folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder İp Numarasını Biliyorum Şifrelerini Alıcam?

İp Numarasını Biliyorum Şifrelerini Alıcam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    ip numarasını bildiğim bir pc'nin içinde kayıtlı olan şifreleri dosyaları filan almam mümkün mü... Mümkünse en basit yöntemleri açıklayıcı bi çekilde anlatırsanız sevinirim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    modeme girecen, nat'ı etkinleştircen, eğer statik ip ise modem reset atcak ve geri gelcek aynı ip ile ama natı açman için reset atman lazım eğer dinamik ip ise adresii tekrar bulman lazım olcak, natı açtıktan sonra port açıklarından yararlanarak metasploit ile içeri dalmaya çalışçan, bana en kolay gelen yol bu :D, bi uğraş bakam

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    :) ip numarasıyla sadece ping atarsın hoca :) istediğin pc bir ağa mensup ise o zaman içeri girebilirsin. progrmaları var onların.öbür türlü trojan yollaman lazım. Ip ler genellikle statik ypaıdadır. yani her bağlantıda değişiyor.O yüzden pek işine yaramaz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

cnr437 bunu yazdı:
    -----------------------------
    modeme girecen, nat'ı etkinleştircen, eğer statik ip ise modem reset atcak ve geri gelcek aynı ip ile ama natı açman için reset atman lazım eğer dinamik ip ise adresii tekrar bulman lazım olcak, natı açtıktan sonra port açıklarından yararlanarak metasploit ile içeri dalmaya çalışçan, bana en kolay gelen yol bu :D, bi uğraş bakam

PortForwarding i yapmış olsan da adamın WindowsFirewall u senin girişini engelleyecek. 

Yapabileceğin hiçbirşey kalmayacak...

Ve o zaman öğreneceksin, aslında routerların sadece EXTRA koruma sağladığını...

Sahip olduğun tek korumanın 20$ lik bi aletin ustundeki dandik bi FW olmadıgını... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Peki karşıdakine msn üzerinden .jpg uzantılı bir dosya gönderme şansım var... o zaman bişey yapabilir miyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

jpg yollarsında içine bişeyler gömmen lazım. Trojan ile halledersin.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

jpg yollarsında içine bişeyler gömmen lazım. Trojan ile halledersin.

Hocam bu konuyu açabilirsen super olacak...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    Peki karşıdakine msn üzerinden .jpg uzantılı bir dosya gönderme şansım var... o zaman bişey yapabilir miyim?

Resim gösterirsin anca : )

Bat - exe vs gibi dosya turlerı ıle anca bişeyler yapabılırsın..

Bunları da msn kabul etmez zaten... Rar lar yollarsın fln...

Zaten av sı vardır adamın... O öter adam kıllanır...

Ohooo... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

jpg içine exe gi gömebilrisin.sorun olmaz o zmaan. programları var.  turkojanı kullanmayı dene biraz. ama ayarlarını yapmalısın www.turkojan.com   burdan bilgileri alabilrisin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

cnr437 bunu yazdı:

PortForwarding i yapmış olsan da adamın WindowsFirewall u senin girişini engelleyecek.

Yapabileceğin hiçbirşey kalmayacak...

Ve o zaman öğreneceksin, aslında routerların sadece EXTRA koruma sağladığını...

Sahip olduğun tek korumanın 20$ lik bi aletin ustundeki dandik bi FW olmadıgını...

sp1 kullanıyosa adam, girdin demektir ama sp2 ise ve güvenlikduvarı açıksa bilmiyom napabilirsin... 

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

jpg içine exe gi gömebilrisin.sorun olmaz o zmaan. programları var. turkojanı kullanmayı dene biraz. ama ayarlarını yapmalısın www.turkojan.com burdan bilgileri alabilrisin

ertan sen ne diyon hacım yaw, jpg içine exe gömülmez gömülemez, gömülse bile (steganografi programları ile) executable (yani çalıştırılabilir) olmaz ve jpg dosyasına tıkladınmı sadece resim açılır, içine gömdüğün dosyayı gene steganografi programları ile çıkartırsın. senin dediğin exe içine jpg gömmek, sonuç uzantısı exe olan bi dosya olur elinde. adam malsa kıllanmaz...

Toplam Hit: 2374 Toplam Mesaj: 20