İos İçin Radar Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

selamlar

daha önce android telefona bi radar programı yükleyip istanbuldan karadenize gitmiştim. adı yanlış olabilir ama radar beep gibi bişeydi sanırım. bunun ios için olanını arıyorum. var mıdır böyle bi program. ücretli de olur farketmez. 113km hızla ceza yemek koydu biraz da :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Yavaş git?

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D @Krypt

hocam Alper`in konularından birinde gördümdü.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Yavaş git?

Sen öyle yap hocam problemde yokda cevap vermek için cevap vermeninde bir alemi yok.

Durduk yere tartışma konusuna çeviriyorsun konuyu. Aynı olayı bir mürid de yaptı ban yedi 24 saat. 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

buna bir bak derim

olmazsa araştırırız. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Konu altinda android için olanida paylasirsaniz harika olur. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

buna bir bak derim

olmazsa araştırırız. 

çizik olsun

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yandex navigasyon radarları (EDS vs.) uyarıyor. ayarlarından açmanız yeterli.

radar'dan bahsettin, pusuya yatan çevirmeler ise ios'da henüz onunla karşılaşmadım.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı

radar'dan bahsettin, pusuya yatan çevirmeler ise ios'da henüz onunla karşılaşmadım.

peki o pusuya yatan çevirmeler için android te bir uygulama var mı hocam bildiğin? Mantığını merak ettim varsa elemanlar dünya para verip sağdan soldan radar cihazı getiriyorlardı . Çok büyük kolaylık olur cep telefonuyla falan olursa. Hemde polis yakaladı falan olmaz. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı

peki o pusuya yatan çevirmeler için android te bir uygulama var mı hocam bildiğin? Mantığını merak ettim varsa elemanlar dünya para verip sağdan soldan radar cihazı getiriyorlardı . Çok büyük kolaylık olur cep telefonuyla falan olursa. Hemde polis yakaladı falan olmaz. 

android hiç kullanmadım, yorum yapamayacağım. Fakat, ios'da denediklerim hep çöp.

dx gibi çin malı satan sitelerde doğrudan araca takılan radar uyarı cihazları var ama pek emin olamıyor insan.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @clogu hocam, pusuya yatanları, kullanıcılar sonradan haritaya ekliyordu hatırladığım. tomtom sygic vb bi programdı ama hatırlayamadım.

RitmFarbRacourci tarafından 22/Şub/16 19:28 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3823 Toplam Mesaj: 31
radar ios