Iphone 4 Telefonu Olanlar Baksın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam

Ben Iphone 4 alma gibi bir girişimde bulunucam bu aralar ama aklıma takılan birkaç soru var

1- Telefondan memnunmusunuz ?

2- ilerleyen zamanlarda sıkıcı bir hale geliyormu ?

3- şebeke sorunu diye birşey duymuştum çekmemezlik gibi sorunlarla karşılaştınızmı ?

4- internet sitelerinde dolaşırken bütün web sayfalarını aynı görünümde açıyormu yoksa iphone'a özel bir görünümde'mi açıyor ?

Sizce almaya değer bir telefonmu arkadaşlar ?

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

alalı 2 haftadan fazla oldu telefon çok hosuma gidiyor. tam olarak kullanamadım daha ama msjlaşma filan çok rhat dokunmatiği filan süper.

web tarayıcısıda güzel

1. Memnunum

2. Sıkıcı hale gelmiyor kılıf filan alırsın degişik sıkıldıgında ayar çekersin

3. Şebeke sorunu filan hiç yaşamadım 5-4 bar arası hep 3g ve edge kapalı konumda.

4.sorunu anlamadım ama web tarayıcılarının hepsinini açıyor bazı siteleri kndisine özgü youtube gibi filan diğerleri aynı tahribata gir aynı pcdeki gibi 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Diğer sorularına olumsuz bir cevabım yok. 4.süne cevap vereyim, o sürüm dediğin telefonla alakalı değildir. Eğer sitenin iphone a göre izel sürüme varsa o açılır. Yoksa normal sürüm açılır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

mal gıbı kullanırsan sıkılırsın jb atmalısın yoksa bır boka yaramaz gosterıs ıcın almıs olursun onceden oyun yuklerdıum bır suru sey yapardım sımdı lazım olan 3 5 aps var yuklu olan.Ozel gorunumdde acıyor macos mobile var safari gıbı dusun elıne almadan gıdıp sıfırını alma!!!!

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    telefona saihip değilim ama ios iostur diyerek cevaplıyorum :D 1-telefon memnun olunmayacak bi telefon değil ancak burda senim beklentilerin önemli 2-burda da keza beklentiler önemli ios uygulama bakından aşırı bi potansiyele sahip ben sıkılacağını düşünmüyorum tabi androidli bi cihaz görüp aşık olmazsan. 3-3gsde vardı sol altta bullunan anten yüzünden 4 için bi bilgim yok 4-normal bilgisayarda nasılsa aynı bi fark yok iphonea özel bi durum yok

revolution-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

touch 4 g var 6 ay kadar oldu alalı iphone 4 ten farkı

1-arama msj yok:D

2.çok çok çok ince(kaç defa düşürdüm hissetmeden hatırlamıyorum)

3.ekranı biraz kötü

bunların dışında herşeyi yapabiliyorsun.Ahanda şu anda elimde :D

internet sitelerini olduğu gibi görüyorsun çokkez tbt vs.. sitelere girdim rahatlıklar gezersin orj gibi..

multi touch olduğu için hiç sorun olmaz...

uygulama manyaklığı cabası:D

jailbreak var onu yaparsan telefon iyi de olabilir kötüde bu senin zevkine bağlı..

ben yaptım jailbreak ama appstore daha güzel..

ot bok paralı cydia da

ama herşey elinin altında oluyo herşeyi değiştirebiliyorsun.

Onun dışında iphone 4 almayı çok istedim düsseldorfa gidip anlaşmasız alacaktımda erken davranıp bi samsung wave bide ipod 4g alınca kaldım öle...

kısaca al hocam güzel telefon pişman olmazsın

xperia serisinden uzak dur yeter;)

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Bence 2012 yi bekle ve iphone 5 al :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

sürekli mesajlaşma ve konuşmak için düşünüyorsan ben vazgeç derim tüm iphonelarda olduğu gibi 4tede aynı sorunu yaşarsın. ayrıca app hastalıgın varsada şarj olayı çok tatmin etmeyecektir. onun haricinde klas ve güzel bir cihaz fakat şahsi fikrim htc desire hd alman olur saygılar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

hakkıyla kullancaksan al.yokssa alo deyip mesj atıcaksan o para werilmez.para ile uygulama indirmek de hakkı ile kullanma kriterleri içine giriyor...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

alalı 2 haftadan fazla oldu telefon çok hosuma gidiyor. tam olarak kullanamadım daha ama msjlaşma filan çok rhat dokunmatiği filan süper.

web tarayıcısıda güzel

1. Memnunum

2. Sıkıcı hale gelmiyor kılıf filan alırsın degişik sıkıldıgında ayar çekersin

3. Şebeke sorunu filan hiç yaşamadım 5-4 bar arası hep 3g ve edge kapalı konumda.

4.sorunu anlamadım ama web tarayıcılarının hepsinini açıyor bazı siteleri kndisine özgü youtube gibi filan diğerleri aynı tahribata gir aynı pcdeki gibi

Anlattıklarına göre negatif bir yorum yok gayet iyi :) bilgi için teşekkürler

KNOWLEDGE IS POWER!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

MikRoBiT bunu yazdı:

Diğer sorularına olumsuz bir cevabım yok. 4.süne cevap vereyim, o sürüm dediğin telefonla alakalı değildir. Eğer sitenin iphone a göre izel sürüme varsa o açılır. Yoksa normal sürüm açılır.

Demek istediğini anladım saol teşekkürler

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 3747 Toplam Mesaj: 36