Iphone 12 Vs Note 20 Ultra

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

kadına telefon alıyorsun ne mantığı aq

yaşadığın ülke türkiye burda eğitimin değil araban ve cep telefonun kaliteni gösterir iphone al geç

ha bana sorarsan aşkım ne telfonu kriz var de geç

Son cümlene katılmakla birlikte ki ben öyle davranırdım gayrısı kasımpaşa bana

Eşine telefon alacağı için '' kadın a '' tabirine alınıp kızabilir haklı da olabilir bu konuda, bence daha dikkat etmek gerek sanki sanki.

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Eşinin bu konuda fikri olmadığına göre, teknoloji ile pek alakalı değil.
    Mutlaka O'na Iphone almalısın, Eğer Andoid alırsan telefona virüs sokar uğraşır durursunuz.
    -
    Zaten telefondan anlayan insan kendi seçimini kendi yapar ve gider Android telefon alır :D

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

iPhone super android çöp

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı

yani hocam kusura bakma ama amacını anlayabilmiş değilim.

hemen herkes iphone önermiş, hala neden iphone diyorsun.

sen kafaya samsung almayı koyduysan konuyu niye açtın :)

"iPhone al çünkü o iPhone" dışında bisey dememiş kimse. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Tamam ben diyeyim aldığın iphone cihaz min 5-6 yıl güncelleme desteği alacak. 5-6 yıl teklemeden çalışacak. Alacağın android cihaz en fazla 1 ya da 2 kere güncelleme alır. Ayrıca 2 yıla ram, depolama sıkıntıları verip durur.

Yani iphone işlevsel olmasının haricinde uzun ömürlü.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

iPhone 11 kullanıyorum memnunum tek ekranını pek sevemedim ama kötü değil :) 12 mini de şarjı uzun süre gitmeyebilir onun için 11-12.Android olarak p30 p30 pro iyidir.Samsung hiç kullanmadım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Orta segment samsung kullanıyorum. Önerim iPhone

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

herkes al diyorsa vardır bi bildikleri :)

arkadaş açıklamış ben de bi değineyim;

iphone alırsan 5 yıl kafan rahat olur fiziksel bir sorun çıkmadıkça. iphone alırsan 5 yıl boyunca ram şişti, yazılımlar çalışmıyor derdin olmaz. görüntü olarak daha şık, daha elittir. satmaya kalktığında aldığın fiyata yakın bazen üzerinde satabilirsin. 5 yıl sonra satmak istesen bile yarı fiyatına düşmez. ayrıca destek konusunda da apple dan gayet memnunum. telefon üzerinden bi talep atıyosun 2 saniye sonra seni arıyorlar. geçenlerde bi lightning kablosuyla ilgili bişi sorduğumda adam bana yarım saat açıklama yaptı ki o kadar detaylı anlatmasına gerek de yoktu, ama çok güzel anlattı herif oturup dinledim :)

samsung veya başka bir android alırsan 1-2 yıl sonra yazılımsal hatalar başlar, ram şişmeye başlar. 5 yıl sonra satmaya kalksan 5'te bir fiyatına alıcı zor bulursun. müşteri hizmetlerine zar zor ulaşırsın, saatlerce bekletirler seni, ulaştığında ise derdini anlatamazsın bi türlü.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Hala iphone 6s kullanıyorum(2015 çıkış tarihi).Apple'ın teknik servisi zaten muazzam bir şeydi hiç uğraştırmıyorlar sorunlarda.Samsung servisi ne durumda bilmiyorum.iphone iyidir .

67Impala tarafından 20/Haz/21 20:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Note 10plus kullanıyorum. Hergün daha çok seviyorum aleti.

Amaaa selfie çekilecek biri varsa iphone alsın. Özellikle instagram, facebook gibi uygulamalar iphone için tasarlanmış. Görüntü kalitesi vs düşmüyor upload ederken.

Toplam Hit: 4208 Toplam Mesaj: 48
iphone 12 note 20 ultra