İpad 2 Mi? İphone 4S Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

Yakın zamanda bir web sitesi işinden güzel para kazandım. Şimdi elimde blackberry curve 8520 var. Acaba yeni bir hat alıp İphone 4S mi alayım. Yoksa İpad 2 mi alayım kararsız kaldığım için buraya yazma gereği duydum. Önerilerinizi bekliyorum lütfen hava atıyor vb. gibi algılanmasın tamamen kararsızlıktan.

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

ipad 2 ile iphone 4s ne alaka.

galaxy s2 al.

Yada bimeksten htc 3d evo al.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Hocam kendi ihtiyaçlarına göre tercihini şekillendirirsen, daha iyi yaparsın.

Mesela, böyle bir seçimi yapmak durumunda kalsaydım, 4S'i seçerdim.

Eğer çokça internette dolanırım, uygulamaları kullanırım vs diyorsan, Iphone seçiminde sürekli olarak şarj sorunu yaşayacaksın. Telefonla sürekli erişmen ve erişilmen gerekiyorsa, bu da seni sıkıntıya sokacaktır. Eğer bu tarz bir durumun varsa, Ipad sanıyorum senin için iyi bir seçim olacaktır.

Fakat onu da devamlı yanında bulundurman sıkıntı yaratacak. Taşımak için bir çantaya bağlı kalacaksın.

Kısaca, şarj sorunu yaşamam dersen, 4S derim, her zaman erişilir olmam gerek, taşımak da sıkıntı yaratmaz dersen Ipad derim.

Şimdiden hayırlı olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

real_agabey bunu yazdı:
    -----------------------------

galaxy s2 al.

bana göre ipad ve iphone dan daha iyisi yok o yüzden böyle bir seçim yapmak istedim.

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

Mc_cO_By bunu yazdı:

Hocam kendi ihtiyaçlarına göre tercihini şekillendirirsen, daha iyi yaparsın.

Mesela, böyle bir seçimi yapmak durumunda kalsaydım, 4S'i seçerdim.

Eğer çokça internette dolanırım, uygulamaları kullanırım vs diyorsan, Iphone seçiminde sürekli olarak şarj sorunu yaşayacaksın. Telefonla sürekli erişmen ve erişilmen gerekiyorsa, bu da seni sıkıntıya sokacaktır. Eğer bu tarz bir durumun varsa, Ipad sanıyorum senin için iyi bir seçim olacaktır.

Fakat onu da devamlı yanında bulundurman sıkıntı yaratacak. Taşımak için bir çantaya bağlı kalacaksın.

Kısaca, şarj sorunu yaşamam dersen, 4S derim, her zaman erişilir olmam gerek, taşımak da sıkıntı yaratmaz dersen Ipad derim.

Şimdiden hayırlı olsun.

gönlüm ipad 2 den yana şimdiden teşekkürler hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

i phone 4s al i padi hiç sevmedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

kıyasa bak

sabri sarıoğlu vs lebron james

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek
    emango bunu yazdı:

real_agabey bunu yazdı:

galaxy s2 al.

bana göre ipad ve iphone dan daha iyisi yok o yüzden böyle bir seçim yapmak istedim.

Hocam iyi sölüyosun hoş sölüyosunda biri tablet biri telefon :|

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

@real_agabey @r10aldinho @Jigsaw

Platform/OS baz alınarak tercih yapılıyorsa, yanlış bir karşılaştırma olmayacağını düşünüyorum.

emango'nun soruyu şu şekilde sorduğunu düşünürsek, sorun kalmıyor(Soru iPad ve iPhone söz konusu olunca sırıtıyor ama ne demek istediğimi anlatacaktır) ;

"iOS tabanlı bir cihaz almak istiyorum, iPad 2 mi, iPhone 4S mi benim için daha kullanışlı olur? Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?"

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ipad al derım musterılere sunum yaparken etkıleyıcı oluyor ama soyle bır durumda söz konusu 

samsung galaxy lerde telefon la konusma ozellıgın var ipad2 lerde normal olarak bu sekılde gorusmeler yapman mevcut degıl bu cok buyuk bır eksı yanı bence 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    İpad 2 aldim, telefon almadim. Cok guzel alet bilgisayari kullanmiyorum, ama yinede telefon almadigima pismanim.Aranizdan bie murit cikarda iphone 4s ve 4 le takas edebiliriz.(ankara)

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
Toplam Hit: 3253 Toplam Mesaj: 17