Iphone 5S Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

2.el temiz Turkcellden alınma faturalı 5 ay garanti hala devam ediyor. 

Fiyat olarak 900 diyorum 1200 den indirdim

http://i.hizliresim.com/7XpjW5.jpg

http://i.hizliresim.com/o8aJoQ.jpg

http://i.hizliresim.com/r8a7mN.jpg

http://i.hizliresim.com/LgXLpj.jpg

-------------------------------------------------

Telefon forumdan bir hocamıza satıldı :)

Berkant_1997 tarafından 18/Ara/15 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

Tamu Otobüsü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

TBT üyelerine indirim konusu açarsanız mallarda %25, yazılım, hosting vs gibi elle tutulmayan hizmetlerde %40 ‘ın altındaki indirim konularını silebiliriz. Verdiğiniz indirimsiz fiyat ürünün gerçek fiyatını yansıtmıyorsa yine silebiliriz.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    ApuLitik bunu yazdı

TBT üyelerine indirim konusu açarsanız mallarda %25, yazılım, hosting vs gibi elle tutulmayan hizmetlerde %40 ‘ın altındaki indirim konularını silebiliriz. Verdiğiniz indirimsiz fiyat ürünün gerçek fiyatını yansıtmıyorsa yine silebiliriz.

konunun neresinde tbt üyeleri için indirimle ilgili bişey gördün? tbtye özel 100 tane iP5 satıyorum dememişki adam elindeki telefonu satıyo.

hayırlı satışlar hocam ama geçen teknosa 1500 yapmıştı fiyatını 24 ay garanti + sıfır telefon hala devam ediyo olabilir, ama iphone piyasasını düşününce yine de satılır gibi.

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    ApuLitik bunu yazdı

konunun neresinde tbt üyeleri için indirimle ilgili bişey gördün? tbtye özel 100 tane iP5 satıyorum dememişki adam elindeki telefonu satıyo.

hayırlı satışlar hocam ama geçen teknosa 1500 yapmıştı fiyatını 24 ay garanti + sıfır telefon hala devam ediyo olabilir, ama iphone piyasasını düşününce yine de satılır gibi.

Bu bölüm sadece bireysel satış içindir. Sadece pazarlama amacıyla siteye dadananlar uzaklaştırılır.

Edit: Ben fiyat uygun değil gibi bişi demek istemedim. Ama TBTye biraz indirim yapılmalıydı diye düşünüyorum. Bundan aşşaya satışı da zarar olur tabii ki.

Apolitik tarafından 12/Ara/15 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

Hocam pazarlık payı vardır dedim.

Tamu Otobüsü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ApuLitik bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    ApuLitik bunu yazdı

Bu bölüm sadece bireysel satış içindir. Sadece pazarlama amacıyla siteye dadananlar uzaklaştırılır.

Edit: Ben fiyat uygun değil gibi bişi demek istemedim. Ama TBTye biraz indirim yapılmalıydı diye düşünüyorum. Bundan aşşaya satışı da zarar olur tabii ki.

Ne alakası var? ' Kusura bakmayın kuralı yanlış anlamışım'  demek zor değil. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bi satış konusunda da fiyatla ilgili kurallarla ilgili kapışmayın arkadaş. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

Hocalar indirim yapicam zaten talip çıkar ise

Tamu Otobüsü
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

Güncel fiyat 1050 hocalar

Tamu Otobüsü
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucuibo
    uykucuibo's avatar
    Erkek

dostum bence biraz daha düşür bu telefonun fiyatı 1400 lere kadar düşdü 1050  veren 200 300 tl verir  üstüne sıfırını alır kozmetik olarakda  biraz kılcal çizikleri var yani bu şekilde pek alıcı çıkacağını sanmıyorum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ölücü Tim' e bayılıyorum ya :D :D

Toplam Hit: 4174 Toplam Mesaj: 40
ıphıne 5s satılık