndirebilen Kestirme)

İos 14 Kestirme Paylaşımı (Tüm Sosyal Medyalardan Sorunsuz Video İndirebilen Kestirme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

iphone için sosyal medya yada çeşitli internet ortamlarından  video , fotoğraf  ve ses indirmek için kusursuz çalışan kestirme

https://routinehub.co/shortcut/4448/

-------------------

örnek : indirmesi kapalı tiktok videoları için  paylaş> diğer... > kopyala tıkladıktan sonra kestirmeye tıklamanız yeterli.

örnek 2 facebook için : paylaş > diğer seçenekler > kopyala tıkladıktan sonra kestrimeye tıklamanız yeterli.

bilmeyenler için not : safariden yada harici kaynaktan kestirme indirebilmek için ayarlar >kestirmeler >güvenilir olmayan kestirmelere izin ver aktif edin.

r download indirme yapabilmek için ilk kestirme kurulumunda çeşitli izinler isteyebilir. direk ileri demeniz yeterli.

ilk video indirmede indrme yapacağı adresler için izin ister daha sonraki aynı sosyal medya indirmelerinden izin istemez.

bu olanların sonucunda kestirmeniz ana ekranda hazır ise indirme yapmak istediğiniz her medya için paylaş > kopyala demeniz ve ardından siri kestirmesine tıklamanız yeterli oluyor. kendisi panodan linki alıyor ve indirip fotoğraflara kayıt yapıyor.

------------

kesitmre paylaşımlarınızı eksik etmeyin <3

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

instagramda kullanabiliyor muyuz?

androidde "StorySave4Insta" diye bir uygulama kullanıyordum çok memnundum. iphoneda buna eş değer bir şey bulamadım :S bu o işi görür mü? hikaye ve post video foto indirme?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

evet fazlası ile işini görür. denedim çalışıyor.

panoya koplayağdığın linki alıyor , birkaç izin ile indirme linki oluşturacağı siteye erişip videoyu indirip direk fotoğraflar galerine atıyor

edit : instagram için uygualama diyorki instagram için kestirmeye izin verin .

ayarları açıyor otomatik ve web için izin ver aktif ediyorsun sonra sorunsuz inriyor.

konu açarkende söylediğim gibi uygulamaya bağlı izinler isteyebilir.

zalimadam tarafından 30/Mar/21 11:56 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

evet fazlası ile işini görür. denedim çalışıyor.

panoya koplayağdığın linki alıyor , birkaç izin ile indirme linki oluşturacağı siteye erişip videoyu indirip direk fotoğraflar galerine atıyor

edit : instagram için uygualama diyorki instagram için kestirmeye izin verin .

ayarları açıyor otomatik ve web için izin ver aktif ediyorsun sonra sorunsuz inriyor.

konu açarkende söylediğim gibi uygulamaya bağlı izinler isteyebilir.

Instagram'da fotoğraf indirmede sorun yok hocam videoda nasıl daha denemedim =)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Yazık lan size :D

Androidde aeroinsta var şimdi reklamlar falan engelli vs bir sürü özellik var. 

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

güvenli mi böyle kestirmeler?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Androidde en iyisi aeroinsta...

ios için ise bastım parayı aldım 1 yıllık ipawind... çaktım jb yi de ipawind de var misssss...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

ios için ise bastım parayı aldım 1 yıllık ipawind... çaktım jb yi de ipawind de var misssss...

Madem jb var niye bi şey satın alıyorsun ki? Instagram++ ve Instagram No Ads isimli iki tweak yetiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

abi uygulamayı indirip paketten mb harcayana kadar adama direk mail atsanıza id-passwordu

hazar bozkurt diye istanbulda bir elemandı sanırım. daha öncede tartışıldı tbt'de bu uygulama ^^

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Madem jb var niye bi şey satın alıyorsun ki? Instagram++ ve Instagram No Ads isimli iki tweak yetiyor.

Ben aldığım zaman jb yoktu. 
    Ve bir çok Program da elimde. 
    4 cihaza kadar da tanımlanabiliyor.

hatta isteyen var ise 1 kişi tanımlayabilirim. 
    karışıklık ve kaos olmaması adına ilk alıntı yapan kişiye ekleyeyim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    saku bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Ben aldığım zaman jb yoktu. 
    Ve bir çok Program da elimde. 
    4 cihaza kadar da tanımlanabiliyor.

hatta isteyen var ise 1 kişi tanımlayabilirim. 
    karışıklık ve kaos olmaması adına ilk alıntı yapan kişiye ekleyeyim. 

-

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 2509 Toplam Mesaj: 22
iphone iphone kestirme ios 14