folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İos 9.2 Güncellemesi Cıktı!!

İos 9.2 Güncellemesi Cıktı!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

ne gibi farklar var ne gelmiş nerden bakabiliriz 

ben sabah alarmı kapatıyorum diye güncelleme yapmışım pek bir farkta anlamadım ama telefonu alalı 1 hafta oldu gerçi 6s

http://www.teknoblog.com/ios-9-2-yenilikler-113627/

MeTiN_7 tarafından 09/Ara/15 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

ben sabah alarmı kapatıyorum diye güncelleme yapmışım pek bir farkta anlamadım ama telefonu alalı 1 hafta oldu gerçi 6s

Budur işte..

Güncelleme çıkmış içinde ne var ne yok merak eden dahi olmamış hemen yüklemişler, ya da yüklemeyen de soruyor var mı batarya nasıl şimdi diye.

Ben görür görmez neye iyileştirme var diye bakmıştım, çoğu apple muzik kullanıcılarına yönelik iyileştirmeler.

Gerisi safari gibi stabilize ettik dedikleri iyileştirmeler.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    elminster bunu yazdı
    MeTiN_7 bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Budur işte..

Güncelleme çıkmış içinde ne var ne yok merak eden dahi olmamış hemen yüklemişler, ya da yüklemeyen de soruyor var mı batarya nasıl şimdi diye.

Ben görür görmez neye iyileştirme var diye bakmıştım, çoğu apple muzik kullanıcılarına yönelik iyileştirmeler.

Gerisi safari gibi stabilize ettik dedikleri iyileştirmeler.

Hocam bu bilgiler zaten yazılım güncelleme sayfasında ön bilgi olarak yazmıyor mu ? :S

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

aynen yazıyor ama bazen bu durumlar pilede etki ediyorya o yuzden sormak istedim bataryayı etkilemişmi diye

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Klasik planlı eskitme taktiği. İşletim sistemi numarasını büyüterek göze daha hızlı daha işlevsel getirmeye çalışıyorlar. Yükledikçe güncellemeleri cihaz yavaşlıyor.

Hiç benchmark yaptın mı la? Anca ezberden konuşuyorsun.

Os da görsel süsleme püsleme yapmadılarsa kasmaz. Şimdiye kadar sadece iPhone 4 serisi çok zor duruma düştü, onda da yeni ios7 arayüzünü alete getirdikleri için gpu bottleneck yaptı. Ha getirmeseler ona daha çok kızacaktı millet.

Planlı eskitme sandığın kadar hızlı değil, hemen bir modelden bir üst modele geçişte gerçekleşmiyor.

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

en fazla bazı buglar için fix yapar.. onun dısında pek değişiklik olacağını sanmıyorum.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hala 8.3 jailbreakteyim :) oh mis 9.2 jailbreak yayınlanırsa akarım cihaz ip6

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Klasik planlı eskitme taktiği. İşletim sistemi numarasını büyüterek göze daha hızlı daha işlevsel getirmeye çalışıyorlar. Yükledikçe güncellemeleri cihaz yavaşlıyor.

her ne kadar stabil bilmem ne desekte insanı sahiden dinden imandan çıkaran aptal bi pazar stratejileri var -

mesela 5s sahibiyim, 7.1.1 yüklü hala , yenı sürümleri yüklemıyorum sebebi ise dediğin gibi heryeni işletim sisteminde eski telefonları bok yere kastırmak için ellerinden geleni yapıyorlar- bir de yeni sürümlerde kullandıkları saçma sapan tanıtım açıklamaları - çok matah birşeymiş gibi gösterdikleri örnekler ; bunlardan en salakça olup dikkatimi çeken ,

7.1.1 de appstore'dan bi dosya ındırmek istesem bazen şifre soruyo bazen touch ID ıstıyo ( ki touch id okutup defalarca indiremediğim de oluyor artık !! ) - ve ben bunu belirleyecek bir seçeneğe sahip değilim ama bir sonrası işletim sistemlerinde bunu bir seçenek haline getirdiler .. sırf bunun ıcın guncellemeye kalksam bu sefer telefonu yavaşlatan saçma salak içeriklerle dolmuş yenı bir işletim sistemi var, e buglar ortada .. taş gibi telefonu sikmek için çaba göstermekten başka birşey değil apple'ın ki si ..

şu mkodumun androidine bı stabilite gelmedi ki kurtulalım şunlardan :m ( fazlasıyla android kullanmışlığım var ama rom da atsan gözün gibide baksan nafile - bi ios stabilitesi yok .. ) 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

9.0.2 ye geçecektim jb yapayım diye imzaların kapandığı güne denk geldim mecburen 9.1 e geçtim.

memnunmuyum ? evet memnunum. 

peki memnun değilmiyim ? evet değilim jb yok.

şimdi bekliyorum jb çıksın da jb yapayım diye. 9.2 jb çıktığına göre jb yakındır.

iyileştirmeleri güncellemeleri iyi okuyun da öyle versiyon yükseltin.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Siktiret 9.2 yi. Siz jailbreak ne zaman cikacak ondan bahsedin

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2838 Toplam Mesaj: 23
ios 9.2