IP Ögrenme -Hotmail Ögrenme -Facebook Calma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

olum açmayın şöyle konular ya :(

bizim sınıftada böyle bir vardı çocuk sonunda kendini heykır sandı index için sayfa hazırlamıştı ah ah

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

olum açmayın şöyle konular ya :(

bizim sınıftada böyle bir vardı çocuk sonunda kendini heykır sandı index için sayfa hazırlamıştı ah ah

ha ha ha ...

hay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bu yaptığın suç biliyorsun değil mi ?

Hahahahah

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam,

Öncelikle olayı çok büyütmemeni tavsiye ederim. Belliki küçük bi şaka yapmış.. Facebook hacklemek demek facebook firmasını gerçekten hacklemek demek ki onu yapabilecek insan sayısı azdır. Onun dışında sadece belirli yollar kullanarak çalabilirsin.. 

Bunun en iyi yolu karşı tarafa trojan bulaştırmaktır. Ancak dsl sisteme geçildikten sonra işler biraz değişmiştir. Sana şu trojan diye tavsiyede bulanamayacağım çünkü bilmiyorum. Ben bu işlerle uğraştığımda netbus, back orifice (bo), schoolbus,subseven vardı artık bunları çalışmıyordur yeni versiyonları çıkmadıysa.. O yüzden kendi trojanını kendin bulmalısın. Piyasada ücretsiz dağıtılanlara dikkat et, ava giderken avlarlar genel itibariyle. Paralı versiyonları da bilmiyorum ne kadar güvenli, ama farzedelim ki buldun;

Birileri benim mail adresimi bulmuş, iki de bir turkcell den kvk dan mail geliyor (resmi hesaplarından) ve bi link yolluyorlar. Bu linke tıkladığında bir jar dosyası indriliyor. Daha önce ek olarak yolluyorlardı şimdi linkten yolluyor. Bu jar ı azcık inceledim, bi downloader yapmışlar, jar bir tane exe indirip çalıştırıyor ve trojanı bilgisayara bulaştırıyo. Bu şekil bi yol izleyebilirsin.. Tabi ki kullanacağın sistemlerin antiviruslere yakalanmaması lazım. O yüzden de crypter falan kullanman gerekiyor. Bunun free leri genelde işe yaramaz.. 

bu dediklerimi yapabilirsen güzel bi trojan hazırlar yollarsın adama ona bulaştıktan sonra, trojanın marifelerine göre bilgilerini çalabilirsin..

Ben yerinde olsam ne yapardım; sana göre bu konularda tecrübeli olduğumu düşünüyorum o yüzden bi iki laf etme hakkımı kendimde görüyorum.. Bu şeylerle uğraşmak tamamen zaman kaybıdır ve eline inan hiç bi şey geçmez.. Bunun yerine üretime odaklanıp kendi çabalarınla bir şeyler öğrenmeyi dene.. Yazılıma meraklıysan yazılım öğren, elektronik ise elektronik öğren, yabancı dil öğren... Bu tarz gereksiz işlere bulaşma, sonu yok.. İyi iş çıkaranlar var ama ekseri olarak hepsi bi gün yakalanıp hapsi boyluyor. Tabi o adamlar yazılım ve tersine mühendislik bilen adamlar.. Bunlardan biri de HolyOne dır. Eminim ki yaptığı zararlı yazılımları kendi çıkarı için kullanmamıştır. Eskiler bilir harddisk formattor u vardı, eminim bi kişinin bile bilgisayarını formatlamamıştır bununla..  :)  

Diyeceklerim bunlar.. Zaman kaybettiren maceraların peşine düşmemeni, bunun yerine adam akıllı şeylerle uğraşmanı tavsiye ederim. Gerisi senin bileceğin iş..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    erdibaba06 bunu yazdı

Merhaba arkadaslar hep arkadas olarak kalmak isteyenler size biraz cocuksu bir soru sorucam ama artik biktim bir arkadasim pc ile hic bir sey bilmiyor ama benim facebookumu falan calmaya calisiyordu en sonunda calmis kendine  mesaj atmis  cok sasirdim bisiler yaptim aldim degistirdim sifreyi simdi ben buna bir ders vermek istiyorum   ama nasil yapabilecegim hakkinda en kucuk bir fikrim yok biraz arastirdim aslinda  onun bir kac fotosunu aldim  e - postasin ibilmiyorum ama ona link falan ata bilirim bana bi yol gösterin suna bir ders vermek istiyorum bir sekilde yardimci olacaklar benimle özelden iletisime gecerse sevinirim.

Söyleyeceklerime darılmak gücenmek yok, çünkü sende fazla gurur var. 

"bir arkadasim pc ile hic bir sey bilmiyor ama benim facebookumu falan calmaya calisiyordu" 

Açıkçası sen de bilmiyorsun anladığım kadarıyla, zaten bilmesen de olur, herkes herşeyi bilmemeli. Ama yine de o daha çok biliyormuş veya birinden yardım aldı bir şeyler yaptı sana.

Eğer sen ortalıkta "hacker'ım" diye dolaşmıyorsan (öyledir umarım) bunda "ona ders vermem gerek" demeni gerektirecek bir şey yok. Alıversin facebook hesabını falan aferin de çekil geri, şimdi ben n'aptım ki der belki kendi kendine.

Ancak ona bize söylediğin gibi "sen pc ile ilgili hiç bir şey bilmiyorsun" gibi bir şeyler dedi ve adamı hırslandırdıysan, e adam ama kendisi ama yardım alarak o işi başarmış, bırakta "başarısının" keyfini sürsün (her ne kadar içi boş pek de sevinilecek bir şey değilse de). Yani vermiş eline kusura bakma. Ders vermem gerek diyorsun, bence önce ders almayı öğren. Mesela de ki, artık büyük konuşmamam lazım.

Neyse çok konuştum, biz de burada sana yardım edip o adamın facebook hesabını alırsak bu sefer başka sorunlarla devam edecek bu sidik yarışınız. Gelir kaşını falan yarar hiç olmadı. O kadar ki gereksiz şeyler.

Yani demem o ki, siktir et yav :D

anlıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı
    erdibaba06 bunu yazdı

Merhaba arkadaslar hep arkadas olarak kalmak isteyenler size biraz cocuksu bir soru sorucam ama artik biktim bir arkadasim pc ile hic bir sey bilmiyor ama benim facebookumu falan calmaya calisiyordu en sonunda calmis kendine  mesaj atmis  cok sasirdim bisiler yaptim aldim degistirdim sifreyi simdi ben buna bir ders vermek istiyorum   ama nasil yapabilecegim hakkinda en kucuk bir fikrim yok biraz arastirdim aslinda  onun bir kac fotosunu aldim  e - postasin ibilmiyorum ama ona link falan ata bilirim bana bi yol gösterin suna bir ders vermek istiyorum bir sekilde yardimci olacaklar benimle özelden iletisime gecerse sevinirim.

Söyleyeceklerime darılmak gücenmek yok, çünkü sende fazla gurur var. 

"bir arkadasim pc ile hic bir sey bilmiyor ama benim facebookumu falan calmaya calisiyordu" 

Açıkçası sen de bilmiyorsun anladığım kadarıyla, zaten bilmesen de olur, herkes herşeyi bilmemeli. Ama yine de o daha çok biliyormuş veya birinden yardım aldı bir şeyler yaptı sana.

Eğer sen ortalıkta "hacker'ım" diye dolaşmıyorsan (öyledir umarım) bunda "ona ders vermem gerek" demeni gerektirecek bir şey yok. Alıversin facebook hesabını falan aferin de çekil geri, şimdi ben n'aptım ki der belki kendi kendine.

Ancak ona bize söylediğin gibi "sen pc ile ilgili hiç bir şey bilmiyorsun" gibi bir şeyler dedi ve adamı hırslandırdıysan, e adam ama kendisi ama yardım alarak o işi başarmış, bırakta "başarısının" keyfini sürsün (her ne kadar içi boş pek de sevinilecek bir şey değilse de). Yani vermiş eline kusura bakma. Ders vermem gerek diyorsun, bence önce ders almayı öğren. Mesela de ki, artık büyük konuşmamam lazım.

Neyse çok konuştum, biz de burada sana yardım edip o adamın facebook hesabını alırsak bu sefer başka sorunlarla devam edecek bu sidik yarışınız. Gelir kaşını falan yarar hiç olmadı. O kadar ki gereksiz şeyler.

Yani demem o ki, siktir et yav :D

sabah sabah gülümsettin hocam :)

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Arkadaslar cevaplar icin sagolun ama ögrendimki arkadasim yapmamis eskiden arkadas oldugum kavga ettigim biri yapmis yani oda bu islerden %0 anlar keylooger falan biraz arastirdimda anlamadim site ustunden de alacak maliyetim yok  bana yapip linkini aticak biri varsa cok guzel olur  duacisi olurum cunku cok sinir bir tip yapacak olan arkadas bana özelden atarsa facebooktan ekliyim onun profilini atayim nasil biri oldugunu az cok anlar .

ve yazmisssiniz bosver falan diyede bu kac oldu yani biri geliyor yazdiklarimi degistiriyor  baska biri baska bisi yapiyor bos vermistim ama artik dan etti yapmak istiyorum :(

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

mrb okan 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

başlığı görünce aha dedim sonunda biri 3ü bir arada olan pro yazdı bi tıkla face çalcaz :F

bir gün olacak ama..

mürit soruna gelince face script gibi duruyo.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

iskorpıt x egitim seti alıp baslamanı tavsıye ederım bende var uplaod edıyım ıstersen cok yararını gordum cok kısı heckledım cok fena cok ıstıyorsan atıyım lınklerı ?

ne dersın heykır olmaya hazır mısın ! ?

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 6173 Toplam Mesaj: 32