Ipad Mini Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

mrb arkadaşlar,

kendime bir tablet almak istiyorum, internet, mp3, film, ufak tefek oyunlar ve en önemlisi tablet den evimdeki pc lere ulaşabilmek. aranız da ipad mini kullanan var mı? geçen gün teknosada baktım birazcık ekran boyutu beni tatmin edici fakat 512 mb ram var, aklım buraya takıldı kaldı, kullanan varsa + ve - lerini anlatabilir mi

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Ipad mini retina al o zaman 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

retinaya o kadar para vermenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. hep retina da şarj olayı daha bir düşük olacaktır. tek takıldığım 512 mb ile bana sıkıntı çıkartır mı çıkartmaz mı kullanan birisi yorum yaparsa sevinirim.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Aq okulu 6 aydır verecek güya. Eğer yakın zamanda gelirse sana deneyimleri anlatırım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

ios'ta 512 mb ram sıkıntı çıkarmaz.Aslına bakacak olursan ios cihazlarda ram önemli değil.Cihazın çıkış tarihi önemli.2 sene geçmişse Apple o cihazı güncellemelerle öldürüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

retinaya o kadar para vermenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. hep retina da şarj olayı daha bir düşük olacaktır. tek takıldığım 512 mb ile bana sıkıntı çıkartır mı çıkartmaz mı kullanan birisi yorum yaparsa sevinirim.

Retina ile normalin arasında dağlar kadar performans ve ekran farkı var ayrıca şarj sürleri de yakın birbirine. 

normal mini yerine nexus 7 2013 al daha mantıklı, ipad mini ölü alet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

mrb arkadaşlar,

kendime bir tablet almak istiyorum, internet, mp3, film, ufak tefek oyunlar ve en önemlisi tablet den evimdeki pc lere ulaşabilmek. aranız da ipad mini kullanan var mı? geçen gün teknosada baktım birazcık ekran boyutu beni tatmin edici fakat 512 mb ram var, aklım buraya takıldı kaldı, kullanan varsa + ve - lerini anlatabilir mi

al al ıos ısletım sıstemı ıle androıd ı kıyaslama . ornegın 2 gb ramlı samsung andoıd cıhazın yapmadıgı ıslemı ya da çalıştıramadığı uygulamayı ipad mini sorunsuz olarak çalıştırıyor . ipad miniden şaşma android filan tablet alma . 

ama ipade fılm atma bıraz sorunlu oluyor ftp ıle atıyorum ben onun dısında hıc bır sorun yok 

hipokondriyak tarafından 05/Oca/14 18:50 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    catlax bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Retina ile normalin arasında dağlar kadar performans ve ekran farkı var ayrıca şarj sürleri de yakın birbirine. 

Hacu ayip ayip olu alet falan deme :-)

Cikar simdi bir iki apple sempatizani kizar sana :-)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    catlax bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Ölü hacı ne diyim, hele ios 7 yüklendiyse kemikleri bile çürümeye başlamıştır. :)  ancak mini retinaya aşık oldum piyasada rakibi yok :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

Hocam 1 aydır ipad mini kullanıyorum ve 1 gb ramli android telefonumdan çok daha performanslı olduğunu söyleyebilirim. iphone'a geçmeyi düşünmeye başladım hatta.

never say never...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    catlax bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Ölü hacı ne diyim, hele ios 7 yüklendiyse kemikleri bile çürümeye başlamıştır. :)  ancak mini retinaya aşık oldum piyasada rakibi yok :)

Pil ömru demıssınız ama pıl omurlerı aynı gozukuyor?

Kac mah kı mını ıle , mını retına bataryaları?

MİNİ :

• 10 saate kadar Wi-Fi ile İnternet'te gezinme, video izleme veya müzik dinleme
    • Hücresel veri ağını kullanarak 9 saate kadar İnternet'te gezinme
    • Güç adaptörüyle veya USB'den bilgisayara bağlayarak şarj etme

RETİNA :
    • 10 saate kadar Wi-Fi ile İnternet'te gezinme, video izleme veya müzik dinleme
    • Hücresel veri ağını kullanarak 9 saate kadar İnternet'te gezinme
    • Güç adaptörüyle veya USB'den bilgisayara bağlayarak şarj etme

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1866 Toplam Mesaj: 12