Iphone 4S Arızası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

Selamun Aleykum Arkadaşlar, geçen sene vatanbılgısayardan ıphone 4s aldık bı yakınıma, gectigimiz aylarda şarj sorunu, ust ve orta tuşun calışmaması, şarj %50 iken bı anda %1e düşmesi, bi anda kapanıp mavi ekran belirmesi gibi cins cins sorunlar cıkmaya başladı. Genpaya götürdük garanti kapmasında, birkaç gün sonra mesaj geldi telefonuzun tamiri için 600 TL bedel gerekmektedir onay veriyormusunuz diye az evvelde aradılar sıvı teması nedenıyle kullanıcı hatasına giriyormuş ki telefon ne suya düştü nede başka bir sıvıyla öyle teması oldu, istanbulun yogun neminden bozulacak kadar trajikomik bir olay olamaz herhalde.

Yardımcı olabilcek arkadaşlardan öneriler tavsiyeler bekliyorum, iyi günler.

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi direk zorlu center daki apple store a götürün. Eğer gerçekten sıvı teması yok ise (ki bunu anlarlar içindeki bir band ile) yenisi ile değiştirmeleri lazım.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Abi direk zorlu center daki apple store a götürün. Eğer gerçekten sıvı teması yok ise (ki bunu anlarlar içindeki bir band ile) yenisi ile değiştirmeleri lazım.

dostum bana bilgi veren operatör ürünün yenisi ile degişecegini ancak bedelinin 600 tl oldugunu söyledi, zorlu center apple store un genpadan farki nedir? eger ki sıvı teması var ise orasıda 600 tl mi istiyicek 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    kronik bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

dostum bana bilgi veren operatör ürünün yenisi ile degişecegini ancak bedelinin 600 tl oldugunu söyledi, zorlu center apple store un genpadan farki nedir? eger ki sıvı teması var ise orasıda 600 tl mi istiyicek 

şerefsiz köpekler. hocam götür zorluya sıvı teması yok ise %100 ücretsiz değişir. (zorludan sıra almak için gece 12 den sonra dene ve 1 hafta sonrasına ancak gün alabileceğini unutma )

leadertay tarafından 27/Ağu/14 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    kronik bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

şerefsiz köpekler. hocam götür zorluya sıvı teması yok ise %100 ücretsiz değişir. (zorludan sıra almak için gece 12 den sonra dene ve 1 hafta sonrasına ancak gün alabileceğini unutma )

sagolun dostlar, yarın gıdıp 600 tl olayını kabul etmedıgımı soyler alırım telefonu genpadan, gecesınde de sıra almak ıcın ugraşırım nihayetinde 600 tl 1 haftada kazanılmıyor beklerız artık sagolun selametle takipteyım konuyu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun Hocam aynısı başıma geldi. Bende Genpa'ya verdim sıvı teması var 600 liraya yenisini verelim dediler.

Kulaklık girişi kısmında sıvı temas göstergesi var. Ne kadar anlatırsan anlat anlamıyor adamlar benim de sıvı sorunum olmadı. Bu kulaklık girişleri üst bölümde en fazla yağmurda konuşurken olmuştur dedim ona da emin değilim ama olan oldu.

Apple Store ile görüştüm onlar da yapılacak bir şey yok demişti benim garanti sürem dolmak üzereydi dah aüstüne düşmedim. Senin devam ediyorsa Apple Store'a gitme imkanın varsa bir git derim. Zaten değiştireceksen orası daha uyguna değiştiriyor. Genpa'nın 600 istediği yerde Apple telefonun durumuna göre maksimum 500'e değişir demişti.

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Benim telefonunda durduk yere ön kamerası bozuldu , ön kameraya girince donuyor kalıyor ne yapıyım?

İPHONE 4 ve diyorum ki , şöyle 4 üretimi durana kadar 20 ay garantisi daha var 10-15 ay sonra garantiye yollasam sıfır 5 yollarlar mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

hocam zorludan sonuç çıkmazsa pm at tamir ederim makul fiyata ama bende genpada çalıştım eğer sıvı etiketi kızarmadıysa öyle fiyat teklifi verip uğraşmaz teknisyen çünkü cumaya kadar yetişmesi gereken bi kota oluyor eğer kotan dolarsa cumartesi işe gelmiyosun haliyle bak temizse yenisiyle değiştir uygulanıyor

buralar eskiden dutluktu..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

koyunu baltalamak gibi olmasında. "sorunsuz" alınık iphone 4s arıyorum. teşekkürler

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

terlemeden bazen icerisinde oksit olusabiliyor. Bu tur bir durum olmus olabilir mi?

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Zorlu Center’da bedavaya değişim olmuyor bildiğim kadarıyla. Sıfırıyla birebir değişim isterseniz fiyat tarifesi için: http://i67.photobucket.com/albums/h282/fotopaylas/applegaranti_zps64e18cc9.png

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2092 Toplam Mesaj: 18