folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İphone 6 Ön Kamera Video Kayıtdaki Sorun

İphone 6 Ön Kamera Video Kayıtdaki Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler iphone 6 da ön kameradan video kayıt yaptığımda ve kaydı daha sonra izlemeye calıstıgım zaman acayip bi hışırtı gelıyor ve ses cok kısık gelıyor. Bu telefonla alakalı bır sorunmu yoksa yazılımsal bir sorunmu varmı duzeltmemızın caresı bunun ıcın iphonu servıse gondermek ıstemıyorum. Acıkcası iphone 6 ların her tarafından bı sorun cıkıyor aq. Baska bı sorunuda telefonu acıyorsun halen calıyor 1-2sn sonra acılıyor mal mal sorunları var.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu durumu teknik servise nasil bildirebilirim numara felan varmi ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

istanbuldaysan götür store a 15 dakikada sıfırıyla değiştirirler. başka şehirdeysende telefonla ara onlar seni yönlendirir.

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam telefonla ariyorum dusmuyor 00800 lu bi numara var baska arayacagim numara varmi ? İstanbulda degilim malesef

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Öncelikle bende buna benzer sorunlar yaşamıştım. Skype, Viber, Tango. Karşı tarafa sesim gitmiyordu hoparlor acıkken. Normal aramalarda birşey yoktu. En son Siri sesimi algılamayınca KADIKOY GENPA' ya gittim.Verdiğim bilgilere ek ön kamera video kaydında ses almaması da eklendi.Ondan önce apple sitesine girerek beni aramalarını söyledim 15dk sonra. Tam 15 dk sonra arayıp bayagı ilgilendiler. Çözüme kavuşmayınca servise yönlendirdiler. 

Telefonum 1 aylıktı sorunlu cihazım. 

- Iphone 6 lar sorunlu değil bazılarında oluyor böyle. Demem o ki GENPA KADIKÖY' e posta yoluyla gönder. Böyle durumlarda için rahat olsun swap cihaz vermiyorlar. Bizzat apple'dan gelen mail; cihazınız APPLE firmamızdan çıkan kutulu SIFIR bir cihazdır. Güle gle kullanın falan filan.

Apple bana bizzat kutulu Iphone 6 gönderdi geçen hafta.

EDİT: http://www.apple.com/tr/support/  İPHONE u seçerek talimatları izle. istedigin bir saate min 15dk içinde aratabilirsin kendini.

EDİT 2: Benim sorunum kullanıma engel değildi, çiçek gibi cihazım vardı. Ama verdim suan rahatladım hocam. İlk basta bende hic vermek istemiyordum ama ver garantisi varken. Sıfır cihaz verdiler.

TurkForces tarafından 20/Nis/15 11:16 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iphone pişmanlıktır.

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

iphone pişmanlıktır.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

Öncelikle bende buna benzer sorunlar yaşamıştım. Skype, Viber, Tango. Karşı tarafa sesim gitmiyordu hoparlor acıkken. Normal aramalarda birşey yoktu. En son Siri sesimi algılamayınca KADIKOY GENPA' ya gittim.Verdiğim bilgilere ek ön kamera video kaydında ses almaması da eklendi.Ondan önce apple sitesine girerek beni aramalarını söyledim 15dk sonra. Tam 15 dk sonra arayıp bayagı ilgilendiler. Çözüme kavuşmayınca servise yönlendirdiler. 

- Iphone 6 lar sorunlu değil bazılarında oluyor böyle. Demem o ki GENPA KADIKÖY' e posta yoluyla gönder. Böyle durumlarda için rahat olsun swap cihaz vermiyorlar. Bizzat apple'dan gelen mail; cihazınız APPLE firmamızdan çıkan kutulu SIFIR bir cihazdır. Güle gle kullanın falan filan.

EDİT: http://www.apple.com/tr/support/  İPHONE u seçerek talimatları izle. istedigin bir saate min 15dk içinde aratabilirsin kendini.

EDİT 2: Benim sorunum kullanıma engel değildi, çiçek gibi cihazım vardı. Ama verdim suan rahatladım hocam. İlk basta bende hic vermek istemiyordum ama ver garantisi varken. Sıfır cihaz verdiler.

Hocam snapchat kurdum denemek icin orda video kaydi normal siri dedigin gibi algilamiyor, bu verdigin linke girdim ama beni aramalarini nereden saglayacagim yardim edermisin , bu arada tesekkur ederim zahmet edip yazmissin. Cihaz henuz 1.5 aylik.simdilik gozume carpan on kamera video kayit sorunu var sadece.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    SpectatorX bunu yazdı

Hocam snapchat kurdum denemek icin orda video kaydi normal siri dedigin gibi algilamiyor, bu verdigin linke girdim ama beni aramalarini nereden saglayacagim yardim edermisin , bu arada tesekkur ederim zahmet edip yazmissin. Cihaz henuz 1.5 aylik.simdilik gozume carpan on kamera video kayit sorunu var sadece.

Hocam orda sol menüde en altta destek var. Oraya girip inei noyu seri noyu falan yazınca çıkıyor şuan telden yazıtorum bakamıyorum tam

https://getsupport.apple.com/Issues.action

TurkForces tarafından 20/Nis/15 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tamam hocam yarin aricaklar degisim kac gun suruyor o arada telefonsuz kalcaz sanirim, telefona kirilmaz ekran aldik 65tl ye oda yalan olcak sanirim :| 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam belirteyim sana verecekleri cihaz sıfır değil. Aslında sıfırdan farkı yok fakat senin gibi zamanında cihazını değişime göndermiş birinin cihazını gönderecekler sana tabi arızası giderilmiş ve sıfır kasa takılmış şekilde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 20