Iphone 6 İlk İzlenimlerim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bugun ilk parti mallar geldi saat 13.00 gibi ve 15.00 da hepsi bitti ( 50 adet )

kapış kapış gitti diyebilirim yeni iphone.

Cihazları kurarken ve incelerken dikkat çekici noktalar.

Cihaz gerçekten elinizde premium bir his veriyor. Gerek iphone 4-4s deki o tutuş hissi olsun gerek inceliği olsun. Elinize aldığınızda şimdiye

kadar yapılmış en iyi iphone olduğunu anlıyorsunuz. Açma kapama tuşunun yana alınması sonunda doğru yapılması gereken yapılmış ve adam gibi kullanabileceğiz cihazı.

Ekran netliği olarak gerçekten net ve her ne kadar super amoled ci olsam da renkler daha gerçekçi.

Kamera olarak 2-3 foto çekebildim , iç mekanda gayet iyi gözüküyor bilgisayarda inceleme fırsatına erişemedim henüz.

Şuanda yeni gelecek olan parti malların yarıya yakını rezerve edilmiş durumda yani gelmeden satıldılar bile.

Ekranın eğilip bükülme olayına gelince , okadar ince bir telefon hemde metal. sanırım titanyum olsa veya iç kasada çelik bir koruma ( 6s de gelebilir ) eğilmezdi.

iphone 6 alacaklar telefonu ceplerine koymayı unutsunlar çok hassas duruyor cihaz. Glass takarken bile hissediyorsunuz. Tutuşu çok hoş aynı boyutta oldugu halde s3 den daha iyi oturuyor ele ama o hassasiyeti de anlıyorsunuz.

Bu arada tamperli cam dediğimiz glasslar ( 49 tl ) ekrana şak diye oturuyor bu çok iyi birşey. Kullananlar bilir.

edit : iphone 5 ve 5s deki o nedir abi bu iphone mu yoksa oyuncakmı hissi bu seride yok. alın elinize anlayacaksınız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

bu insanlar tam bi andaval i phone için kuyruklar çılgınlıklar vb .

sokayım onun tezine...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı

bu insanlar tam bi andaval i phone için kuyruklar çılgınlıklar vb .

abd de kuyruk var ? bizde cihaz bitti milleti geri gönderdik. 100 tane olsa 100 tane satılırdı.

PanxeR tarafından 27/Eyl/14 13:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kasanın yanları Nokia Lumia 925 cakmasi olmuş. Kilit tuşu bence arkada olmalı LG G2 ile güzel düşündü bunu. Yamulma olayina gelecek olursak adam videoda hayvan gıbı abaniyor. Elleri titriyor bükerken. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Mal bu insanlar acik net yani. kuyruklar daha gelmeden telefon bitirmeler rezerv etmeler. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

abi bu insanlar parayı nerden buluyor ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Mal bu insanlar acik net yani. kuyruklar daha gelmeden telefon bitirmeler rezerv etmeler. 

Katılıyorum gerçekten katılıyorum.

Konuyu açan hocam,

öyle bir anlatmışsın ki sanki ayfonu eline alınca transa geçip yazmışsın.

Abi bu telefon ya ?

Vallahi bu ülkede kutuplaşmadan bahsediyorlarya hani yok chp ci yok akp ci diye birbirimizi yiyoruz yalandan yere.

Aynı şey tüm dünyada var resmen.

Ayfoncu ve Samsungcu ?

Ne siyaset ne de telefon ciden bir işe yaramıyor uyanın allasen.

Not: Adam param var en iyisini alırım diyorsa saygım sonsuz. Bende öyle yapardım ama yok süper ötesi bir alet oo harika süper dedin mi olmuyor. Çünkü o sadece bir telefon :(

zeybekustasi tarafından 26/Eyl/14 23:42 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yok abi anlamıyorum.

Adam evli 1000 tl maaş aliyor, bugün iphone6 kuyruğuna gitti.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Katılıyorum gerçekten katılıyorum.

Konuyu açan hocam,

öyle bir anlatmışsın ki sanki ayfonu eline alınca transa geçip yazmışsın.

Abi bu telefon ya ?

Vallahi bu ülkede kutuplaşmadan bahsediyorlarya hani yok chp ci yok akp ci diye birbirimizi yiyoruz yalandan yere.

Aynı şey tüm dünyada var resmen.

Ayfoncu ve Samsungcu ?

Ne siyaset ne de telefon ciden bir işe yaramıyor uyanın allasen.

Not: Adam param var en iyisini alırım diyorsa saygım sonsuz. Bende öyle yapardım ama yok süper ötesi bir alet oo harika süper dedin mi olmuyor. Çünkü o sadece bir telefon :(

hocam transa geçip yazmadım olanı yazdım , samsung un da kendine göre artıları var htc nin de var. iphone dada böyle. normalde samsungcuydum bazı yaptıgı ipneliklerden ötürü bırakma noktasına geldim diyebilirim.

@HoLyCat

bir müşterimiz var , kadriye hanım. 400 liralik galaxy ace ı için belki 6 defa geldi , ben emekliyim evladım kolay kazanılmıyor para dedi.

telefon gücü yetmiyor anlatmaya çalıştım anlamadı , bugun iphone 6 almaya geldi , faturalı kullanıyor alabilir ama cihaz kalmamıştı

şimdi anladınız mı bugun kü durumu.

16 yasındaki cocuktan tutun 80 yasındaki dedeye kadar iphone almaya hucum etti millet.

ABD deki gibi kuyruk olmadı ama umarım anlamışınızdır :)

PanxeR tarafından 26/Eyl/14 23:51 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

abi bu insanlar parayı nerden buluyor ? 

Hocam öyle deme,

Çok para kazanan insanlar tanıyorum. Adamlar o telefonu almazsa gerçekten fiyakaları çizilir. 

Bu durum mantıksız değil.

Ama bin lira para ile apple a zorlamak veya telefoma Manyetik Rezonans cihazı muamelesi yapmak -bence- saçma.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 9186 Toplam Mesaj: 86