İphone 5’S Ekran Nasıl Değiştirebilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Selam beyler

iPhone 5s Ekran çatladı böyle kullanayım dedim ama elimi kesecek şerefsiz, Ekranı en ucuz nasıl değiştirebilirim, elim tornavida tutar. 

Bildiğiniz ucuz kalibrasyon sorunu olmayan ekran var mı

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

yan sanayi alma çoğunun dokunmatiği bozuk çıkıyor. Ben her 2 ayda bir ekran kırark kendim değişirim. Değişim videolarını internetten izle benim burdan anlatmama gerek yok. Soketleri takarken bütün konsantreni verip tak , çok hassas pimler var hemen yamuluyor.Ya da orjinal ekranı al telefoncuya gidip başında dur değişssin. Mahalle kenarı telefoncuların bazısı işden anlamıyor içinden birşey bozar sana bozuktu zaten der işin içinden çıkar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dışarıda orjinal ekran bulamazsın o ayrıda çakma ekranlar hem çabuk kırılıyor hemde çabuk çiziliyor zira koruması yok.

Bildiğin sıradan cam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

takipteyim 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

yan sanayi alma çoğunun dokunmatiği bozuk çıkıyor. Ben her 2 ayda bir ekran kırark kendim değişirim. Değişim videolarını internetten izle benim burdan anlatmama gerek yok. Soketleri takarken bütün konsantreni verip tak , çok hassas pimler var hemen yamuluyor.Ya da orjinal ekranı al telefoncuya gidip başında dur değişssin. Mahalle kenarı telefoncuların bazısı işden anlamıyor içinden birşey bozar sana bozuktu zaten der işin içinden çıkar.

Ekrandan ziyade parmak izi sensörü sıkıntı iPhonelarda. En ufak bir hatada pert edersin parmak izini ve geri dönüşü yok. Sahibinden.com'da tonla parmak izi çalışmayan iPhone var bu yüzden.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Hocam bu site güvenilir mi? Alışverişiniz oldu mu daha önce?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

tamam hocam dediklerini dikkate alacağım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Sakın yan sanayi ürünü alma dokunmatiğini mahvedersin kullanamazsın

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Sakın yan sanayi ürünü alma dokunmatiğini mahvedersin kullanamazsın

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı

Ekrandan ziyade parmak izi sensörü sıkıntı iPhonelarda. En ufak bir hatada pert edersin parmak izini ve geri dönüşü yok. Sahibinden.com'da tonla parmak izi çalışmayan iPhone var bu yüzden.

eveet parmak izi sensörü durumu var değilmi çalışmaması an meselesi. sökme videoların izledimde parmak sensörünün altında bir kablo var onu çıkartmak dikkat isteyen bir şey sanırım. böyle çalışıyor hepten perte çıkartmak ta var

Toplam Hit: 1341 Toplam Mesaj: 13
i̇phone ekran