İphone 6S Ölü Pixel Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Selamlar ;

( iphone 6s 64 GB Gold Yurtdışı Pasaport Kayıtsız ) ekranda ölü pixel sorunu fark ettim telefonda bırak darbe çizik yok, 2 aylık cihaz ne gibi yaptırım ve değişim uygulayabiliriz ayrıca istanbul için apple store'den değişim veya onarım uygulayacak müritler varmıdır ?

Ekran değişimimi yoksa cihaz değişmimi uygulanır ,  sürümüde kaybetmek istemiyorum malum 10.1 için cihaz jb'li siz olsanız ne yapardınız ?

34f10f6427964c869c066b49d9ecf31f.png (1069×821)

7d5d4982b8a34c5e8bfb829cb0464c8f.png (1168×923)

de8c4ab5d35b4e62a2bba50a8bc263fa.png (1217×908)

Mod Not : Konuları gereksiz yere gizlemeyelim. 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam bildiğim kadarıyla jb tracker oluyor cihazlarda kaçarın yok gibi ama benimkisi kulaktan dolma bilgi inş bir çözümü vardır :/

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam bildiğim kadarıyla jb tracker oluyor cihazlarda kaçarın yok gibi ama benimkisi kulaktan dolma bilgi inş bir çözümü vardır :/

çakarım 10.2 firmware gönderirim sıkıntı yaşamamda hazır gelmişken sürümüde kaybetmek istemiyorum , 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cihazın yenisini verirler JB gider. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

@Devilkngtr hocam ölü piksel öyle hafif buğulu olmaz benim bildiğim. Direk böyle simsiyah nokta görürsün. Ekranda deformasyon olmuştur veya alttan batarya şişip baskı yapmıştır. Benim laptopun sol üst köşesinde aynı buğuluk var.

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Güncel ios versiyonunu çak garantiye yolla değişsinler geldiği gibi de satlığa koy yeni model al,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

sıvı temasına benziyor ölü pikseldense.

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bana jb yaparsan cihazda yapıldığı görülüyor garanti dışı kalıyor demişlerdi 

jb yapacağımdan değilde şehir efsanemiymiş aq :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

ölü pixel den ziyade ekran sıvısı gibi gördüm ben. yanlış da anlamış ya da biliyor olabilirim. 

yurt dışı cihazlara Türkiye'de değişim uygulanıyor mu bilmem. bir randevu al derim. ya da teleservice e götür değişim iste.

yeni cihazda 10.2 gelme ihtimali düşük. elde ki stoktan temin ediyorlar çünkü. ben olsam ekran değişimi istemem. :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam telefona gözümden iyi bakarım ben sıvı teması çok zor :) ekran değişimi bende istemem şöyle bir sorun var cihaz yurtdışı :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

ölü pixel den ziyade ekran sıvısı gibi gördüm ben. yanlış da anlamış ya da biliyor olabilirim. 

yurt dışı cihazlara Türkiye'de değişim uygulanıyor mu bilmem. bir randevu al derim. ya da teleservice e götür değişim iste.

yeni cihazda 10.2 gelme ihtimali düşük. elde ki stoktan temin ediyorlar çünkü. ben olsam ekran değişimi istemem. :)

Abi apple dan nefret ederim. Hiç almadım almam da ama adamların müşteri memnuniyeti süper.

Arkadaşım türkiyeden alıyor 6s i amerikaya gidiyor orada 3g çalışmıyor cart değiştiriyorlar adam türkiyeye gelince de pasaport kaydı derdi çıkınca gidiyor apple store a değiştirelim diyorlar hatta ufakta çizik varken.

Sonra geldiği gibi sattı çocuk jelatini açılmamış makine diye ki öyleydi.

Yani apple yurtiçi dışı demiyor. aslında samsung da demiyor dünyanın her yerinde garantisi var hatta direk adı uluslararası garanti ama iş türkiyeye gelince türkiye resmi dağıtıcısı işleri değiştiriyor.

yani yine güzel ülkeme güzel kazık.

he birde ölü piksel böyle olmuyor buna bulutlanma renk atması falan diyorlar.

Anıl
Toplam Hit: 2688 Toplam Mesaj: 23
apple iphone iphone apple 6s ölü pixel avs iphone