İp Adresiyle Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Valla ben artık usandım bu olayı cevaplamaktan... biraz araştırsanız forumu her bişeyi anlayacaksınız hiç bişeyin saklanmadığını, router arkasındaki bir makinanın local ipsine ulaşmanın tek caresinin nat olduğunu onuda önce modemde nat ile port acıp sonra adamın eğer spsi filan yoksa Msdosdaki null user acığı ile girebileceğinizi, ama günümüzde böle bi sistem hemen hemen kalmadığı için yapabileceğiniz en güzel şeyin ya userlar ile pass denemesi olduğunu oda olmadıysa ya gidip adamın kafasına sopa ile vurulması yada adama trojan keylogger gibi bi şey yedirmeniz gerektiği daha kac kere yazacam bilmiorum :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    yanlız dıkkatını cekerım hojam kımsede daha gelıp tamamdır hajım ben hallettım demedı :)

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
Toplam Hit: 5864 Toplam Mesaj: 13