folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İpad 2 Kullananlar (İos Kullananlar Dahil) Help Me Pls

İpad 2 Kullananlar (İos Kullananlar Dahil) Help Me Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iyi akşamlar.

İpad 2 ios 6.1.3 kullanıyorum (jb) ios un son sürümünü yüklememi tavsiye edermisiniz,performans olarak nasıl acaba.

Bu arada ios 8 den 6.1.3 e geri dönme sorunu çözüldümü.Shsh kaydım yok.

Bir diğer soruda şuan itibari ile shsh kaydı alabilirmiyim

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yükleme derim. iPad 2 eski bir cihaz kasma yapar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Up olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

İos 8 kurulu 32 gb lık ipad 2 var jb li sıkıntı yok şuan springtomize da kurdum efektlerde hızlı iyi yani kurmazdım normalde ama kardeşim şifresini yanlış girmişti mecburiyetten . İos 6 eski ama hocam kur istersen bi zararı yok düzgün randumanlı çalışıyor

buralar eskiden dutluktu..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

son verdiği yazılım güncellemelerine geçmeyi ben kendimce hep sıkıntılı bulmuşumudur ve görmüşümdür. Bana kalırsa geçme

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

ipad mini kullanıyorum son güncellemeler var değişiklik gayet güzel.

İpad 2 ile mini arasında bir fark yok diye biliyorum.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

Kasma falan yapıyor mu peki.Şuan mağazada birçok uygulama ios 7 istiyor artık.Aslında çok memnunum 6 dan fakat yarın öbürgün 6 yı destekleyen uygulama kalmayacak gibi görünüyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    catlax bunu yazdı

Kasma falan yapıyor mu peki.Şuan mağazada birçok uygulama ios 7 istiyor artık.Aslında çok memnunum 6 dan fakat yarın öbürgün 6 yı destekleyen uygulama kalmayacak gibi görünüyor.

Dayanabildiğin kadar sondan bir önce ki sürümde  dayan derim hocam iphonelar için bu fikrim sabittir ipad de  bana göre aynıdır

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

ipad minim de şuan ios 8.1.3 var, kasma gibi bir şey söz konusu dahi değil.

Ama ipad 2 ipad miniden biraz daha yavaş sanırım, ben öyle biliyorum. Belki kasma yapabilir 2 de

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam 8.1.3 için jailbreak yok şuan onu söyleyeyim ben takılma donma yaşamıyorum ama eski cihazlarda mesela iphone 4 ve 4s te takılma oluyor diyorlar ipad 2 ne olur bilmem ama çok ciddi bir farklılık yok bence geçmen için 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

IPAD 2 8.1.2 JB kullanıcısıyım. Kasma vs durum yok. Ancak şu an 8.1.2 için blob ticket alamayabilirsin dolayısı ile JB olmaz, yani 8.1.2 yükleymeyebilir apple amca. Ama 6.1.3 için JB olması lazım. 6.1.3 jn yapıp, 8.1.3 yükleyip tekrar düşürebilirsiniz Tinyumbrella ile. Eğer daha önce hiç uğraşmadıysan, sürüm düşürme biraz zor bir iş. 8.1.3 jailbreak bekle bence. Son olarak, ipad2 fiyat/performans için (ekran hariç - retina müthiş) gelmiş geçmiş en iyi apple tablet diyebilirim.

zputnik tarafından 07/Şub/15 14:37 tarihinde düzenlenmiştir

İpimle kuşağım..
Toplam Hit: 1546 Toplam Mesaj: 12