İphone 6S Plus Alacağım Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ,

İphone 6s plus almayı düşünüyorum , en uygun şekilde nerden ne şekilde alabilirim , nelere dikkat etmeliyim vs tavsiyede bulunursanız sevinirim..

- tahribattan bir arkadaş abd den gelecek önümüzdeki ay ordan alırsam ucuz oluyor ama garanti sorun olur diyorlar bilgisi olan var mı ?

- İkinci el swap lar da var fiyat olarak daha makul duruyorlar sanki ama güvenip alınacak yer var mı sorun olur mu

Kısacası tavsiye bekliyorum..

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alma. 2-3 aya iPhone 7 çıkacak pişman olursun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Ya siz apple fan boysunuzculara gelsin

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

3 ay sonra 7'nin konsepti yapıır yanlış bir zaman

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    RimPalace bunu yazdı

Bu fakir tesellisi hocam. iPhoneda da ücretsiz uygulamalar var. Arayüzü özelleştirilebiliyor. Parasına da değiyor. 

Ekleme: iPhone 7 raflarda yerini alasıya kasım sonu olur. Fiyat açısından şu anki cihazlar çok değer kaybetmediğinden 7 ye ek plus olarak çıkarsa 4000 TL barajında olacağı kesin. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

1049 tarafından 18/Haz/16 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

3 ay sonra 7'nin konsepti yapılacak yanlış bir zaman

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

@DaSpOnGe 

@RimPalace 

Adam güzelce soru sormuş niye fanboyluk yapıp lüzümsüz postlar attınız ?

seadog tarafından 18/Haz/16 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

let the begin flame wars !!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi 6s plus en aşa 3k telefona niye 3k verilir ki telefon la bu :D 

he para boktur alırsın kimse bir şey diyemez ama olay sence bitiyor aldığın gün İphone 6s plustan selamlar diye konu açarsın damlarım altına hayırlı olsun diye :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Hocam yurtdışından alınan telefonların uluslararası garantisi var. Bende iphone kullanıcısıyım ve 4-4S-5-5S-6-6S-6S plus yurtdışından ırak ve hollanda dan aldım. Telefonların tümünde hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sadece 6S telefonu bir kere yurtiçi kayıtlı olarak aldım onu da tanıdık bir arkadaşın acil paraya ihtiyacı olduğu için bozdurma telefon olarak alıp daha sonra bir başkasına satmıştım. Elinde pasaport olduğu sürece yurtdışından alıp burada 150 TL vergi ile kayıt yaptırabilirsin. Bir başkasının pasaportuna da kayıt yaptırabilirsin. Pasaport bulamazsan kıbrısa giriş çıkış yap pasaportsuz nüfus cüzdanı ile e-devletten bile kayıt yapabilirsin. Sağda solda kelepir ilanlarda altın bozdurur gibi açılmamış kutusunda sıfır telefonlardanda peşin olarak alabilirsin. Bozdurma telefonlarda faturasını mutlaka istemelisin, fatura yoksa o telefon çalıntı olabilme ihtimali var. Bu yüzden her ihtimale karşı faturalı telefonlarda da bile çalıntı olmadığına ve ileri de oluşabilecek olumsuzluklar hakkında tutanak düzenleyip, satan kişinin kimlik bilgilerini de yazıp imzalayın. İphone telefonun seri numarasını kendi sitesinden sorgularsan orijinal garanti kapsamında ve teknik destek olup olmadığına bakabilirsin.

Toplam Hit: 2962 Toplam Mesaj: 34
iphone 6s