folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder İphone 5 Concept Features Harbiden Böylemi Bu Cihaz

İphone 5 Concept Features Harbiden Böylemi Bu Cihaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

steve jobs'un iyi yaptığı işlerden biride ; kendi hakkında eklam yaptırmaktır.ADam ek kuruş harcamadan reklamını yapıyor...

çok dogru ve aslinda diger telefonlardan fark olarak yaptigi hiç bir şey olmazken iphone kendini bir ulasilmaz ilan etti resmen. ayni ozellikleri samsung nokia gibi telefonlarda yapti ama iphone kendini birkere ispatlamisti. malboro gibi.    aslinda insanlarin sadece reklam iiçin içtigi sigara. :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

steve jobs'un iyi yaptığı işlerden biride ; kendi hakkında eklam yaptırmaktır.ADam ek kuruş harcamadan reklamını yapıyor...

çok dogru ve aslinda diger telefonlardan fark olarak yaptigi hiç bir şey olmazken iphone kendini bir ulasilmaz ilan etti resmen. ayni ozellikleri samsung nokia gibi telefonlarda yapti ama iphone kendini birkere ispatlamisti. malboro gibi.    aslinda insanlarin sadece reklam iiçin içtigi sigara. :D

Sigara içiyomusun bilmiyorumda :D malbora on numaradır. Tartışılmaz. İphone da aynı şekilde hangi telefon gelirse gelsin ondaki rahatlığı vermez

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Gündemin anasını sattı yani video birçok cahil vatandaşı kandırmayı başarmış durumdalar yapacakları işin ben a.q

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fivestar bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Sigara içiyomusun bilmiyorumda :D malbora on numaradır. Tartışılmaz. İphone da aynı şekilde hangi telefon gelirse gelsin ondaki rahatlığı vermez

sigara içiyorum kısa parlement türkiyede yurt dısında kent telefona gelince ilk iphonede bluetoot hadi yoktu birak onu bunu iphone 4 de 2000 tl ofiyata 5 telefon birlestirirsin olsun okadar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Telefon Modelini HTC olarak değiştir Sgaranıda Muratti yap hocam çok iyi gelir %100 denenmiştir (;

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

anasının şeysi o ne la 2mm telefon mu olur elimde durmaz lan o :D

bide holografik görüntü lazer klavye uçmuş bunlar :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

"concept features" gerçek özellikler değil bunlar yapılarbilinir denilen özellikler.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ben hem iphone kullandım hem android.. acaba iphone bi mikime yaramıyo desem sadece millet tutmuş götünü gidiyo desem ayıp olurmu gençler

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

1 - Bu kadar ince olması imkansız ama yaparlarsa oha derim .

2 - Bu temsili bir tanıtım değil sadece prototip bir animasyon .

3 - Bekleyip görecez .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

iphone bilinçsiz tüketiciye hitap eden bir ürün. ürüne değilde markaya yönelen tüketiciye hitap eden bir ürün.

o yüzden bu tarz aptalca reklamlar sayesinde rahatça bu bilinçsiz tüketiciye kendisini hayran bırakabiliyor.

mobil işletim sisteminin ne olduğunu, faydalarını, geleceğini, imkanlarını öğrenen tüketici iphone dan yavaş yavaş uzaklaşacaktır. 

çünkü iphone u kimse ios işletim sistemli telefon olarak görmez. apple ürünü bir cihaz olarak görür yani markaya göre hareket edilir.

android in yada diğer işletim sistemlerinin (windows phone 7 gibi9 tanınması bu yüzden geç olacak ve benimsenmesi zor olacak. insanlar telefonun üzerindeki samsung, htc yada motorola markasını 2. planda tutup işletim sistemine ve teknik detayına bakarak ürünü almayı ve bilinçli tüketici olmayı öğrenecekler. 

böyle videolara hala inanlar olduğuna göre bu söylediklerimin olmasına daha zaman var anlaşılan :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 8089 Toplam Mesaj: 47