folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ios Yazılım (Güncel Program Ve Oyun) 2015

Ios Yazılım (Güncel Program Ve Oyun) 2015

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Olmazsa Olmazlar,Oyunlar ve işinize en çok yarayan programı bu başlık altından açıklaması ile birlikte paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

İlk paylaşım benden olsun.

Office Lens

Office Lens uygulaması ile mobil cihazlarınız adeta bir tarayıcıya dönüşüyor. Office Lens, Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan bir tarayıcı uygulaması. Uygulama sayesinde gerekli olan belgeleri kısa sürede tarayarak dijital ortama aktarabilirsiniz.

Uygulamanın çok fazla kırışmış kağıtlarda bile harika sonuçlar verdiğini belirtelim.

Office Lens’i diğer uygulamardan ayıran önemli bir özellik ise taratılan belgelerin kısa sürede Microsoft Office programlarına aktarılması oluyor. 

Beyaz tahta modu ile fotoğraftaki parlama ve gölgeleri temizleyebilir, belge modu ile belgeleri kırpılır ve renklendirebilirsiniz.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Pronet Panik / Ücretsiz

Pronet Güvenlik Hizmetleri tarafından geliştirilen Panik Butonu uygulaması kişisel güvenlik açısından önem taşıyor.

Özellikle ebeveynler tarafından oldukça beğenilecek olan uygulama sayesinde, telefon görüşmesi yapamadığınız veya SMS gönderemediğiniz talihsiz bir olayla karşılaştığınız anda iki yakınınıza haber gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Uygulamayı yükleyip sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekiyor. Böylece panik butonuna basıldığında önceden bilgilerini girmiş olduğunuz kişilere, bulunduğunuz lokasyon bilgisi SMS olarak gönderiliyor.

Ayrıca uygulamadan yararlanmak için Pronet üyesi olmak da gerekmiyor.

App Store Link

DjBlueMaN tarafından 29/Nis/15 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

FlashChat / Ücretsiz

FlashChat, basit kullanımı ve yüksek performansı sayesinde alternatif bir mesajlaşma uygulaması olarak oldukça işe yarıyor.

Bu uygulama sayesinde aynı Wi-Fi ağına bağlı kişiler mesajlaşabiliyor. Üstelik internet olmasa bile FlashChat ile mesajlaşabilmek için aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak yeterli. 

Özellikle iş yerleri, okul gibi toplu bir şekilde tek bir ağa bağlanılan yerlerde, uygulama çok daha kullanışlı hale geliyor. 

Gönderilen ve alınan mesajlar hiçbir yerde depolanmıyor ve kişi ağdan ayrıldığı anda tüm mesajlar siliniyor.

App Store Link

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

hocam saol çoğalır inş

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun tavsiyesi olan var mi ? Söyle bağımlılık yapan ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oyun tavsiyesi olan var mi ? Söyle bağımlılık yapan ?

clash of clans :)

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

geçen bi arkadaş vshare önermişti. oyun indiremiyorum bi kaç gündür ordan. bu tarz başka bir program varmı. bide bunlar tele herhangi bi zararı dokunurmu

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

bana facebook da ki videoları indirebileceğim bir uygulama lazım. 

8.3 de jb yok. cydia da facebook+ ile herşeyi indiriyor ve yazıları kopyalayabiliyordum. bilen bunu paylaşırsa sevinirim.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Flipboard - magazin uygulaması, birçok konu başlığına kendinize özel katılım sağlayarak kendi derginizi oluşturuyosunuz bir nevi.

iClarified - Apple ile ilgili tüm son dakika haberlerini sunuyor, videolar ve resimlerle birlikte. Tutorial ları da gayet başarılı.

Outlook  - Lokalde olan apple email uygulamasına gayet güzel bir alternatif

Mailbox , Inbox  - gmail'i kullandığım iki güzel uygulama

Clear - hızlı not almak liste yapmak için çok iyi bir uygulama, favorimdir.

Evernote - olmazsa olmaz, en büyük özelliği hesabındaki verilere hem PC den hem iphone dan hem İpadden ulaşabiliyorsun ve düzenleyebiliyorsun.

Forza - canlı futbol mac sonuclarını alabileceğiniz arayüzü güzel bir uygulama 

Flights - uçuş sorgulaması yapabileceğiniz, sizlere liste olarak her firmanın fiyatları ve saatleri sunan güzel bir uygulama

Oyunlar

Dominations - Age of tarzı IOS için güzel tasarlanmış bağımlılık yaratabilen bir oyun

Clash of Clans - Çok ta anlatmaya gerek yok :)

Simcity Buildit - yine strateji oyunu, uzun süreli keyifle oynanabilecek güzel bir oyun, IOS a iyi uyarlanmış

Boom Beach - Clash of clans kadar saran bir oyun, keyiflidir.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

bana facebook da ki videoları indirebileceğim bir uygulama lazım. 

8.3 de jb yok. cydia da facebook+ ile herşeyi indiriyor ve yazıları kopyalayabiliyordum. bilen bunu paylaşırsa sevinirim.

o jeyilbireğin ben anasını avradını diyecem şerefsizim androide geçecem o kadar bunaldım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Sleep Cycle:  Gelişmiş bir alarm ve uyku kaydı tutma programı. Uyanmak istediğiniz saati belirliyorsunuz, program yataktaki hareketlerinizden ve çıkardığınız seslerden sizin derin uykuda değil de hafif uyku modunda olduğunuz esnada alarmı çalıp uyandırıyor sizi. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Çok iyi.  (Ücretli.)

Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 17