IP ADRESİ NERDEN BULUNUR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyup
    eyup's avatar
    Erkek
    ıp adresi nerden bulunur arkadaşlar...tanımadığın birinin bilgisayarına girmek nasıl oluyo anlatırsanız sevinirim.............

yıldız eyup
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şimdi ilerden sola dönüyorsun orada bir tükan var orada satılır.....nese.......piyasada bir sürü "ip scan" var...önce araştır isslerin ip aralığını sonra bulduğun ip scanda tarat kişileri bulursun...Angry İPSCAN tavsiyemdri...yada superscan falan ...www.inndir.com da bile bulursun bunu pppP:

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

tabiki bilgisayardan bulunur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hocam anladığım kadarıyla yenisin ip adresini almakla bitmiyoru bu işler, forumda iyice gez belli konularda sorularını sor; daha sonra bi bakmışsın pclere sızabiliyorsun..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLiZei
    PoLiZei's avatar
    Erkek
    Madem Yensini Acemisin Çabuk İlerlemk İstiyorsan  Ne Bulursan Herr Boku Okucaksın Bu İşe Girmek İstiyorsun Madem Bu İşle İlgili Önüne Çıkan Her Boku Okucaksın

Hayat paylasmaktır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xerad
    xerad's avatar
    Erkek
    Adam beni bile geçti :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek
    hedefin IP numarasını mail,msn gibi yollardan öğrenebilirsin ayrıca ASP ile adama bir link tıklatarak IP öğrenebilirsin...

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek

irx bunu yazdı:

BlackExploit bunu yazdı:

hedefin IP numarasını mail,msn gibi yollardan öğrenebilirsin ayrıca ASP ile adama bir link tıklatarak IP öğrenebilirsin...

Çok saçma o açık kapatıldı haberin yok herhalde ....Birazda haber okuyun a.q. hep hack hük beyniniz sulanmış a.q.

Sen na açığından bahsediyorsun arkadaş asp bilmediğin çok belli bi asp sayfası hazırlarsın recordset açarsın veritabanında bi IP sütunu olur değer not şeklinde ayarlanır.

rs("ip") = ip şeklinde alır veritabanına atarsın.

Sonra irx gibileri rezil edersin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek
    nasıl alacağını yazmayı unutmuşum rs("ip") = request.servervariables("REMOTE_ADDR") bu şekilde alabilirsin kardeş...sonra da kullan arada bir parazitler çıkabilir ama sen aldırma bak ben takmadım hiç :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek

Bilmemen doğal ama ilk önce laf attığın adamın bilgisinden emin ol senin gibi salakları ilk defa gömüyorum o nedenle seni iplemiyorum bile.Haberlere gelince senin bilmedğin bir çok şeyi biliyorum.Tamam kazmacık hadi sana kolay gelsin.

Not : Bilmişlik taslama konusuna gelince bilmeyenler için bilenler çok bilmişir :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nehariLeyL
    nehariLeyL's avatar
    Erkek
    Bu sorularla zamanını boşa geçirme bu forumdakilerin çoğu senin gibi.Çok çalış araştır, incele bir yerlere vardığında açamadığın düğümleri çözmek için sorarsın. Tavsiyemdir....

Karanlık aydınlığa mağlub oldu.
Toplam Hit: 5816 Toplam Mesaj: 14