folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İp Sini Vermiş!!! Ağır Cezadan Mahkeme Celbi Gelmiş!!!

İp Sini Vermiş!!! Ağır Cezadan Mahkeme Celbi Gelmiş!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuRTuL
    KuRTuL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar olay bir arkadaşımın başına geliyor onun anlattığını daha doğrusu savunmasını size yazıyorum...

Arkadaşımın yurttaki arkadaşlarından biri ''Bizim modemde sorun var senin ip numaranı ver.'' diye keklemişler bizimki saf tabi (anlattığına göre belli olmaz...) çocuklara vermiş. Aradan belli bir müddet geçiyor savcılıktan kağıt geliyor bilgisayarınızdan şu şu şu bankaya birkaç defa saldırı girişimde bulunduğunuz saptandı bilmem ne traihinde filan mahkemede celbiniz var diye...

Şu anda çocuğun 3 ila 7 yıl arası hapsi isteniyor...

Açıkcası kafama takıldı ip numarasından bu işi gerçekten yapabilirlermi yoksa ortada başka dolaplarmı dönüyor?

Yada gerçekten olay anlattığı gibi geliştiyse mağsumiyetini nasıl kanıtlayabilir? 

Arkadaşalar yorumlarınızı, tahminlerinizi, olasılıklarınızı, açıklamalarınızı bekliyorum....

Bonzai aldim... nirvanaya bi adim daha...eee? kac adimda cikiyorduk oraya? kimona, kilic, takunya, falan da alirim bide evin duvarlarini yikip yerine kagittan sürgülü kapi da yaptirinca...ohhh super ya!!! nerde lan balyoz??? Bekle Lan Nirvana ben geliyorum!!! Arkadas dedi cok deli hatunlar varmis orada!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

yooooooook başka

nette milyonlarca ip adresi var :D

al ozm yaz saldırı yap

Denyo Launch IV  saldırmş :D

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

Arkadaşını keklemiş olmasınlar.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Zombie yemiştir yedirende gece gündüz basmıştır ddosu , arkadaşında melun melun nerden olabilir diye düşününce aklına aa şevket benim ip yi istedi kesin o yapmıştır! demiştir malum ip nedir desen bilmez ahmet..

Makinesine hiç dokunmasın gerekli nere varsa yetkiliye inceletsin zombiyi bulur temize çıkar ak kaşıksa

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuRTuL
    KuRTuL's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:
    -----------------------------

Makinesine hiç dokunmasın gerekli nere varsa yetkiliye inceletsin zombiyi bulur temize çıkar ak kaşıksa 

-----------------------------
    Doru o zaman ak  kara çıkar ortaya!

Bonzai aldim... nirvanaya bi adim daha...eee? kac adimda cikiyorduk oraya? kimona, kilic, takunya, falan da alirim bide evin duvarlarini yikip yerine kagittan sürgülü kapi da yaptirinca...ohhh super ya!!! nerde lan balyoz??? Bekle Lan Nirvana ben geliyorum!!! Arkadas dedi cok deli hatunlar varmis orada!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuRTuL
    KuRTuL's avatar
    Erkek

ip sini alan çocukla tartışınca ''sen niye yaptın benim ip mle böyle bişey'' diye akşamına bilgisarı çökmüş...

ama bu iş ip işi değil gibi geliyor? polisiye romana döndü!!!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YGT45
    YGT45's avatar
    Erkek
    Arkadaşında ne bahtsızmış.Cami duvarına mı işedi.:D..Hem pc göçmüş hemde hapis... Polisiye romanları gibi şerefsizim..

Sonunda Kader bana da güldü AMA G*tüyle!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    günümüz teknolojisiyle ip üzerinden hertürlü halt yenir. ynalız bu iş o kadar basit bir işe benzemiyor. olayda bir ipnelik va ama nese. Deca nın dedği gibi arkadaşına söle Pc ye dokunmasın. herşey kalsın... temproray files. şu bu o . herşey yetkililer incelesin... zaten yapmış mı yapmamış mı ortaya çıkar. bide arkadaşına söle bu ona ibret olsun. bir daha arkadaşına İP'ini vermesin...

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bişey olmaz yav yatsın üç beş yıl :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

tartıştıkdan sonra pc si çöküyo.Arkadaşı bence bunu hapse attırmak için yapmıs.Sanırım işin içinde kzı filan var.Arkadaşını hapse attırıp.Kızın üstüne yatcak:))))

PC yide çökertmiş kanıtlar uçtu.Eğer windows çöktuyse.Ordaki verileri alabilecek techisat sadece FBI ve CIA de var.Yani arkadaş hapı yutmush:S 

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek

aslı yoktur hikaye bu....

birinin ip adresini alıp sonra biyerlere saldırıp iz olarakta arkadaşının ip adresinimi bırakmışlar :-) bi saldırı yapılsa dahi saldırının yapıldıgı ip adresi taspit edilir.adamların arkadaşının makinasından saldırmış olmaları gerekir yani...

salak filimlerde adam hırsızlık yapıp başkasının kimliğini yere bırakıp gidiyorlarya :-D buda ona benzemiş biraz

Game Developer
Toplam Hit: 3069 Toplam Mesaj: 20