İphone 6S Mi Samsung S7 Edge Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Arkaaşlar normalde iphone kullanan bir insanım haftaya İphone 6s alacaktım. fakat samsung s7 serisi çok hoşuma gitti yani telefon samsung ta sevdiğim ilk telefon diyebilirim. İkisinide kullanan varmı sizce İphone den vazgeçip S7 alsam pişmanlık yaşarmıyım ? 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kamera, ekran, şarj vs her şeyde S7 tokatlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

birazdan başlar çatışma...

bana kalırsa sen iphonedan devam et hocam. iphone kullanıcıları androide uyum sağlayamıyor.

bende s7edge var çok deli telefon. yerinde olsam iphone 7yi beklerdim değişik bişi gelebilir.çift kameralı fln olacak diyorlar

android biraz daha böyle ucu açık bir sistem.ios'u çocuğa versen bile kullanır işini görür daha kapalı kutudur.sen nası bişi arıosun o daha önemli

edit: birde iphone la diğer iphonelar arasında pek fark olmuo hocam yani değiştireceksen iphone 7 yi bekle derim.

Ekerci tarafından 30/Nis/16 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Benim korktuğum şey Samsung alınca 6 7 ay sonra kasma olması geçen gün iphone 5 kullanma şansım oldu iphone 5 bile hala kasmıyor öyle bir sistem var İOS ta diğer taraftadan samsung un Samsung S5 serisini aldım elime bildiğiniz Kasıyor telefon yani samsung aldıktan sonra 6 ay sonra aynı performans alabilirmyiim bilmiyorum o kafamı kurcalıyor.

Media markette 6s ile S7 yi yan yana kullanma şansım oldu  Samsung herşeyiyle üstün geldi bana o anda ama şimdi alırım 6 7 ay sonra diğer telefonları gibi kasma donma olur diye geri adım attırıyor bana samsung 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'un Galaxy serisi S6`dan sonra adam oldu. Arayüzü yeniden yazdılar. O yüzden telefon hafifledi. S6 kullanıcı yorumlarına bakabilirsin. 

Bende S6 var gayet memnunum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam saçmalamayın Ben Android kullanıcısı olarak 

IOS affetmez diyorum

Galaxy S7 == Iphone 5c

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Tabiki iphone,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

IOS affetmez diyorum

Galaxy S7 == Iphone 5c

Sacmalik

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

donanım sevici değilsen iphone 6s al geç gayet güzel telefon s7 bilmiyorum kullanmadın bana kalsa iphone se alırdım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

IOS affetmez diyorum

Galaxy S7 == Iphone 5c

Sacmalik

Neden saçmalık olsun ? IOS garantisi hiçbir yerde yok . Işletim sistemi farkı var . Telefonun eskime sorunu yok . Fiyatı pek değişmiyor satsan bile android gibi %80 daha az fiyatına satmıyorsun. Kamera olayları falan biraz daha kaliteli . Rahat hızlı. Bence IOS en iyisi.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu telefon satarken zarar etmiyor vs olaylarını geçiniz. Telefon bu arsa, borsa, altın vs değil yatırım yapılsın. 

Kamera konusunda en iyi kamera Samsung'ta. İPhone kamerada iyi derseniz kargalar bile güler. 

İşletim sistemi şöyle deyin böyle deyin ancak hiç bir firma Samsung kadar kameraya önem vermiyor. 

Toplam Hit: 7331 Toplam Mesaj: 77
i̇phone 6s